Gazetecilerin Gününü Kutladı Haberleri

Gazetecilerin Gününü Kutladı Haberleri

Mete gazetecilerin gününü kutladı

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Vali Tavlı’dan Çalışan Gazeteciler günü mesajı

Muğla Valisi Orhan Tavlı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı. Tavlı, tüm basın mensuplarının Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Vali Tavlı, basın mensuplarıyla bir arada

Muğla Valisi Orhan Tavlı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Muğla’da görev yapan basın mensuplarıyla Akyaka’da bir araya geldi. Tavlı, “Muğla’mızın tarihi ve kültürel eserlerini yeraltı ve yerüstü zenginliklerini dünyaya tanıttığınız ve ilimizin zenginliklerine değer kattıklarınızdan dolayı teşekkür ederim” diyerek, gazetecilerin gününü kutladı.

Çoban, Gazeteciler demokrasimizin barometresidir

İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Fatih Çoban beraberinde parti üyesi Taner Şahin ile birlikte Fethiye'deki çalışan gazetecilere ziyaretlerde bulundu. Çoban, SED Medya'yı da ziyaret ederek çalışan gazetecilerin gününü kutladı.

Seydikemer Belediye Başkanı Otgöz, Çalışan Gazeteciler gününü kutladı

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla yayımladığı mesajında; gece gündüz, yağmur çamur demeden her türlü zorlu şartlar altında çalışarak kamuoyunun doğru haber almasında önemli rol oynayan, yerel ve ulusal basında çalışan tüm gazetecilerin gününü kutladı.

Emniyet Müdüründen Gazetecilere Pastalı Kutlama

Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Cemil Emre Süel 10 Ocak çalışan gazeteciler günü nedeni ile Fethiye’deki gazetecilerin gününü kutladı.