Etiketler

Hastaneden çıkıp ölen eşine son kez dokundu

Muğla'da meydana gelen trafik kazasında 25 saat boyunca su dolu kanalda ölen eşi ile birlikte kurtarılmayı bekleyen yaşlı kadın, eşine son kez dokunarak veda etti. Güçlükle ayakta duran yaşlı kadın zor sakinleştirildi.

Dünyaca ünlü kanaldan 20 traktör atık çıktı

Muğla'da, Dalyan Kanalı ve Köyceğiz Gölü'nden dalgıçlar tarafından 20 traktör atık çıkarıldı.

Fethiye DTO Başkanı Kirliliği Değerlendirdi

Fethiye'nin Çalış Plajı'ndaki kanalda aşırı şekildeki ağır koku vatandaşları hayatlarından bezdirirken; DTO Fethiye Şube Başkanı Şaban Arıkan, ''Açık denize deşarj olmadığı müddetçe bu koku devam eder. Körfezdeki ve plajdaki yosunlaşma artarak sürecektir'' ifadelerini kullandı.

Kanalda Boğularak Hayatını Kaybetti

Muğla’nın Fethiye ilçesinde düştüğü su kanalında boğulma tehlikesi geçiren 16 yaşındaki çocuk, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

DALYAN KANALI’NDA MOTORYAT TEPKİSİ

Ortaca Dalyan kanalında seyreden bir motoryat, kanalda teknelerle gezen yerli ve yabancı turistlerin tepkisini çekti.

SEYDİKEMER KAYMAKAMLIĞINDAN AKUT'A BOT

Seydikemer Kaymakamlığı Fethiye Akut biriminin olası sel, deniz de ve kanalda yapılacak aramalar için gerekli olan arama kurtarma botunu temin ederek Fethiye Akut Birim Sorumlusu Sadi Çidem'e teslim etti. Aile ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Mehmet Gerçekbilen Seydikemer Kaymakamlığı adına Botu Fethiye Akut Birim Sorumlusu Sadi Çidem'e teslim etti.

KENDİNİ KANALA ATAN KİŞİYİ İTFAİYE ÇIKARDI

Fethiye’de psikolojik sorunları nedeniyle kendini bir metreyi aşan suyun bulunduğu kanala atan şahsı, itfaiye ekibi çıkarırken, bu şahıs kanaldan çıkarıldıktan sonra kendini kanala yine atınca itfaiye ekiplerine zor anlar yaşattı.

FETHİYE’DE KANALA UÇAN OTOMOBİLDEN SAĞ ÇIKARILDI

Fethiye’de Köprübaşı Mevkiinde kanala uçan otomobil sulara gömüldü. Alkollü olduğu öğrenilen Sürücü kanaldan çevreden yetişenler tarafından kurtarıldı.

FETHİYE’DE YAŞLI ŞAHIS SU KANALINDA ÖLÜ BULUNDU

Fethiye’de evinin yanındaki tarlaya kanaldan gelen suyun önündeki atıkları temizlemeye çalışırken kayıp düşerek hayatını kaybeden şahsın cesedi geniş çaplı inceleme ve araştırma için İzmir Adli Tıpa gönderildi.