Etiketler

Başkan Otgöz, “Seydikemer’in geleceği için varız”

Doğu Akdeniz ve Avrasya’nın en büyük turizm fuarlarından biri EMITT 2020’de yerini alan Seydikemer Belediyesi’nin açılış kokteyline yoğun ilgi oldu. Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Seydikemer’e daha çok turistin gelebilmesi için tanıtımları arttırdıklarını ifade etti.

EMITT'in Gözdesi Fethiye

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında yerini alan Fethiye standı, fuarın gözdesi oldu. Fuara katılan turizmciler ve vatandaşlar, Fethiye standı önünde yoğunluk oluşturdu. Katılımcılar 3 boyutlu yamaç paraşütü simülasyonuna büyük ilgi gösterdi. Fethiye’nin açılış kokteylinde de Fethiye standı doldu taştı. Standı Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Şişli eski belediye başkanı Mustafa Sarıgül de ziyaret etti.

Anatolia Cup Fethiye’de Yapılacak

Dünyaca ünlü barmenlerin yer alacağı kokteyl yarışması Anatolia Cup, 20 Ocak Pazartesi günü Fethiye’de bulunan Black and Gold Cafe’de yapılacak.

Anatolia Cup Fethiye’de yapılacak

Dünyaca ünlü barmenlerin yer alacağı kokteyl yarışması Anatoli Cup, 20 Şubat tarihinde Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi’nde yapılacak.

MİŞTİ 30 yaşında

Milas Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nun ( MİŞTİ ) kuruluşunun 30. yılı düzenlenen kokteyl ile kutlandı.

30.Marmaris Uluslarası Yarış Haftası başladı.

Muğla'nın Marmaris ilçesinde Marmaris Uluslararası Yat Kulübü (MİYC) tarafından düzenlenen 30. Marmaris Uluslararası Yarış Haftası açılış kokteyli ile başladı.

Yakaköy Engelli Sevgi Sanat Atölyesi açıldı

Bodrum Belediyesi Yakaköy Engelli Sevgi Sanat Atölyesi 5.El Sanatları yıl sonu sergisinin açılışı, Dibeklihan Yıldız Kenter Sanat Galerisi'nde düzenenen bir kokteyl ile yapıldı.

SED Medya tanıtım kokteyline yoğun ilgi

FRT Televizyonu, Gerçek Fethiye Gazetesi, Dost Gazetesi, FRT FM, Fethiye Aktüel Dergisi gibi saygın yayın ağını bünyesinde bulunduran SED Medya, tanıtım kokteylini Şat Restoran'da gerçekleştirdi. 100'den fazla davetlinin yer aldığı organizasyonda SED Medya bünyesindeki yayın organları ve personeller de tanıtıldı.

SED Medya tanıtım kokteyline yoğun ilgi

FRT Televizyonu, Gerçek Fethiye Gazetesi, Dost Gazetesi, FRT FM, Fethiye Aktüel Dergisi gibi saygın yayın ağını bünyesinde bulunduran SED Medya, tanıtım kokteylini Şat Restoran’da gerçekleştirdi. 100’den fazla davetlinin yer aldığı organizasyonda SED Medya bünyesindeki yayın organları ve personeller de tanıtıldı.

İSTANBUL SOSYETESİ, DİLARA AKAY HEYKEL BAHÇESİNİN AÇILIŞINA AKTI

İstanbul sosyetesi Muğla'nın Dalaman ve Fethiye-Göcek sınırındaki ormanlık alana heykel bahçesi gerçekleştiren Dilara Akay'ın davetine aktı. Ormanlık alanda yaptırdığı Dilara Akay heykel bahçesinin açılış kokteyline yakın dostlarıyla İstanbul cemiyet hayatının önemli isimleri de katıldı. Kokteyle sanatçı Meltem Cumbul'un yanı sıra Bedri Baykan, İzzet Öz, Yurdal Sert ile moda ve iş dünyasının önemli simaları katıldı. Dilara Akay, ''Heykellerimi heykel bahçesi olarak daha rahat ziyaret edilebilecek bir hale getirdim. Burada ormanlık alandaki stüdyoda bütün eserlerim sergilenmektedir'' dedi.

Marmaris’te ‘Geçmişin Gölgesi’ resim sergisi açıldı

Ressam Özdemir Aydın'ın 'Geçmişin Gölgesi' isimli karma resim sergisi düzenlenen kokteyl ile Marmaris'te kapılarını açtı. Sergi 14 Nisan'a kadar gezilebilecek.

Köyceğiz’de Dünya Down Sendromu Derneği kuruldu

Köyceğiz'de kurulan Dünya Down Sendromu Derneği'nin tanıtımı için açılış kokteyli düzenlendi.

KAYMAKAM ÇALIK “FETHİYE 3 AYRI STANTTA TANITILDI”

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde 10-13 Aralık 2015 tarihleri arasında İzmir’de düzenlenen 9. Travel Turkey İzmir Fuarının ilk gününde açılış kokteyline katılan Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, fuarda Fethiye’nin 3 ayrı stantta tanıtıldığını söyledi.

AKİF ARICAN TİCARET HANESİ 41. YILINI KUTLADI

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akif Arıcan; Ticarethanesinin 41. Yılını kokteyle kutladı.

FETHİYE TÜRK- RUS DOSTLUK DERNEĞİ KURULDU

Fethiye’de yaşayan Ruslar ile Türk dostlarının bir araya gelerek kurdukları Fethiye Türk- Rus Dostluk Derneği “KALİNKA” nın amaçları bir kokteylle tanıtıldı

FETHİYE’DE FENER ALAYI VE CUMHURİYET KOKTEYLİ İPTAL EDİLDİ

Fethiye’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında 29 Ekim Cumartesi günü yapılması planlanan fener Alayı ve Cumhuriyet Kokteyli yaşanan terör olayları ve Van’da meydana gelen deprem nedeniyle iptal edildi.

KEÇİ KİTAPEVİ AÇILDI

Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz’ın eşi Ümit Yılmaz tarafından açılan Keçi Kitapevi’ne kokteylli açılış yapıldı.

FETHİYE TİCARET VE SANAYİ ODASI ÖDÜL SEVİNCİNİ PAYLAŞTI

2010 yılı Deprem Haftası’nda Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası, Fethiye Belediyesi, Kızılay ve Dask, 14 Nolu Sigorta Acenteleri Meslek Komitesi Poliçem Dergisi’nin düzenlediği sigorta kulis ödülüne layık görülünce bu ödül sevinci kokteyl ile paylaşıldı.

TURİZM HAFTASINA ROMAN HAVALI AÇILIŞ

Turizm Haftası Fethiye’de de sade bir kokteyl ile açıldı Fethiye’de İskele Restaurant önünde yapılan açılışa ilgi yoğun oldu.

ÖĞRETMEN OKULLARIN KURULUŞ YILDÖNÜMÜ NEDENİYLE KOKTEYL DÜZENLENDİ

Öğretmen okullarının kuruluş yıldönümü nedeniyle Fethiye Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Salonu’nda kokteyl düzenlendi.