Etiketler

Fethiye Belediye Meclisi’nde komisyon üyeleri seçildi

Fethiye Belediye Meclisi Temmuz ayı olağan toplantısında 2019 yılı kesin hesabının görüşülmesiyle ilgili madde Plan Bütçe Komisyonuna gönderilirken, yeni dönem için komisyonlara seçimler gerçekleştirildi.

Dernek Yöneticilerine Yönelik Hizmetiçi Eğitim

Fethiye ve Seydikemer’de bulunan dernek yöneticileri ve denetim komisyon üyelerine yönelik hizmetiçi eğitim semineri gerçekleştirildi. Organizasyonda katılımcılara Türk Medeni Kanunu, Dernekler Kanunu ve Yönetmeliği, 2860 Sayılı Yardım Toplama Kanunu ve Yönetmeliği ile Kara para aklanması ve Terörün Finansman farkındalıklarının arttırılması konusunda bilgiler aktarıldı.

Fethiye Anıları Kitap Olacak

Fethiye Turizm Tanıtım Eğitim Kültür ve Çevre Vakfı (FETAV) Kültür Komisyonu yeni yılın ilk toplantısında üyelerine teşekkür belgesi dağıttı. FETAV Müdürü Dilek Dinçer ''FETAV olarak bir kitap hazırlığı içerisindeyiz. Herkesin Fethiye’de yaşadığı bir anıyı kaleme almasını istiyoruz. Bu anıları kitap haline getireceğiz” ifadelerini kullandı.

20 MADDE DE OY BİRLİĞİ İLE GEÇTİ

Seydikemer Belediyesinin Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısında komisyon üyeleri belirlenirken gündem maddeleri arasında yer alan 20 madde de oy birliği ile karara bağlandı. Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün faaliyet raporuda oy birliğiyle kabul edildi.

2013’ÜN İLK MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Fethiye Belediye Meclisi 2013 yılının ilk toplantısını gerçekleştirildi. Sakin geçen mecliste, meclis üyelerine yeni yıl hediyeleri dağıtıldı. 18 maddenin görüşüldüğü mecliste kararlar oy birliği ile geçerken, yeni yılın komisyon üyeleri de belirlendi.

AK PARTİLİ KOMİSYON ÜYELERİ İSTİFA ETTİ

AK Parti Fethiye Belediye Meclis Üyeleri, Cuma günü yapılan Nisan ayı toplantısında aday gösterilerek seçildikleri komisyonlardan istifa ettiklerini açıkladılar