Etiketler

Fethiye'de CHP Kongre Tarihini Yarın Açıklıyor

CHP Fethiye ilçe teşkilatı delege seçimlerini tamamlarken kongre tarihini 12 Aralık Perşembe günü (bugün) yapılacak yönetim kurulu toplantısında belirleyecek. Muğla ve ilçelerinde kongre tarihleri bir bir belirlenirken Fethiye ilçe teşkilatı kongre için tarihi 12 Aralık Perşembe günü (bugün) belirleyecek. CHP Fethiye ilçe başkanı Ali Özgür Kullukçu ‘Fethiye İlçe yönetim kurulu olarak kongre tarihini perşembe günü belirleyeceğiz. Aldığımız kararı il yönetimine göndereceğiz’ dedi. CHP Seydikemer ilçe teşkilatı ise kongrenin 4 ocak 2020 cumartesi günü yapılmasını kararlaştırdı.

Kullukçu’dan sürpriz ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu, Türkiye Sakatlar Derneği Fethiye Şubesi’ne sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Dernek yöneticileri ve üyeleri ile sohbet eden İlçe Başkanı Kullukçu, engelliler konusundaki bütün çalışmalara ellerinden geldiği kadar destek olacaklarını ifade etti.

Birlik beraberlik amacıyla kahvaltı düzenlediler

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye Kadın Kolları, birlik ve beraberlik amacıyla Boğaziçi Restoran'da bir kahvaltı organize etti. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Belediye Meclis Üyeleri, CHP Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu, ilçe yönetim kurulu, kadın ve gençlik kolları üyelerinin yer aldığı etkinlik sohbet havasında geçti.

CHP'de ilçe Başkan adayları netleşiyor

Cumhuriyet Halk Partisi’nde kongreler takviminin belirlenmesi ile birlikte CHP Fethiye İlçe Başkanlığı için adayların isimleri de netleşmeye başladı. Bazı adaylar geçtiğimiz aydan itibaren sahaya inerken, öncelikle mahalle delege seçimleri için de hızlı bir çalışma başlatıldı. CHP’de mevcut ilçe başkanı Avukat Ali Özgür Kullukçu’nun yeniden aday olup olmayacağı delege seçimlerinde netleşmesi beklenirken; Turizmci Mehmet Demir, Mimar Ulaş Yavuz ve Turizmci Ahmet Selim Yücel’in CHP Fethiye İlçe Başkanlığı için kesin aday olarak isimleri geçiyor.

ALBAN, “ŞEFFAF VE SOSYAL BELEDİYECİLİĞİ HALKLA BULUŞTURDU”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muğla Milletvekili Mürsel Alban beraberinde Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu, İlçe Başkan adayları ve ilçe yönetimi, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı makamında ziyaret etti.

CHP 96 yaşında

Cumhuriyet Halk Partisi 96. kuruluş yıldönümünü kutlarken, CHP Fethiye Örgütü de 96. Yıldönümünü törenle kutladı. Fethiye’deki kuruluş yıldönümü kutlamalarına Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ile geçtiğimiz dönem Muğla Milletvekilleri de katıldı. CHP Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu, 30 yıl aradan sonra Fethiye Belediye Başkanlığını Alim Karaca ve örgütümüz ile birlikte kazanmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

CHP VE STK’LARIN ZAFER BAYRAMI COŞKUSU

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fethiye İlçe Başkanlığı tarafından da 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama töreni gerçekleştirildi. CHP Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu, “Milli mücadelenin askeri zaferi olan 30 Ağustos ile birlikte yeni Türk devleti başarıya ulaşmış ve Lozan Antlaşması’na giden diplomasi süreci başlamıştır. Bugün 17-18 yıllık bir istibdat dönemine karşı hep birlikte Atatürk ve Cumhuriyet değerleri ile bu değerleri gelecek kuşaklara aktarma adına; bu mücadelemizi sürdürmeye devam ediyoruz. Güzel günler göreceğimize hep birlikte inanıyoruz. Güzel günlerin yakın olduğuna da inanıyoruz” diye konuştu.

