Etiketler

Kuyucak, ''Vergi vermek kutsal görevimiz''

Fethiye’de 2018 yılı vergilendirme döneminde gelir vergisine göre Özen Luandry Çamaşır Yıkama Fabrikası sahibi Oğuz Kuyucak Fethiye’nin vergi rekortmeni oldu. Şu günlerde sanayi çarşısındaki Çamaşır Yıkama Fabrikasını Urantaş yanındaki yeni fabrikasına taşıma işlemi ile uğraşan vergi şampiyonu vergi vermenin kutsal bir görev olduğunu belirtti.

Fethiye'nin Gelir Vergisi Birincisi 'Oğuz Kuyucak' Oldu

Fethiye’de 2018 vergilendirme dönemi Gelir Vergisine göre, Özen Laundry çamaşır yıkama fabrikası sahibi Oğuz Kuyucak oldu. Vergi rekortmeni ikinciliğini turizmci Ceyhan Okar alırken üçüncülüğü yine turizmci Mehmet Karabulut aldı. Gayrimenkul kira gelirlerine göre Fethiye’de vergi rekortmenliğini eski Muğla Milletvekillerinden Ali Döğerli alırken, ikinci isminin açıklanmasını istemedi. Üçüncü ise Dikmen Döviz’in sahiplerinden Mehmet Dikmen oldu. Kurumlar vergisinde ise birinciliği Ölüdeniz’deki Bekir ve Kutluhan Yerguz’a kardeşlere ait Belcekız Otelcilik ve Turizm A.Ş. alırken turizmci Bozkurt Domaniç’e ait Domaniç Turizm İnşaat Tarım Ürünleri Oto Sanayi Ticaret Limitet şirketi ikinci oldu. Bülent Uysal’a ait Bütar Turizm Ticaret Limitet Şirketi üçüncü oldu.

İŞTE FETHİYE’NİN REKORTMENLERİ

Muğla'da 2017 vergilendirme dönemi Gelir Vergisine göre, ilk 100'e giren isimleri sadece Gerçek Fethiye Gazetesi ve FRT Televizyonu halka ulaştırırken işte Fethiye’nin ilk 20’ye giren rekortmenlerini de yine Gerçek Fethiye Gazetesi halka ulaştırıyor.

FETHİYE'DEN İLK 100'E GİREN REKORTMENLER

Muğla'da 2017 vergilendirme dönemi Gelir Vergisine göre, ilk 100'e giren isimler belirlendi. Fethiye'den de olmak üzere pek çok rekortmen isimlerinin açıklanmasını istemeyince, listede Fethiye'den 5 isim göze çarptı.

FETHİYEDE ZEYNEP GÜNSENİN GÜNEL VERGİ ŞAMPİYONU

Muğla’nın Fethiye ilçesinde vergi rekortmenliğini ilk kez bir kadın turizmci kazandı. Ölüdeniz’de otel sahibi olan Zeynep GÜnsenin Günel 157 Bin 233 TL ile gelir vergisi şampiyonu oldu

FETHİYE’NİN VERGİ REKORTMENLERİ AÇIKLANDI

Gelir vergisinde Adem Kocatepe, kurumlar vergisinde ise Özyer gruba ait Pegasos Sarıgerme Turizm-İnşaat, Fethiye’nin vergi rekortmeni oldular.

MUĞLA'DA VERGİ REKORTMENLERİNE ÖDÜL

Muğla'da kurumlar ve gelir vergisinde il genelinde ilk beşe giren mükellefler Muğla Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından ödüllendirildi.