Çocuk Oyunu Haberleri

Çocuk Oyunu Haberleri

Menteşe Belediye tiyatrosu yaz oyunlarına başladı

Menteşe Belediye Tiyatrosu tarafından yaz oyunları çerçevesinde hazırlanan 'Neşeli Orman' adlı müzikli çocuk oyunu, TOKİ'de ve Yeşilyurt Mahallelerinde çocuklarla buluştu.

Menteşe Belediye Tiyatrosu yaz oyunları başlıyor

Menteşe Belediye Tiyatrosu yaz etkinlikleri 'Neşeli Orman' isimli müzikli çocuk oyunu ile başlıyor.

Köyceğizli öğrenciler “Tinga ve Dedektifler” oyununu izledi

Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde Muğla Valiliği himayelerinde gerçekleşen ' Tinga ve Dedektifler' çocuk oyunu Köyceğiz Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Konferans Salonunda gösterime sunuldu.

Köyceğiz’de köy çocukları tiyatro ile buluştu

Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde Köyceğiz Kumpanya ekibinin hazırladığı ve Köyceğiz Halk Eğitim Merkezi bünyesinde gerçekleşen Sevimli Zeytin Tin adlı çocuk oyunu ilçe merkezinin dışında kalan okullara giderek gösterimini sunuyor.

‘Mutluluklar Ülkesi’ çocuklarla buluştu

Menteşe Belediye Tiyatrosu oyuncularının hazırladığı 'Mutluluklar Ülkesi' müzikli çocuk oyunu Zeybek Sineması Ahmet Zeybek Kültür ve Sanat Merkezinde çocuklarla buluştu.

Köyceğiz’de ’Sevimli Zeytin Tin’ adlı çocuk oyunu izlendi

Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çerçevesinde Köyceğiz Kumpanya ekibinin hazırladığı ve Köyceğiz Halk Eğitim Merkezi bünyesinde gerçekleşen 'Sevimli Zeytin Tin' adlı çocuk oyunu sevenleri ile buluştu.

‘Tinga ve Dedektifler’ 32 bin çocuğa ulaşacak

Muğla Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ortak projesi ile gıda israfı, su tasarrufu gibi konulara dikkat çekmek için 6-10 yaş grubu öğrencilere hitap eden 'Tinga ve Dedektifler' çocuk oyununun ilk sahnelenmesi Menteşe'de başladı.

Menteşe Belediye Tiyatrosundan Nisan ayında iki çocuk oyunu

Menteşe Belediye Tiyatrosu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde iki çocuk oyununu sahneye koyuyor.

Üniversite öğrencileri çocuklar için oynadı

Muğla'nın Bodrum ilçesinde 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü'nde Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencileri, 'Orman Şövalyeleri' adlı çocuk oyununu sahneye koydu.

Çocuklar tiyatroyla buluşuyor

Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nun 'Harikalar Mutfağı' isimli çocuk oyunu, 350 ilkokul öğrencisine ücretsiz gösterildi. Eğitim-Öğretim Yılı sonuna kadar her Salı farklı okullardan öğrencilerin Şehir Tiyatrosu'nun oyunlarını izleyeceği bildirildi.

Köyceğiz’de çocuk oyunu için oyuncu seçmeleri yapıldı

Muğla'nın Köyceğiz ilçesi Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde oyunculuk eğitimi veren eğitmenler 23 Nisan'da gösterime sunulacak çocuk oyunu için oyuncu seçmeleri gerçekleştirdi.

Tiyatroyu dolduran çocuklar “harikalar mutfağı” neşeli gözlerle izledi

Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nun her hafta sonu oyunlarının doluluğunun yanı sıra, ayda iki kez oynanan çocuk oyunu Harikalar Mutfağı da beğeni ile izlenmeye devam ediyor.

“Harikalar Mutfağı”ndan Harika Duygularla Ayrıldılar

Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun her hafta sonu oyunlarının doluluğunun yanı sıra, ayda iki kez oynanan çocuk oyunu Harikalar Mutfağı da beğeni ile izlenmeye devam ediyor.

Ormanın Anahtarı çocuklarla buluştu

Menteşe Belediye Tiyatrosu’nun sahneye koyduğu “Ormanın Anahtarı” adlı müzikli çocuk oyunu çocuklarla buluştu. Zihni Derin İş Merkezi Ayhan İçöz salonunda sahnelenen oyunu yüzlerce çocuk ilgiyle izledi. 

