Etiketler

Seydikemer'de Kuaför Salonları Dezenfekte Edilecek

Hijyen kurallarına uyulması şartıyla 11 Mayıs Pazartesi günü erkek ve kadın kuaförleri açılacak. Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır, kuaför salonlarını açacak olan esnafların iş yerlerini ücretsiz desenfekte yapılacağını duyurdu

Berberler kapanıyor

İçişleri Bakanlığı, korona virüsü önlemleri kapsamında bir son dakika kararı aldı. Bakanlıktan yapılan açıklamada, “Berber, kuaför, güzellik merkezlerinin faaliyetleri cumartesi günü saat 18.00 itibariyle geçici süreliğine durdurulacak” denildi. Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır, “Oda olarak bizler devletimizden gelecek resmi açıklamaları dikkate alıyoruz. Berber ve bayan kuaförü esnaflarımızın faaliyetlerini geçici süreliğine durdurma kararı verilmiştir” dedi.

Başkan Sağır, Annesini Kaybetti

Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır’ın annesi Nuriye Sağır hayatını kaybetti.

Süre Yıl Sonuna Kadar Uzatıldı 

Bağ-Kur ve Genel Sağlık Sigortası prim borcu olanların, hastanelerde yıl sonuna kadar sağlık hizmeti alabileceği bildirildi. Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır, “GSS ve Bağ-Kur prim borcu olanlar sağlık hizmeti almaya devam edecek” dedi. 

Başkan Sağır, “Devlet, Asgari Ücretten Vergi Almasın”

Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır, FRT TV’de yayınlanan Bi Sabah 1 İnsan programına konuk oldu. Sağır, asgari ücret ile ilgili süren tartışmalara ilişkin düşüncelerini paylaştı. Devletin iş verenlere kolaylık sağlaması gerektiğinin altını çizen Başkan Sağır, “Asgari ücret 2 bin 500 lira olsun ama devlet de burada gerekeni yapsın. Karşılıklı fedakarlıkla ücret belirlensin. Asgari ücret bir insanın asgari geçinebileceği rakam. Yani asgari geçinilecek rakamdan da vergi almayalım!” ifadelerini kullandı.

Esnaf annelere 'Hoş geldin Bebek'' ziyareti

Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır, oda faaliyetlerinin yanı sıra odaya kayıtlı olup; yeni anne olan esnaflara kadın esnaflara “Hoş Geldin Bebek” ziyareti gerçekleştiriyor.

Karaca; “Yerel Esnaf Korunacak”

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca yerel esnafın korunması için sivil toplum kuruluşları ile işbirliği halinde olacaklarını kaydetti. Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır ve yönetim kurulu üyeleri Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya nezaket ziyaretinde bulundular.

BAŞKAN SAĞIR’DAN SED MEDYA’YA ZİYARET

Seydikemer Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır, geçtiğimiz günlerde FRT TV, Gerçek Fethiye Gazetesi, Cannur Reklam Ajansı ve FRT FM’i devralan SED Medya (Dost Gazetesi, Fethiye Aktüel Dergisi, Makri FM) sahibi Hürmüz Seda Köktener’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Sağır kadın esnafları ziyaret etti

Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası (SESO) Başkanı Harun Sağır, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolaysıyla ilçedeki kadın esnafı ziyaret etti.

Başkan Sağır, Kadın Esnafı Ziyaret Etti

Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası (SESO) Başkanı Harun Sağır, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolaysıyla ilçedeki kadın esnafı ziyaret etti.

SAĞIR, 5 YILLIK SÜRE ADALETSİZ!

Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır, "Esnafımızın yanında çalıştırdığı personelin emekli olacağı gün pirim sayısıyla esnafımızın gün pirim sayısı arasında yaklaşık 5 yıllık bir süre var. Bunun adaletsiz olduğunu düşünüyorum" dedi.

Esnaf Odaları Birliği Başkanı Şükrü Ayyıldız Seydikemer'de

Muğla ilinin en büyük meslek kuruluş birliği olarak, yaklaşık 40 bin esnafı temsil eden Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şükrü Ayyıldız Seydikemer'de ziyaretlerde bulundu

SEYDİKEMER YİNE 'HARUN SAĞIR' DEDİ

SEYDİKEMER YİNE 'HARUN SAĞIR' DEDİ

HARUN SAĞIR 2. KEZ BAŞKAN SEÇİLDİ

HARUN SAĞIR 2. KEZ BAŞKAN SEÇİLDİ

HARUN SAĞIR ÜYE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Odaya kayıtlı üye ziyaretlerini sürdüren Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır, her zaman esnaf ve sanatkarın yanında olmaya devam edeceklerini söyledi.

