Kaldırım Haberleri

Kaldırım Haberleri

YAĞMURDAN KAYDI KAZA YAPTI

Fethiye’de dün gece saatlerinde başlayan şiddetli yağış sonrasında 22 metrelik yolda kaza meydana geldi. Yağmurdan kayan araç kaldırıma çarpması sonucu sürücü araçtan fırlayarak yaklaşık 10 metre sürüklendi.

Kaza anı Güvenlik Kameralarına yansıdı

Milas Zafer Caddesi'nden, Zekeriya Gümüşkesen Caddesi'ne seyreden elektrikli bisiklet sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kontrolden çıktı. Kazada elektrikli bisiklette yolcu olarak bulunan bir kişi başını kaldırım taşına çarparak yaralandı.

İnönü Bulvarı’nda ağaçlar taşınıyor

İnönü Bulvarı’nda kaldırım yenileme çalışmalarının daha uzun ömürlü olabilmesi adına saçak köklü ağaçların söküm çalışmaları başladı. Sökülen ağaçlar Babataşı Mahallesi 730 Sokak’tan başlayarak belediyenin daha önce belirlemiş olduğu yerlere dikilecek.

Cadde ortasında 40 kişi birbirine girdi, ortalık savaş alanına döndü

Muğla'nın Bodrum ilçesinde 40 kişilik 2 grup arasında çıkan ve bıçak, sopalar ve kaldırım taşlarının kullanıldığı kavgada 1'i ağır 3 kişi yaralandı.

Yol ve kaldırım düzenlemesi işi yaptırılacak

Basın İlan Kurumu İlan Portalı ilan.gov.tr'de yer alan ilana göre; karayolu işleri yapımı ihalesi gerçekleştirilecek.

Yol ve kaldırım düzenlemesi işi yaptırılacak

Basın İlan Kurumu İlan Portalı ilan.gov.tr'de yer alan ilana göre; beton parke taşı ile yol ve kaldırım düzenlemesi yapılması işi ihalesi gerçekleştirilecek.

Muhtelif yol ve kaldırımların düzenlenmesi işi yaptırılacak

Basın İlan Kurumu İlan Portalı ilan.gov.tr'de yer alan ilana göre; muhtelif yol ve kaldırımların düzenlenmesi işi yaptırılacak.

Kaldırımlardaki turunçlar reçel olacak

Muğla'nın Bodrum ilçesinde cadde kenarlarındaki turunçlar, belediye ekiplerince toplanılarak reçel yapılacak.

Marmaris’in kaldırımları yemyeşil oluyor

Yaklaşık iki yıl önce ilçede ağaçlandırma seferberliği başlatan Marmaris Belediyesi, yollarda ve kaldırımlarda ağaç dikimine devam ediyor.

Fethiye'de kaldırıma çarpan motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti

Muğla’nın Fethiye ilçesinde kaldırıma çarpan motosiklet sürücüsü olay yerinde hayatını kaybetti.

Karaca yol ve altyapı çalışmalarını yerinde inceledi

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Çatalarık Mahallesi’nde devam eden parke yol ve kaldırım ile İnönü ve Atatürk Caddelerinde ise altyapı çalışmalarını yerinde inceledi.

Dalaman ilçesinde altyapı yol ve kaldırım düzenleme işleri yaptırılacak

Basın İlan Kurumu İlan Portalıİlan.Gov.Tr'de Yer Alan İlana Göre, Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından, Muğla İli Dalaman İlçesi Seyfettin İnce Caddesi ve Turgut Reis Caddesi ile Muhtelif Mahallerde Altyapı, Yol ve Kaldırım Düzenlemesi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.

İstanbul ve Muğla’da kaldırımla Düzce taşları ile kaplanıyor

DÜZCE (İHA) – Düzce Belediyesi'nin bünyesinde çalışmalarına devam eden Beltaş bünyesinde üretilen doğal kaldırım taşları, İstanbul İstiklal Caddesi ile Muğla Bodrum Yalıkavak Palmarinaya döşendi.

Karaca, Tuzla’da çalışmaları inceledi

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Tuzla Mahallesi Dolgu Sahası mevkiinde devam eden parke ve kaldırım hizmetlerini ve Bahriye Üçok Parkı’ndaki son çalışmaları yerinde inceledi.

Orman yangınına giden itfaiye aracı ile otomobil kaza yaptı

Muğla'nın Menteşe İlçesinde itfaiye aracı ile otomobilin kaza yapması sonucu 5 kişi yaralandı. Marmaris’te meydana gelen orman yangınına müdahale etmek için yola çıkan ve sirenlerini açan itfaiye aracıyla 34 SG 7789 plakalı otomobil kaza yaptı. Kazada itfaiye aracı kaldırıma çıktıktan sonra ağaca çarparak durabildi.

Yol ve kaldırım işlerinde kullanılmak üzere beton elemanları satın alınacak

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr'de yer alan ilana göre, Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından, Belediyemizin 2021 yılı yatırımları kapsamında yol ve kaldırımların yapımı, bakımı ve onarımı işlerinde kullanılmak üzere aşağıda belirtilen miktarda beton elemanları satın alınması işi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

Yatağan'da altyapı yol ve kaldırım düzenleme işleri yaptırılacaktır

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr'de yer alan ilana göre, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından, Muğla İli Yatağan İlçesi Atatürk Caddesi ve Mehmet Özcan Caddeleri ile Muhtelif Mahallerde Altyapı, Yol ve Kaldırım Düzenlemesi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.

