Etiketler

MİNİK ÖĞRENCİNİN ANLAMLI SÜRPRİZİ

İlk Adım Kreş ve Anaokulu öğrencisi 5 yaşındaki Dila Alacapunar, kreşin Cumhuriyet Bayramı etkinliği kapsamında, elinde gazete ile “Yazıyor yazıyor yarın Cumhuriyet ilan ediliyor yazıyor” sözleriyle Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’ın makamına giriş yaptı. Minik öğrenci elindeki gazeteyi Kaymakam Fırat’a takdim etti.

İLK ADIM'DAN BELEDİYE’YE SÜRPRİZ ZİYARET

İlk Adım Kreş ve Anaokulu öğrencisi 5 yaşındaki Dila Alacapunar, kreşin Cumhuriyet Bayramı etkinliği kapsamında, elinde gazete ile ‘Yazıyor yazıyor yarın Cumhuriyet ilan ediliyor yazıyor’ sözleriyle belediyeye giriş yaptı. Elindeki gazeteyi Başkan Vekili Metin Sevinç ve Başkan Yardımcısı Oğuz Bolelli’ye takdim etti.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda dünya rekoru kıracak

Fethiye’de yaşayan dünyaca ünlü ve rekortmen dövme sanatçısı Ahmet İlker Kaya, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda rekorlarına bir yenisini eklemeye hazırlanıyor. 24 saatte 400 kişiye dövme yaparak bu unvanı elinde bulunduran ABD’li dövme sanatçısının rekorunu kırmaya hazırlanan Kaya, buradan elde edilecek geliri 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda olduğu gibi TEMA Vakfı’na bağışlayacak.

MİNİ AKADEMİ DEN FARKLI BİR KUTLAMA

Fethiye'de faaliyet gösteren Mini Akademi farklı bir Cumhuriyet Bayramı etkinliğine imza attı.