Etiketler

Katılımcılar ve ziyaretçiler fuarı değerlendirdi

Katılımcılar ve ziyaretçiler FETEX Fuarı’nı değerlendirdi. Fuarların tanıtım ve sektörün tedarikçiler ile buluşmasının önemine değinen firma temsilcileri ve turizmciler, ilginin yoğun olduğunu ifade ettiler.

Fetex Turizm Fuarı 10. kez kapılarını açtı

Fethiye Turizm, Turizm Tedarikçileri ve Yiyecek İçecek İhtisas Fuarı (FETEX) 10. kez kapılarını açtı.

FETEX fuarı kapılarını açıyor 

Fethiye’nin sektörel içerikli tek fuarıFetex, 10. kez kapılarını açıyor. Fethiye Belediyesi’nin ev sahipliği, Ticaret ve Sanayi Odası’nın katkıları ve TÜMSİAD’ındestekleri ile bugün 10.  kez kapılarını açacak olan, 120 firmanın katıldığıFethiye Turizm Tedarikçileri Fuarı, 7 Mart cumartesi gününe kadar açık kalacak.

FETEX Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor

Fethiye’nin sektörel içerikli tek fuarı FETEX, 10. Kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. 

FUARI 50 BİN KİŞİ GEZDİ

84 katılımcı firma ile kapılarını 6. kez Fethiye’de açan Fethiye Turizm, Turizm Tedarikçileri ve Yiyecek İçecek İhtisas Fuarını (FETEX) 4 günde yaklaşık 50 bin kişi ziyaret etti.

MUĞLA VALİSİ FUAR FETHİYE EKONOMİSİNE KATKI SAĞLIYACAKTIR

Muğla Valisi Amir Çiçek, 6. Fethiye Turizm, Turizm Tedarikçileri ve Yiyecek İçecek İhtisas Fuarı’nı(FETEX) ziyaret etti.

AŞÇI ADAYLARI ALTIN MADALYA İÇİN YARIŞTI

6’ıncı kez kapılarını açan Fethiye Turizm, Turizm Tedarikçileri ve Yiyecek İçecek İhtisas Fuarı’nda (FETEX) 6. Şef Mavi Fethiye Ulusal Yemek Yarışması gerçekleştirildi. Yarışmada dereceye giren yarışmacılara ödüllerini Muğla Valisi Amir Çiçek verdi.

FETEX KAPILARINI AÇTI

Fethiye Turizm, Turizm Tedarikçileri ve Yiyecek İçecek İhtisas Fuarı (FETEX), 85 katılımcı firma ile kapılarını altıncı kez Fethiye’de açtı.

FETEX 6. KEZ KAPILARINI AÇIYOR

Fethiye Turizm, Turizm Tedarikçileri ve Yiyecek İçecek İhtisas Fuarı (FETEX), 84 katılımcı firma ile kapılarını altıncı kez Fethiye’de açacak. FETEX, Karaçulha Mahalleisnde Fethiye Belediyesi Fuar ve Sergi alanında 16 Mart Çarşamba günü saat 11:00’da kapılarını açıyor. Fuar 19 Mart Cumartesi gününe kadar açık kalacak

FETEX FUARI AÇILDI

Bu yıl 5.si düzenlenen FETEX 2015 Fethiye Turistik İşletmeler Donanımı, Tekstil, Dekorasyon ve Gıda İhtisas Fuarı Karaçulha Pazaryerinde açıldı.