İZCİLER YEMİN ETTİ

Adaylık dönemini tamamlayan Çalıca İlköğretim Okulunda eğitim gören yavru kurtlar yemin ederek izci oldular. Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü salonunda yapılan yemin töreni ile 22 yavru kurt yemin ederek izci oldu. Yemin törenine Seydikemer Esnaf Odası Başkanı Harun Sağır, Okul Müdürü Yunus Akkuş Fethiye Gençlik Hizmetleri Müdürü Harun Yiğit ve çok sayıda davetli katıldı. Yemin ederek izci olan Çalıca ilköğretim Okulu öğrencileri katılımcılara izci şarkıları söylediler.

HARUN SAĞIR’DAN, TAŞKIN’A TEŞEKKÜR

Seydikemer’de turizm faaliyetlerinin daha nitelikli ve turist memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak şekilde yürütülmesi amacıyla Muğla Valiliğinin turizm faaliyet ve hizmetleri usül ve esasları genelgesine istinaden, Seydikemer Kaymakamlığının makam onayı ile İlçe Mal Müdürü koordinasyonunda Seydikemer’de bulunan kurum ve kuruluşlardan temsilci alınarak denetim komisyonu oluşturulmuştu.

BAŞKAN ESNAF ZİYARETLERİNE DEVEM EDİYOR

Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Zaman zaman Seydikemerli esnafları ziyaret eden Oda Başkanı Harun Sağır esnafların sorunlarını dinleyerek görüş alışverişinde bulunuyor.

HARUN SAĞIR’DAN AYAĞA HİZMET

Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı ile KOSGEB Muğla Hizmet Merkezi İl Müdürlüğü’nün iş birliğinde, girişimcilik ruhunun geliştirilmesi amacıyla düzenlenen 70 saatlik KOSGEB Girişimcilik eğitimi tamamlayan 30 kursiyerden iş yerini açmış olanlara Başkan Harun Sağır yerlerini ziyaret ederek sertifikalarını sundu.

SAĞIR’DAN FETHİYEDE HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır geçtiğimiz günlerde Şehit Mustafa Gökdal İlkokulu Müdürlüğüne atanan Mesut Koç’u ve yine geçtiğimiz günlerde Fethiye Ziraat Odası Başkanlığına seçilen Kenan Karayiğit’i ziyaret ederek, görevlerinde başarılar diledi.

KERAMETTİN YILMAZ'DAN BAŞKAN SAĞIR'A ZİYARET

Ölüdeniz eski belediye başkanı ve Fethiye belediye başkan adayı olan Keramettin Yılmaz ve Azda market zincirleri sahibi ve büyükşehir belediye meclis üyesi Hüseyin Nebioğlu, Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun sağır’a nezaket ziyaretinde bulundular.

SAĞIR -USTALIK BELGESİ ZORUNLULUĞU KALKTI-

Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Harun Sağır yeni kayıtta ustalık belgesi zorunluluğunun kalktığını bildirdi.

HARUN SAĞIR 2014 Ü DEĞERLENDİRDİ

Seydikemer Esnaf Odası Başkanı Harun Sağır 1 yıllık çalışmalarını değerlendirdi.

SAĞIR'DAN KANAL F'YE ZİYARET

Seydikemer Esnaf Odası Başkanı Harun Sağır beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Özyer medya grup koordinatörü Sıdıka Zeybek Kölemene ziyarette bulundu.

SAĞIR İLK ZİYARETİNİ TOPÇU’YA YAPTI

Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır ve yönetim kurulu üyeleri ilk iadeyi ziyaretlerini Fethiye Şoförler ve Otomobilciler odası Başkanı Hayri Topçu’ya gerçekleştirdiler.

SEYDİKEMER ESNAF ODANSINDAN FTSO’YA ZİYARET

Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır ve ekibi, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akif Arıcan’a iadeyi ziyarette bulundu.

SAĞIR ANKARA'DAKİ TOPLANTIYI DEĞERLENDİRDİ

Ankara'da yapılan 4. Esnaf ve Sanatkarlar şurasına katılan Seydikemer Esnaf Odası Başkanı Harun Sağır şuranın oldukça faydalı geçtiğini belirtti.

HARUN SAĞIR DAN BAŞOĞLUNA ZİYARET

Seydikemer Esnaf Odası Başkanı Harun Sağır, Fethiye Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Başoğlu'nu ziyaret etti

SEYDİKEMER’İN İLK ESNAF ODASI BAŞKANI HARUN SAĞIR OLDU (görüntülü)

Muğla’nın yeni ilçelerinden Seydikemer’de kurulan Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odasının genel kurulunda tek listeyle gidilen seçimde odanın ilk başkanı Harun Sağır oldu.