Etiketler

Palandöken'den milas ziyareti

Türkiye Esnaf ve Sanatkrları Konfederasyonu (TESK) Başkanı Bendevi Palandöken Milas Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odasını ziyaret etti. Palandöken ziyaret öncesi çevre esnafını da ziyaret ederek işleri hakkında bilgi aldı, esnafı dinledi

Yemek hizmeti veren esnafa uyarı

Yiyecek Maddeleri Esnaf Odası Başkanı Güven Akarken, yemek hizmeti veren esnafa zorunlu hale gelen alerjen bilgisinin sunulması hakkında uyarıda bulundu.

İşini İyi Yapan Ayakta Kalıyor

Fethiye’de geçtiğimiz yıl 475 iş yerinin kapandığı buna karşılık 580 iş yerinin açıldığı öğrenildi. Son 4 yılda Fethiye’de bin 592 iş yeri kapanırken, bin 946 iş yerinin açıldığı öğrenildi. Fethiye Esnaf Odası başkanı Mehmet Soydemir “işini iyi yapanlar, iş yeri açmadan önce iş planını iyi yapanlar özellikle de iş eğitimini iyi alanlar yıllarca ayakta kalabiliyor” ifadelerini kullandı.

Taşar, 2019 yılını değerlendirdi

Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Şaban Taşar, 2019 yılını değerlendirdi.

Başkan Akarken'den esnafa önemli uyarı

Muğla Yiyecek Maddeleri Esnaf Odası Başkanı Güven Akarken, 509 Sayılı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile belge düzeni işleyişlerinde yapılacak olan değişiklikler nedeniyle esnafların mağdur olmamaları için açıklamalarda bulundu.

Emlak Danışmanları Esnaf Odası 1'inci yılını kutladı

Muğla'da Emlak Danışmanları Esnaf Odası (MEDEO) tarafından odanın kuruluşunun 1'inci yıl dönümü dolayısıyla kahvaltı programı düzenlendi.

Günübirlik kiralanan evler mercek altında

Menteşe Kaymakamlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü koordinesinde, Muğla Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ve Muğla Emlak Danışmanları Esnaf Odası ile ortaklaşa 'Günü birlik kiralanan evler' konusunda toplantı gerçekleştirildi.

350 GRAM PİDE 2,5 TL'DEN SATILACAK

11 ayın sultanı Ramazan ayı yaklaşırken, Fethiye'de Esnaf Odasına bağlı fırıncıların Ramazan pidesi satış fiyatı belli oldu.

Bakkal esnafına TESK kart dağıtımı başladı

Milas Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Özay Sabancı, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu'nun uygulamaya koymuş olduğu TESK kartlarının dağıtımına başlandığını duyurdu.

Yetki belgesi olmayan emlakçılık yapamayacak

Muğla Emlak Danışmanları Esnaf Odası tarafından kayıt dışı emlakçılık faaliyetleri ile ilgili basın açıklaması yapılarak Muğla'daki emlakçılar uyarıldı.

Esnaf Odaları Birliği Başkanı Şükrü Ayyıldız Seydikemer'de

Muğla ilinin en büyük meslek kuruluş birliği olarak, yaklaşık 40 bin esnafı temsil eden Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şükrü Ayyıldız Seydikemer'de ziyaretlerde bulundu

Gazi İlkokulu Salonu Yenilendi (video)

Fethiye Gazi İlkokulu'nun salonu işadamı Kazım Koca, Fethiye Esnaf Odası Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin de katkıları ile yenilendi

Esnaf Odasından İftar Yemeği…

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odasını Çalıca Kapalı Pazar yerinde düzenlediği iftar yemeğine esnaflar ve vatandaşlar yoğun bir katılım gösterdi. 

RAMAZAN PİDESİ FİYATI BELLİ OLDU

Muğla Yiyecek Maddeleri Esnaf Odası Başkanı Güven Akarken; kilogram bazında Türkiye’nin en ucuz ramazan pidesinin Muğla’da satılacağını açıkladı.

