Denizin Rengi Değişti Haberleri

Denizin Rengi Değişti Haberleri

Yağışlar şiddetini artıracak

Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü Tahmin ve Uyarı Merkezi tarafından yapılan açıklamada, Pazartesi öğle saatlerinden itibaren kuvvetini arttırarak kuvvetli sağanak yağış bekleniyor. Marmaris ve Bodrum’da ise şiddetli yağış yaşamı olumsuz etkiledi.

Bodrum'da denizin rengi değişti, fırtınanın hızı 70 kilometreye ulaştı

Muğla'nın Bodrum ilçesinde sabah saatlerinde etkili olan sağanak yağış yerini fırtınaya bıraktı. Yağmur suları nedeniyle denizin rengi ise kahverengi oldu.

Marmaris'te denizin rengi değişti

Günlerdir soğuk havanın etkisinde olan Marmaris, güne sağnak yağışla başladı. Yağışlarla birlikte dağlardan gelen çamurlu sular denizin rengini değiştirdi.

Yağmur sonrası denizin rengi değişti

Muğla'nın Marmaris ilçesinde dün gece yağan sağanak yağmurdan sonra denizin rengi çamur ve balçık yüzünden kahverengiye döndü. Yağmur sebebi ile denizden gelen çöpler Marmaris Belediyesi ekipleri tarafından sabah saatlerinde başlatılan çalışmalar sonrası hayat normale döndü.

Yağmur dindi, denizin rengi değişti

Muğla'nın Bodrum ilçesinde şiddetli yağmurun ardından denizin rengi kahverengiye dönüştü.

Bodrum’da denizin rengi değişti

Muğla'nın Bodrum ilçesinde gece saatlerinde başlayan ve saatteki hızı 60 kilometreye kadar ulaşan fırtına etkili oluyor. Fırtına ve yağmur nedeniyle denizin rengi ise kahverengiye büründü.

Marmaris yağmur ve doluya teslim oldu

Muğla'da sabah saatlerinden itibaren etkili olan dolu ve yağmur yağışı hayatı olumsuz etkiledi. Marmaris'te etkili olan dolu yağışı nedeniyle bir çok yer kar yağmışçasına beyaza büründü. Kar yağmayan ilçede vatandaşlar kar topu yerine yol kenarlarında biriken dolu ile oynadı. Sele dönen yağışlar nedeniyle Marmaris'te denizin rengi değişti. Masmavi deniz kahverengine büründü.

Marmaris’te şiddetli yağış etkili oluyor

Marmaris'te şiddetli yağış etkili oluyor. Meteorolojiden alınan verilere göre ilçeye son 24 saatte metrekareye 91 kilogram yağış düştü. Şiddetli yağış nedeniyle denizin rengi değişti, Marmaris Datça karayolunda ise heyelan meydana geldi. Yetkililer yağışların hafta boyunca devam edeceğini bildirdi.

ÖLÜDENİZ DE DENİZİN RENGİ DEĞİŞTİ

Fethiye ve Ölüdeniz’e dün sabah saatlerinde yağan bir saatlik yağmur Ölüdeniz’in rengini maviden kahverengiye çevirdi