Bu Kez de İsveçli Bilim Adamları İnceleyecek

CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, CHP Ankara Milletvekili Dr. Servet Ünsal beraberinde CHP Fethiye İlçe Başkanı Av. Ali Özgür Kullukçu ile birlikte Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Karaca,  Fethiye körfeziyle ilgili, “Sosyal medyadan bir şeyler yazarak bu sorunu çözemeyiz. Bakanlık, belediye ve tüm ilgili kurumlar bir araya gelerek körfezi temizlememiz gerekiyor. Baltık denizini temizleyen iki bilim adamını Fethiye’ye davet ettik” dedi.

Ünsal, “Cumhuriyet değerleri yerle bir edilmiştir”

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili Dr. Servet Ünsal ve Muğla Milletvekili Suat Özcan, Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu’yu makamında ziyaret ettiler. İlçe örgütünde sohbet havasında geçen ziyarette Fethiye ve ülke gündemi üzerine değerlendirmelerde bulunuldu.  

Milletvekili Girgin’den Fethiye Belediyesi’ne ziyaret!

CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin beraberinde CHP Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu ile birlikte Fethiye Belediyesi Başkan Yardımcısı Sabri Oğuz Bolelli’yi ziyaret etti.

CHP İLÇE DANIŞMA KURULU SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ

CHP Fethiye İlçe Danışma Kurulu, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinin ardından toplanarak CHP'nin 25 yıl sonra kazandığı Fethiye Belediye Başkanlığı seçimini değerlendirdi. Toplantıda konuşan CHP Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu, ''Fethiye'de ittifaksız şekilde girdiğimiz seçimi 25 yıl sonra CHP'ye kazandırmanın gururunu yaşıyoruz'' dedi.

KULLUKÇU; “BU ASİL VE YÜCE RUH SONSUZA KADAR YAŞAYACAKTIR”

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 100. Yıl dönümü Cumhuriyet meydanı Atatürk anıtı önünde de törenle coşkulu bir şekilde kutlandı.

FTSO HEYETİ TOBB GENEL KURULU’NA KATILDI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 75’inci Genel Kurulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (ETÜ) Salonu’nda yapıldı. Genel Kurul’a Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Genel Kurul Delegeleri Akif Milaslıoğlu, Muhammet Kökten,  Fikret Koyuncu, Erol Aksoy, Ramazan Sıtkı Gümüşhan, Fadıl Ardıç ve FTSO Genel Sekreteri Vekili Ezgi Kullukçu da katıldı. FTSO Heyeti, Genel Kurul öncesinde ilk olarak Oda-Borsa başkanları ve delegeleri ile birlikte Anıtkabir’de Ata’nın huzuruna çıktı.

ALBAN “İLÇE TEŞKİLATIMIZI KUTLUYORUM”

Fethiye’yi ziyaret eden CHP Muğla Milletvekili Mürsel Alban CHP Fethiye İlçe başkanlığını ziyaret etti. CHP Fethiye İlçe Başkanı Avukat Ali Özgür Kullukçu tarafından karşılanan Mürsel Alban, ilçe yönetimi ile bir toplantı düzenledi.

Karaca, “Fethiye’de farkındalık yaratacağız”

CHP Fethiye Belediye Başkan adayı Alim Karaca, CHP Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu ve CHP Heyeti, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Alim Karaca, “Benim kavgacı bir yanım yoktur. Ankara ile de Muğla ile de Fethiye ile de barışığım. Hiç kimse ile bir problemim yok onun için seçimleri kazanmamız halinde hep beraber 5 yıl içinde Fethiye’de ciddi bir farkındalık yaratacağımıza ve güzel hizmetler yapacağımıza inanıyorum” dedi.

CHP'Lİ VE AKPARTİ'Lİ SİYASETÇİLER NASIL KARŞILADI ?

Kadir Sarıhan, Yusuf Çaylı, Muhittin Kayabaş, Ali Özgür Kullukcu, Alim Karaca, Veli Pabuşçu, Melek Gözde Gürsoy Hoşafçı bunları söylediler.