BSK Sıcak asfalt çalışmaları için imzalar atıldı

Fethiye Belediyesi, yaklaşık 20 milyon 733 bin TL’ye mâl olacak BSK sıcak asfalt yapımı ve kaldırım yenilemesi sözleşmesini Baha Şıkman Caddesi’nde yaptı. Proje kapsamında Baha Şıkman Caddesi, Mustafa Kemal Bulvarı, İnönü Bulvarı, Ölüdeniz Caddesi ve Atatürk Caddesi’ne Fethiye Belediyesi tarafından BSK sıcak asfalt yapılacak. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Tüm altyapıların bitmesi, elektrik tellerinin yeraltına alınması, sıcak asfaltları ve kaldırımlarıyla hayal ettiğimiz zaman güzel bir Fethiye bizleri bekliyor” dedi.

Araçlar kaldırımlarda, yayalar yollarda, denetim yok!

Muğla’nın Menteşe İlçesi’nde ki park manzaraları bu kadarda olmaz dedirtiyor. Muğla’da yol üstü parklar ücretli olunca kaldırımlar işgal edildi. Yol üstüne park edilen araçlardan, görevliler tarafından park ücretleri tahsil ediyor. Fakat kaldırıma park edilen araçlardan hiçbir ücret alınmıyor. Araçlarına park ücreti veren sürücüler ve kaldırımları kullanamayan vatandaşlarda bu duruma tepkili. 

Yol ve kaldırımlara beton parke döşenmesi işi yaptırılacaktır

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr'de yer alan ilana göre, Fethiye Belediye Başkanlığı tarafından, Fethiye Belediyesi Sınırları İçerisindeki Tuzla Mahallesindeki Yol ve Kaldırımlara Beton Parke Döşenmesi Yapım İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.

Bodrum'da facianın eşiğinden dönüldü

Muğla'nın Bodrum ilçesinde rampa çıkarken geri geri giden tır kaldırıma çıkarak durabildi. Kaza sonrası yol trafik akışına tamamen kapandı.

Karayolu işleri yaptırılacaktır

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr'de yer alan ilana göre, Çan Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü tarafından, Çan İlçe Merkezi Muhtelif Cadde Ve Sokaklarda Yol Ve Kaldırımların Bakım Onarım Ve Yapım İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

Granit bazalt doğal parke taşı ve traverten mermer ile yol kaldırım işi yaptırılacaktır

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr'de yer alan ilana göre, Milas Belediye Başkanlığı tarafından, Granit bazalt doğal parke taşı ve traverten mermer ile yol ve kaldırım düzenlemesi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

Beton parke taşı ile yol ve kaldırım yaptırılacaktır

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr'de yer alan ilana göre, Milas Belediye Başkanlığı tarafından, Beton parke taşı ile yol ve kaldırım düzenlemesi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

Beton parke ile kaldırım yapılması işi yaptırılacaktır

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr'de yer alan ilana göre, Fethiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından, Fethiye Belediyesinin Sınırları İçerisinde Yollara Bsk Asfalt Ve Kumlamalı Beton Parke İle Kaldırım Yapılması yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.

Marmaris kış mevsimine hazırlanıyor

Marmaris Belediyesi ilçede yol, kaldırım ve üst yapı çalışmalarına devam ediyor. Havaların sıcak ve yağışsız geçmesini fırsata çeviren ekipler, tüm mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor.

Alkollü ve ehliyetsiz sürücü dehşet saçtı: 1 ölü, 4 yaralı

Muğla'nın Datça ilçesinde alkollü ve ehliyetsiz olduğu öğrenilen 17 yaşındaki sürücü, kaldırımda yürüyen 5 kişilik aileye çarptı. Kazada bir kişi hayatını kaybederken, 4 kişi ise yaralandı.

Karaçulha’da parke çalışmasının ardından peyzaj da tamamlandı

Fethiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Destek Hizmetleri Müdürlüğü işbirliğinde geçtiğimiz aylarda yapılan Karaçulha Osman Efendi Caddesi’ndeki kaldırım ve yol yapım çalışmasının ardından, peyzaj çalışmaları da sona erdi.

Bodrum'de belediye ekipleri Bitez'de çalışmalarını sürdürüyor

MUĞLA (İHA) – Bodrum'un Bitez Mahallesi'nde Aydem ve Türk Telekom'un çalışmalarının ardından Bodrum Belediyesi ekipleri, asfalt yama ve kaldırım çalışması başlattı.

Hasan Ercan Caddesi'nde çalışmalar devam ediyor

Menteşe Kentsel Tasarım Yolu 2. Etap cadde, yol, kavşak düzenlemesi ve altyapı çalışmaları kapsamında Hasan Ercan Caddesi üzerinde 1-30 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan altyapı, yol ve kaldırım çalışmalarına başlandı.