Etiketler

GAZETECİ ADAYLARI SERTİFİKALARINI ALDI

BTSO ile Bursa İnternet Gazetecileri Derneği işbirliğinde, İŞKUR destekleriyle düzenlenen İnternet Gazeteciliği Eğitimleri’nin sertifika töreni gerçekleştirildi. Türkiye İnternet Gazetecileri Federasyonu Genel Başkanı ve Bursa İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Mesut Demir, “İnternet medyalarına gelir desteği sağlayacak İGF Haber Ajansı, İGF Reklam Ajansı ve İGF TV ile ilgili çalışmalarımıza kasım ayında başlıyoruz. Bu 3 proje ile, 81 il ve KKTC’de yayın yapan kurumsal 2 bin 500’ün üzerinde internet medyası önemli bir gelir desteğinden faydalanacak” dedi.

Kurumsal oto ekspertiz markası Fethiye’de

Fethiye’de Sanayi Sitesi’nde hizmete başlayan Pilot Garage Oto Ekspertiz, son model araçlarıyla profesyonel bir hizmet sunuyor. Uzman kadrosuyla araç alım-satım sırasında güven teşkil eden firma, kurumsal yapısıyla ülke genelinde adından söz ettiriyor.

Uysal, ülke gündemini değerlendirdi

Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaretinde ülke gündemini de değerlendirdi. Uysal, “Türkiye ve dünya küresel bir salgınla karşı karşıya. Bireysel olarak fiziki ve bedeni olarak bağışıklığımızın değil; yönetim sistemlerinin, demokrasinin, hükümetlerin ve devletlerin de kurumsal olarak bağışıklığının sınandığı bir dönemdeyiz” dedi.

Marmaris'te marketlere sosyal mesafe denetimi

Marmaris'te, polis ekipleri sokağa çıkma kısıtlamasının başlamasına saatler kala kurumsal market , süpermarketler ve mahalle bakkallarını denetlediler. 'Sosyal mesafe ve maske' kuralına uyulması için vatandaşlara ve çalışanlara uyarılar yapıldı.

Aydem Müdürü Yalçın'dan SED Medya'ya Ziyaret

Fethiye AYDEM İşletme Müdürü Fatih Yalçın beraberinde ADM Elektrik Dağıtım Kurumsal İletişim Müdürlüğünden Basın Uzmanı Uğur Dayıoğlu ile birlikte SED Medya sahibi Seda Köktener’i ziyaret ederken Aydem yatırımları hakkında da bilgiler aktardı.

Marmaris yeni kimliğiyle EMITT'te

Marmaris Belediyesi, dünyanın en büyük dört turizm fuarından birisi olan 24. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda doğa ve sürdürülebilirlik temalı yeni kurumsal kimliği ile yer aldı.

Marmaris EMİTT'E hazır

Bu yıl 24. kez yapılacak olan EMİTT'te Marmaris yeni kurumsal kimliğiyle yer alacak. 112 metrekarelik stantta Marmaris Belediyesi, meslek odaları, turizm işletmeleri bir arada yer alacak.

İşletmeler Nasıl Ayakta Kalır?

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın üyelerinin kurumsal ve kişisel gelişimine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediği ücretsiz eğitimler 2020 yılında da devam ediyor.  2020 yılının ilk eğitiminde “İşletmeler Nasıl Ayakta Kalır” semineri gerçekleştirildi.

Yunanistan İzmir Başkonsolosu Fethiye'de

Yunanistan’ın İzmir Başkonsolosu Arygro Papoluia, Fethiye’ye gelerek Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı’ya ziyarette bulundu. Papoluia yaptığı açıklamada, “FTSO ile ticaret, turizm ve kültür alanlarında ikili ilişkilerin gelişmesi amacıyla kurumsal işbirliğini sürdürüyoruz. Bu işbirliği yoluyla iki komşu halk önemli karşılıklı yararlar sağlayabilir” dedi.

Mehmet Tosun, Bodrum Belediye personelinin içini rahatlattı

İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, yoğun bir tempo ile çalışmalarına devam ediyor. Sabah erken saatlerde başlayarak gece geç saatlere kadar esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Tosun, ziyaret ettiği vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Göreve geldikleri takdirde kamuoyuna yayılmaya çalışılan dedikoduların aksine bütün belediye personeline sahip çıkacaklarını ve işçi çıkarmayacaklarını söyleyen Tosun, kurumsallaşmış bir belediyede personelin de vatandaşların da daha mutlu olacağını söyledi.

