Etiketler

Taraftar Grubu’ndan Yönetime Sert Tepki

Geçtiğimiz günlerde yapılan kongrede Erol Kapiz’le devam kararı alan Muğlaspor’da yönetim ilk firesini verdi, Suskunlar Taraftar Grubu yönetimin karşısında olduklarını açıkladı. Taraftarların yönetime tepkisinin sebebinin Muğla’ya çağırıldığı halde 3 gün oyalanan Gürkan Ferhatoğlu ile anlaşılmaması olduğu öğrenildi. 

85 yaşındaki Hatice Nine yazdığı bin 300 şiirin kitaplaştırılmasını istiyor

Marmaris'te yaşayan 85 yaşındaki Hatice Gürkan Ölmez, 28 yılda çoğunluğu vatan sevgisi ve bayrakla ilgili olan bin 300 şiir kaleme aldı. Şiirlerinin kitap haline getirilmesi için yardım bekleyen Ölmez, Dünyaya ve tarihe iz bırakmak istiyorum. Çok yazım var bunların kitaplaşmasını istiyorum. Kitap haline getirilmezse gözlerim açık gider. dedi.

Gürkan Şef'in tercihi : Karacabey Restaurant

Bölgenin en iyi restaurantları arasında yer alan Seydikemer'deki Karacabey Restaurant, ünlülerinde uğrak yeri oldu

Kırkpınar ağalığı düşürülen Çetin: “Delikanlı gibi yaşamak lazım”

Ağalık bedelinin tamamını ödemediği için Edirne Belediyesi tarafından 657'nci Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri ağalık ünvanı düşürülen iş adamı Ahmet Çetin, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'a cevap verdi.

15 Temmuz gazisine ziyaret

Köyceğiz Kaymakamı ve Ortaca Kaymakam Vekili Gürkan Demirkale, 15 Temmuz gazisi Muhammet Deniz’i ziyaret etti.

ŞANSIZLIĞIN BÖYLESİ

Bir televizyon programına katılıp denizlerde teknesinde birlikte yaşayacak eş arayan 67 yaşındaki Deniz Bilimci, Kimyager ve Maden Mühendisi Dr. Aygün Gürkan programda şansızlık yaşayıp eş bulamazken bu kez Fethiye'de kordonda kıyıya bağlı 23 metre uzunluğundaki gulet teknesi su alarak battı.

TÜRSAB FETHİYE BAŞKAN YARDIMCISI KALP KRİZİNE YENİK DÜŞTÜ

TÜRSAB Fethiye Bölgesel Yürütme Kurulu Başkan Yardımcısı Nail Gürkan geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.