Ali Özgür Kullukcu Seçimi Değerlendirdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fethiye İlçe Başkanı Av. Ali Özgür Kullukçu parti binasında 24 Haziran seçimlerini değerlendirdi

Kullukcu ''Vatandaş Artık Tamam Diyecektir''

CHP Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu, seçim çalışmasına başladı

CHP’Lİ KULLUKÇU YENİ YILIN BARIŞ GETİRMESİNİ DİLEDİ

CHP’Lİ KULLUKÇU YENİ YILIN BARIŞ GETİRMESİNİ DİLEDİ

ERGÜL MUHTAR KİTABINI ALİ ÖZGÜR KULLUKÇU İÇİN İMZALADI

ERGÜL MUHTAR KİTABINI ALİ ÖZGÜR KULLUKÇU İÇİN İMZALADI

KULLUKÇU ’’ GÜÇ SAVAŞINI DOĞRU BULMUYORUZ ‘’

KULLUKÇU ’’ GÜÇ SAVAŞINI DOĞRU BULMUYORUZ ‘’

KULLUKÇU; ''CHP SEÇİMLERE HAZIRDIR''

KULLUKÇU; ''CHP SEÇİMLERE HAZIRDIR''

KULLUKÇU “HEDEFİMİZ FETHİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI”

KULLUKÇU “HEDEFİMİZ FETHİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI”

KULLUKÇU, “ÖNEMLİ OLAN FETHİYE, ÖNEMLİ OLAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ”

KULLUKÇU, “ÖNEMLİ OLAN FETHİYE, ÖNEMLİ OLAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ”

CHP FETHİYE “ADALET KURULTAYINA” KATILDI

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Çanakkale Gelibolu’da düzenlediği Adalet Kurultayı’na CHP Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu ve parti yöneticileri de katıldı.

43 YIL ARADAN SONRA BARIŞ İÇİN GİTTİLER

Fethiye ve Seydikemer İlçelerinde yaşayan gaziler Muğla Büyükşehir Belediyesi organizasyonu ile 43 yıl aradan sonra Kıbrıs’a gitti. Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin önerisi ile Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve Muğla genelinde yaşayan tüm gazileri kapsayan Kıbrıs gezisine katılacak olan Fethiye ve Seydikemer’li 50 gazi CHP Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından uğurlandı.

KULLUKÇU "BAYKAL'I BEKLİYORUZ"

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu, yaklaşan 16 Nisan tarihindeki referandum öncesi çalışmalar hakkında bilgiler vererek, ilçenin genelinde çalışmalar yaptıklarını ve neden “Hayır” oyunu desteklediklerini vatandaşlara izah ettiklerini söyledi.

CHP FETHİYE İLÇE BAŞKANLIĞINDAN BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ…

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Avukat Ali Özgür Kullukçu ile CHP Fethiye ilçe yönetimi ve CHP Fethiye Kadın Kolları başkanı Ayşe Kestep; Fethiye İlçe Emniyet müdürlüğüne başsağlığı ziyaretinde bulundu…

RÜŞVET İDDİASI YARGIYA TAŞINDI...

CHP Fethiye Teşkilatının CHP'li üyelerden çeşitli vaatlerle "Rüşvet" topladığı iddialarına CHP İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu sert cevap verdi. İddiaları yargıya taşıdıklarını belirten Kullukçu: “CHP yönetim kurulu arkadaşları ile birlikte bir olağanüstü toplantı gerçekleştirip derhal bu ilgili şahıslar hakkında Cumhuriyet Başsavcılığımız nezdinde suç duyurusunda bulunduk” dedi.

CHP FETHİYE İLÇE TEŞKİLATINDAN ADD ' YE ZİYARET

CHP Fethiye İlçe Başkanı Avukat Ali Özgür Kullukçu ve Yönetim Kurulu Üyeleri geçtiğimiz günlerde yapılan kongre de tekrar başkanlığa seçilen Haydar Murat Topçu ve yönetim kurulunu ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledi.