Etiketler

Gürsoy, Malatya’nın tanıtım yüzü oldu

Fethiye Fitness Center İşletmecisi Fitness Eğitmeni ve Milli Sporcu Ali Osman Gürsoy, gelen davet üzerine Malatya’daki etkinliğe katıldı. 2019 yılı Vücut Geliştirme Türkiye Şampiyonu olan Gürsoy, Malatya’nın tanıtımı için çekilen filmde; Malatya’nın tarihi ve doğal güzellikleri arasında spor yaptı.

Fethiye Belediyespor Bu Sezon da HA5’te Çalışacak

2020-2021 sezonunda Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele edecek olan Fethiye Belediyespor, son iki sezondur olduğu gibi bu sezon da antrenmanlarının bir kısmını HA5 Fitness Salonu'nda yapacak.

Bisiklet ve Yürüyüş Yolu Projesi Devam Ediyor

Köprü, yollar, çocuk oyun grupları derken birçok projeyi hayata geçiren Seydikemer Belediyesi, diğer yandan Haziran ayında başlanan Bisiklet ve Yürüyüş Yolu 1. Etabının yapımına da devam ediyor. Eşen Çayı kenarı boyunca 750 metre uzunluğunda yapılmakta olan Bisiklet ve Yürüyüş Yolu’nun ilk etabında 1529 adet bitki, 4 bin metrekare yeşil alan, 3 takım fitness aleti ve 40 adet bank yer alacak. Proje hakkında açıklamada bulunan Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz “Halkımızın daha rahat ve refah içinde yaşaması için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Seydikemer halkı hizmetin en güzelini hak ediyor” ifadelerini kullandı.

Gürsoy’dan gençlere öneriler

FRT TV instagram hesabı üzerinden canlı yayınlanan, Fatih Dereli’nin sunumuyla gerçekleşen Gündem Dışı programının konuğu Fitness Eğitmeni ve Milli Sporcu Ali Osman Gürsoy oldu.

65 yaş üstü vatandaşlar yürüyüşe önem vermeli

Fethiye Fitness Center İşletmecisi Fitness Eğitmeni ve Milli Sporcu Ali Osman Gürsoy, korona virüsü tedbirleri kapsamında evlerinde kalan 65 yaş üstü vatandaşların, 4 saatlik zamanlarında yürüyüş yapmalarını istedi. En az bir saatlik yürüyüşün önemli olduğuna değinen Gürsoy, evde yapılabilecek basit egzersizleri anlattı.

Spor salonları destek paketi talep ediyor

Korona virüsü tedbirleri kapsamında spor salonları kapatılınca, işletmeler sıkıntılı bir döneme girdi. Bu anlamda işletmeciler bazı sektörler için hazırlanan destek paketi talebinde bulundular. Fethiye Fitness Center İşletmecisi Fitness Eğitmeni ve Milli Sporcu Ali Osman Gürsoy, “Yaklaşık 2 aydan bu yana kapalıyız. Bu süreçte herhangi bir destek paketinden yararlanamadık. Fatura, kira ve personel masrafları açısından zorlu geçti. Diğer sektörler destek paketinden yararlandılar. Bizlere de böyle bir imkan sağlanmasını talep ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Günay, Milas'ın gururu oldu

Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu tarafından 4-8 Mart tarihleri arasında İstanbul Pendik'te Regleman Otel'de düzenlenen Özer Baysaling Şampiyonası'nda Milas'ı temsil eden Sercan Günay, 171 Klasik Vücut Geliştirme Büyük Erkekler Sıkletinde Türkiye Şampiyonu oldu.

Türkiye üçüncüsü oldu

Geçtiğimiz haftalarda Çankırı’da düzenlenen Üst Minik Bayanlar Türkiye Boks Şampiyonası’nda, Fethiye Karaçulha Boks Fitness Kulübü Sporcusu Beyza Ayşenur Oğulmuş kendi kategorisinde Türkiye 3. oldu.

Yarı finale yükselme başarısı gösterdi

Antalya’da yapılan milli takım seçmelerinde birinci olan 34 yaşındaki Ali Osman Gürsoy, Birleşik Arap Emirliklerinde yapılan Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonasında; Türkiye'yi ve Fethiye’yi başarı ile temsil etti.

15 Tonluk Tırı Tek Başına Çekti

Fethiye’de bir spor salonu sahibi ve fitness sporcusu gücünü deneyebilmek için ilginç bir etkinliğe imza attı

Bodrumlu milli sporcu Öznesil, Londra’da Türkiye’yi edecek

Bodrum’un Türkiye ve Avrupa Şampiyonu milli sporcusu Ersen Öznesil, 25-26 Ağustos tarihlerinde Londra’da düzenlenecek World Beauty Fitness & Fashion yarışmasında Türkiye ve Kıbrıs adına yarışacak.

DÜNYA ŞAMPİYONASINA EŞİ HAZIRLIYOR...

Avrupa World Beauty Fitness & Fashion yarışmasında Muscle Model (kas modeli) birincisi olan Ersen Öznesil Londra’da düzenlenecek olan Dünya Şampiyonasında Türkiye ve Kıbrıs’ı temsil edecek.

FETHİYESPOR FİTNESS MERKEZİ AÇILDI

Fethiyespor’un fitness merkezi faaliyete başladı.