Etiketler

Turizm sezonu öncesi alınacak tedbirler görüşüldü

Fethiye Kaymakamlığı İlçe Sportif Turizm Kurulu toplantısı, Fethiye Kaymakamlığı Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıda turizm amaçlı sportif faaliyetlerde alınacak tedbirler ele alındı.

Eko-turizmde yeni destinasyonlar

Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından Fethiye Eko-turizm Destinasyon Yönetim Komisyonu, Fethiye Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda toplandı. Gerçekleştirilen etkinliğin amacının eko-turizm potansiyelinin harekete geçirilerek, turizm faaliyetlerinin iç kesimlere yaygınlaştırılarak belirlenen ilçelerde turizm gelirini arttırmak olduğu belirtildi.

Ftso Başkanı Çıralı, Paspatura Ring Seferi İstedi

Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner başkanlığında Kaymakamlık toplantı salonunda yapılan trafikte sürücü, yolcu ve yaya olarak yer alan insan unsurunun yaptığı kural ihlalleri ve bunların neden olduğu trafik kazalarının önlenmesine yönelik toplantıda bir talepte bulunan FTSO başkanı Osman Çıralı Ölüdeniz dolmuşlarının Palmiye kavşağından çarşı caddesinden dolaşarak ring seferi yapması gerektiğini söyledi.

Kaymakam Şahiner Muhtarlar ile Toplantı Yaptı

Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, 41 mahalle muhtarı ile toplantıda bir araya geldi. Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda yapılan organizasyonda muhtarların önemli bir görev yaptığını vurgulayan Şahiner, “Muhtarlarımızdan her konuda destek bekliyoruz” şeklinde ifadeler kullandı.

Şahiner, “Turizm sezonunu sorunsuz geçirdik”

Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, daire amirleri ile yaptığı toplantıda 2019 yılı hakkında değerlendirmelerde bulundu. Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda gerçekleşen etkinlikte Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ve bütün daire amirleri hazır bulundu.

Fethiye’de 6 bin 167 yerleşik yabancı yaşıyor

Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner başkanlığında toplanan İlçe Koordinasyon Kurulu toplantısı Kaymakamlık Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Gerçekleşen toplantıda yerleşik yaşayan yabancılar ve Suriyeli sığınmacılar hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

TURİZMCİLERDEN KARACA’YA ZİYARET

Fethiye Otelciler Birliği (FETOB) Başkanı Bülent Uysal ve yönetim kurulu üyeleri, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Yaklaşan turizm sezonu ve Ramazan Bayramı tatili öncesi Fethiye’nin en büyük sorunu olan trafik sorunu ziyaretin gündem maddesi oldu. FETOB Başkanı Bülent Uysal ve Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, trafik sorununun çözümü için yarın (bugün) kaymakamlık toplantı salonunda sorunun masaya yatırılacağını söylediler.

PARKUR ALANLARI BELİRLENDİ

2014 Yılı Turizm Amaçlı Sportif Faaliyet Parkur Alanları belirlendi. Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık Başkanlığında Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda bir toplantı yapıldı

7 PERSONEL ALIMI İÇİN MÜLAKAT GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Fethiye Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına alınacak olan 7 personel için Kaymakamlık Toplantı salonunda Vakıf Komisyonu tarafından Mülakat sınavı gerçekleştirildi.

GÖNÜLELÇİLERİ HAZIR

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Eşi Emine Erdoğan önderliğinde başlayan Gönül Elçileri projesi kapsamında Fethiye Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık’ın eşi Zeynep Çalık başkanlık etti.

VAKIF YENİ MUHTARLARI SEÇTİ

3294 Sayılı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı kanununun ilgili maddesi gereği 2013 yılı faaliyet dönemi için Fethiye’de bir mahalle ve bir de köy muhtarı seçimleri yapıldı. Kaymakamlık Toplantı Salonu’ndaki toplantıya mahalle ve köy muhtarlarının tamamına yakını katıldı.

FETAB’IN YENİ BAŞKANI CUMA GÜNÜ BELLİ OLACAK

Fethiye turizm Altyapı Hizmet birliğinin 2011 yılı Mayıs ayı olağan toplantısı Kaymakamlık toplantı salonunda birlik başkanı Mehmet Üyük başkanlığında gerçekleştirildi.