İYİ Parti’li Bodrum Belediye Başkan adayı Tosun atağa geçti

CHP ile İYİ parti ittifakının bozulduğu Muğla'nın ilçelerinden bir olan Bodrum'da İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan adayı olan Mehmet Tosun, göreve geldiği taktirde yapacağı ilk işi açıkladı. Bodrum halkının belediyeye olan güvenlerinin ciddi bir şekilde azaldığının ve halkın yüzde 70'inin Bodrum Belediyesi'ni başarısız bulduğunun tespit edildiğinin ifade eden Tosun, Göreve geldiğimiz takdirde ilk işimiz belediyeyi kurumsallaştırmak olacak dedi.

Öğrenciler yarıyıl tatilinde ‘Olmazsa Olmaz’ı okuyacak

Kurumsal ve Sosyal Davranış Kuralları, Usul Esastan Önce Gelir ve Olmazsa Olmaz kitaplarının yazarı, Eğitimci-Yazar İdris Koç, yarıyılın son günlerinde Fethiyeli öğrenciler ile buluştu. Yazar, programın ilk gününde Fethiye Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Lisesi ve Seydikemer Kur'an Kursu öğrencileri ile bir araya geldi. Öğrencilere hayatın olmazsa olmazları olan görgü ve nezaket kuralları ile temel iletişim usulleri konusunda bilgi veren İdris Koç, seminer sonunda bütün öğrencilere 'Olmazsa Olmaz' kitabını imzaladı.

Keleş kitabını MÜSİAD Genel Başkanına sundu

MÜSİAD Muğla Şubesi Genel Sekreteri Nurhan Keleş tarafından kaleme alınan reel sektörde ilk uygulanabilir '21'inci Yüzyılın Üretim Odaklı Faizsiz Yeni Kurumsal Modeli Vakıf İş Kümesi' adlı eser, MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan'a kitabın yazarı tarafından takdim edildi.

THY 2018’i iki ödülle kapattı

Türk Hava Yolları (THY) Moskova Satış Müdürü Turan Yardımcı, THY'ye layık görülen Avrupa'nın En İyi Havayolu ve En İyi Kurumsal Sadakat Programı ödülünü Rusya'da düzenlenen törende aldı.

2019’da girişimciliğin odağında sağlık teknolojileri olacak

Keiretsu Forum'un Türkiye Ofisi Genel Müdürü Esra Talu, büyük ölçekli kurumsal şirketlerin sağlık teknolojileri girişimlerine artan şekilde ilgileri olduğuna dikkat çekti. Talu, Türkiye'deki sağlık teknolojisi girişimleri hem sayı hem de kalite olarak her geçen yıl sürekli gelişiyor dedi.

Nurhan Keleş kitabını tanıttı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Muğla Şubesi Genel Sekreteri Nurhan Keleş, MÜSİAD'nın aylık olağan değerlendirme toplantısında basımı tamamlanan '21 Yüzyılın Üretim Odaklı Faizsiz Yeni Kurumsal Modeli Vakıf İş Kümesi' isimli kitabını tanıttı.

BAŞKAN SAATCI, LİDERLİK SEMİNERİNE KATILDI

Akdeniz Belediyeler Birliği (AKBB), Halkla İlişkiler ve Liderlik Eğitimi Semineri, Protokol Yönetimi ve Kurumsal Nezaket Kuralları Uzmanı İhsan Ataöv’ün sunumuyla Belek’te gerçekleşti. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel de dahil birçok belediye başkanının katıldığı eğitimlerde Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı da yer aldı.

OTGÖZ, ŞEFAF BELEDİYECİLİKTEN ÖRNEKLER VERDİ

Muğla’nın yeni ilçelerinden Seydikemer’in Belediye Başkanı Yakup Otgöz, mazbatayı alışının birinci yıl dönümünde düzenlediği programda, kurumsallaşma çalışmalardan yol ve altyapı çalışmalarına kadar birçok alanda belediye faaliyetlerini Seydikemerlilere anlattı.

GEKA’DAN FETHİYE VE SEYDİKEMER’E ÇİFTE PROJE

Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) Fethiye ve Seydikemer’e eğitim amaçlı iki proje için destek verecek. Seydikemer Esnaf Odasının hazırladığı “Seydikemer kurumsallaşıyor.” isimli projeyle Fethiye Otelciler Birliğinin hazırladığı “Turizmde eğitim geleceğim” isimli iki projeye GEKA tarafından destek veriliyor.