Etiketler

EMITT Fuarı iptal

Fethiye’nin her yıl tanıtımının yapıldığı ve geçen yıl da En İyi Destinasyon ödülünü aldığı Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) etkinliğinin bu yıl iptal edildiği duyuruldu.

Marmaris EMITT'ten ödülle döndü

Marmaris, İstanbul'da 30 Ocak – 2 Şubat tarihleri arasında düzenlenen 24. EMITT Fuarı'nda 'Turizm merkezleri' dalında 'En iyi destinasyon tanıtımı' ödülünün sahibi oldu.

EMİTT fuarı Bodrum standında mini turizm zirvesi

24'üncü Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMİTT)'nın ikinci gününde de Bodrum standında yoğunluk yaşandı. Bodrum tanıtım standında Başkan Ahmet Aras'ın ev sahipliğinde bir araya gelen Muğla ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanları, TÜROFED Genel Başkanı, Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi ve bazı ilçe belediye başkanlarının da katılımıyla mini turizm zirvesi gerçekleşti.

Demir; “Fethiye, Alim başkanla layık olduğu yere gelecek”

İstanbul’da bu yıl 24. Kez kapılarını açan EMITT fuarına, Fethiye’den gelerek destek veren CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir ve Türkiye Sakatlar Derneği Fethiye Şubesi Başkanı Aydoğan Arslanca, fuar hakkında görüşlerini FRT TV’ye aktardılar.

Muğla turizmi İstanbul'da masaya yatırıldı

Muğla Büyükşehir Belediyesi Dünyanın en büyük turizm fuarlarından biri olan EMITT fuarının ardından resepsiyon düzenledi.

İmamoğlu, Fethiye Standını Ziyaret Etti

İstanbul'da düzenlenen 24. EMITT Fuarında yoğun ilgi gören Fethiye standını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ziyaret etti.

Muğla EMITT fuarında tanıtıldı

Dünya'nın en büyük dört turizm fuarından birisi olan 24. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda Muğla ve ilçeleri tanıtıldı.

Başkan Gürün, “Muğla Bütün Türkiye’nin ve Dünyanın Bir Kenti”

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, İstanbul'da düzenlenen 24. EMITT Fuarına katıldı. Fuarda yer alan Dalaman, Marmaris, Fethiye, Seydikemer, Bodrum stantlarını ziyaret etti. İlk olarak Dalaman standını ziyaret eden Başkan Gürün, “Muğla sadece Muğlalıların değil. Muğla bütün Türkiye’nin ve dünyanın bir kenti. Çünkü gerek iç turizmde gerekse uluslararası turizm arenasında önemli bir turist alan iliz” dedi.

Fethiye Standı Ziyaretçi Akınına Uğradı

İstanbul'da düzenlenen 24. EMITT Fuarında Fethiye standı yoğun ilgi görüyor.

Seydikemer, EMITT'te Yerini Aldı

Seydikemer Belediyesi, Doğu Akdeniz ve Avrasya’nın en büyük turizm fuarlarından biri EMITT 2020’de yerini aldı. Seydikemer Belediyesi Basın Yayın Müdürü Hasan Çetin, “Seydikemerimiz için fuarımız gayet güzel geçiyor. Amacımız ilçemizi en iyi şekilde temsil etmek” dedi.

Turizmin Zirvesi EMITT Fuarı İçin Geri Sayım Başladı

24. EMITT – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı Fuarı, 30 Ocak Perşembe günü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde başlıyor. Fuarı bu yıl 60 bin ziyaretçinin gezmesi bekleniyor.

EMİTT FUARI DEĞERLENDİRİLDİ

Fethiye, bu yıl 23’üncüsü gerçekleştirilen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’ndan (EMITT- 2019) ödülle döndü. Fethiye standı, EMITT’te En Başarılı Destinasyon Tanıtım Ödülü’ne layık görüldü. Fethiye Belediyesi Başkanı Behçet Saatcı, ödülü Turizm Konseyi üyeleri ile paylaştı.

MSKÜ Turizm Fakültesi EMİTT fuarında

MSKÜ Turizm Fakültesi EMİTT fuarında

Bodrum EMITT Fuarı’nda yerini aldı

Bodrum EMITT Fuarı’nda yerini aldı

Marmaris EMITT fuarında tanıtılıyor

Marmaris EMITT fuarında tanıtılıyor

FETHİYE EMİTT'TE TANITILACAK

İlçemizin tanıtımı için yıllardır büyük çaba sarf eden Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası, 28-31 Ocak tarihleri arasında İstanbul'da yapılacak EMİTT Fuarında da bölgemizin en iyi şekilde tanıtımının yapılması amacıyla çalışmalarını tamamladı.

METE AY EMİTT FUARINI DEĞERLENDİRDİ

Fethiye Çalış Turizm Tanıtma Derneği Başkanı Mete Ay, 22-25 Ocak’ta İstanbul TÜYAP’da düzenlenen EMİTT Fuarı’nı değerlendirdi.

2015 EMITT Fuarında Fethiye ve Seydikemer tanıtıldı

22-25 Ocak 2015 tarihleri arasında TÜYAP’ta 19. kez düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, 71 ülke ve 4.500’ü aşkın kurum, kuruluş ve beldenin katılımıyla gerçekleştirildi.

FETHİYE EMITT FUARI’NI FETHETTİ…

FETHİYE EMITT FUARI’NI FETHETTİ…

FETHİYE İSTANBULA ÇIKARMA YAPTI

FETHİYE İSTANBULA ÇIKARMA YAPTI EMİTT FUARI BAŞLADI