Etiketler

FGD, Seçimini Yaptı

Fethiye Gazeteciler Derneği Olağan Genel Kurulu, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda yapıldı. İki listenin yer aldığı seçimde SED Medya Genel Müdürü Sıdıka Kölemen ve Batı Akdeniz Gazetesi Sahibi Osman Baykuş başkanlığa aday oldu. 23 oy alan Osman Baykuş başkanlığa seçildi.

FGD’DEN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NE TAZİYE ZİYARETİ...

Fethiye Gazeteciler Derneği, Türkiye'yi yasa boğan İstanbul’daki terör saldırısı sonrası Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Hakan Aşık’a taziye ziyaretinde bulundu.

FGD-FTSO İŞBİRLİĞİ YAPIYOR

Fethiye’nin gelişimine katkıda bulunan Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) ile Fethiye Gazeteciler Derneği (FGD) işbirliği yapıyor.

KERAMETTİN YILMAZ’DAN FETHİYE GAZETECİLER DERNEĞİ’NE ZİYARET

Fethiye’deki basın mensuplarının bir araya gelerek kurduğu Fethiye Gazeteciler Derneği (FGD), 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde muhteşem bir geceye imza atmıştı

FGD’DEN MUHTEŞEM GECE (görüntülü)

Fethiye’deki basın mensuplarının bir araya gelerek kurduğu Fethiye Gazeteciler Derneği (FGD), 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde düzenlediği geceyle Fethiye Protokolü, siyasetçiler, oda temsilcileri, iş adamları, ilçe genelinde yayın yapan basın çalışanlarını bir araya getirdi.