SEYDİKEMER ESNAF ODASI’NDAN 8. KOSGEB KURSU

SEYDİKEMER ESNAF ODASI’NDAN 8. KOSGEB KURSU

Seydikemer Esnaf Odasının Kalitesi Belgelendi

Seydikemer Esnaf Odasının Kalitesi Belgelendi

Milas’ta Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı güven tazeledi

Milas’ta Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı güven tazeledi

Seydikemer Esnaf Odası’ndan ’Etkili İletişim ve Beden Dili’ eğitimi

Seydikemer Esnaf Odası’ndan ’Etkili İletişim ve Beden Dili’ eğitimi

BAŞARILI ÇALIŞMALARIYLA TAKDİR EDİLEN ESNAF ODASI 8 OCAKTA SEÇİME GİDİYOR

BAŞARILI ÇALIŞMALARIYLA TAKDİR EDİLEN ESNAF ODASI 8 OCAKTA SEÇİME GİDİYOR

Seydikemer Esnaf Odası “Iso 9001 Kalite Yönetim Sistemi” belgeli oluyor

Seydikemer Esnaf Odası “Iso 9001 Kalite Yönetim Sistemi” belgeli oluyor

Kaymakam Şahiner’den Esnaf Odasına Ziyaret

Kaymakam Şahiner’den Esnaf Odasına Ziyaret

ESNAFLAR MAÇA DAVET EDİLDİ

Pazar günü Fethiye Şehir Stadı’nda kader maçına çıkacak olan Fethiyespor’a tribün desteği vermek için çağrıda bulunan Esnaf Odası Başkanı Mehmet Soydemir, “Fethiye sevdalılarını bu maça bekliyoruz” dedi.

PAZARCILAR KAYNAŞMA VE MORAL PİKNİĞİNDE BULUŞTU

Fethiye Sabit Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Esnaf Odası’nın düzenlediği pazarcı esnafı dayanışma, kaynaşma ve moral yemeği piknik havasında geçti

İZCİLER YEMİN ETTİ

Adaylık dönemini tamamlayan Çalıca İlköğretim Okulunda eğitim gören yavru kurtlar yemin ederek izci oldular. Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü salonunda yapılan yemin töreni ile 22 yavru kurt yemin ederek izci oldu. Yemin törenine Seydikemer Esnaf Odası Başkanı Harun Sağır, Okul Müdürü Yunus Akkuş Fethiye Gençlik Hizmetleri Müdürü Harun Yiğit ve çok sayıda davetli katıldı. Yemin ederek izci olan Çalıca ilköğretim Okulu öğrencileri katılımcılara izci şarkıları söylediler.

ESNAF ODASINDAN GİRİŞİMCİLERE SERTİFİKA

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası, İşkur tarafından 10-18 Aralık tarihleri arasında 70 saat süren girişimcilik kursu düzenlendi. Kurs sonrası sınavda başarılı olan 24 kursiyere sertifikaları düzenlenen törenle verildi.

SEYDİKEMER ESNAF ODASI 6. DEFA KURS AÇTI

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı işbirliği ile 6. Kez "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” veriyor.

BAŞKAN SAATCI 3 DOSYADAN YARGILANACAK

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Fethiye’nin WikiLeals belgeleri ile ilgili olarak Esnaf Odası Başkanı Mehmet Soydemir ile birlikte basın açıklaması yaptılar.

AMATÖR DENİZCİ KURSUNA YOĞUN İLGİ

Fethiye Deniz Ticaret Odası’nın talebi üzerine açılan Amatör Denizcilik kursu başladı. Fethiye deniz Ticaret Odası ile Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün iş birliği ile açılan kursa 100 amatör denizci adayı katıldı. Esnaf Odası Mesleki Eğitim Merkezi’nde açılan kursun 2 hafta devam edeceği bildirildi. 40 saatlik dersin ardından sınava girecek olan adaylardan başarılı olanlar amatör denizcilik sertifikasına kavuşacak.

ESNAF ODASINDAN ODA ÜYELERİNE KOLAYLIK

Fethiye Esnaf Odası oda üyeleri için bir kolaylık daha getirdi. Esnaf Odasına Halk Bankası ATM'si yerleştirildi.

KESTEPLİ VE KAYABAŞ ESNAF ODASINDA

Ankara’da Ak parti genel Merkezinde düzenlenen mülakattan başarı ile dönen Ak Parti Muğla Milletvekili aday adayı Muhittin Kayabaş ile Ak parti Muğla milletvekili aday adayı Ahmet Kestepli; çalışmalarına devam etmekteler…