Menteşe Belediye Tiyatrosu Perdelerini Yatağanlı Çocuklar İçin Açtı

Menteşe Belediye Tiyatrosu hafta sonunda Yatağanlı çocukları ağırladı. 2021-2022 eğitim-öğretim yılının ilk ara tatilinde Menteşe’ye gelen Yatağanlı çocuklar Menteşe Belediyesi Tiyatrosu oyuncularının sahneye taşıdıkları Tüylü ve Havhav’ın Maceraları adlı müzikal çocuk oyunu ile keyifli bir hafta sonu geçirdiler.

Çocuklar 'Ormanın Anahtarı' adlı oyunu ilgiyle izledi

Menteşe Kültür ve Sanat Şenliği kapsamında Menteşe Belediyesi Tiyatro Topluluğu tarafından 'Ormanın Anahtarı' adlı çocuk oyunu Zihni Derin İş Merkezi Ayhan İçöz salonunda sahnelendi. Oyun öncesi salonu ziyaret eden Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, çocuklara iyi seyirler diledi.

Menteşe Belediye Tiyatrosu çocukları güldürdü

Menteşe Belediye Tiyatrosu tarafından hazırlanan 'Oyuncaklar Dünyası' isimli müzikli çocuk oyunu Menteşe Belediyesi çok amaçlı salonunda sahnelendi. 3-9 yaş aralığındaki çocuklara yönelik oyuna minikler yoğun ilgi gösterdi.

'Harikalar Mutfağı'nı' izlemek için izdiham oluştu

Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu Çocuk Oyunu Harikalar Mutfağı büyük beğeni ile izlenmeye devam ediyor.

Bodrum Şehir Tiyatrosu'nun Ocak ayı programı açıklandı

Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu (BBŞT), Çocuk Oyunu Harikalar Mutfağı ile Batakhane Güzeli Müzikal Oyunu'nun ocak ayı programını açıkladı.

'Harikalar Mutfağı' ilkokul öğrencileriyle buluşuyor

Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nun yeni çocuk oyunu 'Harikalar Mutfağı', Ortakent Dr.Mümtaz Ataman İlkokulu öğrencileri ile buluştu.

Tiyatro kursları ve oyunlarla dolu dolu bir sezon

Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Batakhane Güzeli Müzikal Oyunu ile 20 Aralık Cuma Akşamı ve Çocuk Oyunu Harikalar Mutfağı ile 15 Aralık Pazar Günü tiyatro severle buluşmaya hazırlanırken, bir yandan da 02 Ocak 2020'de başlayacak tiyatro kursları için çalışmalarını sürdürüyor.

'Harikalar Mutfağı' ilk gösterimini yaptı

Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 'Harikalar Mutfağı' isimli çocuk oyunu ile çocuklarla buluştu. Bodrum Belediyesi Nurol Kültür Merkezi sahnesinde prömiyer yapan müzikli çocuk oyunu izleyicilerinden tam not aldı.

'Harikalar Mutfağı' oyunu 8 Aralık'ta çocukları bekliyor

Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu (BBŞT) 'Harikalar Mutfağı' çocuk oyunu ile 08 Aralık Pazar Günü, Nurol Kültür Merkezi sahnesinde çocuklarla buluşuyor.

Menteşe’de Çocukların Yüzü Gülüyor

Menteşe Belediyesi'nin yaz ayı etkinlikleri kapsamında düzenlediği Tüylü ve Havhav'ın Maceraları adlı Müzikal Çocuk Oyunu, çocukların büyük beğenisini topladı. Müzikal Çocuk Oyununa aileleriyle birlikte gelen minikler, Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezinde düzenlenen etkinlikte, gece boyunca doyasıya eğlendi.

‘Çizmeli Kedi’ sezon finali yapıyor

Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nun çocuk oyunu Çizmeli Kedi sezon finalini 5 Mayıs Pazar Günü Nurol Kültür Merkezi'nde yapıyor.

Bodrumlu çocuklar ‘Çizmeli Kedi’yi çok sevdi

Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nun çocuk oyunu Çizmeli Kedi'nin bu haftaki izleyicileri arasında Gündoğan Peynir Çiçeği Derneği Çocuk Atölyesinin öğrencileri vardı.

Bodrum’da çocuklar ‘Çizmeli Kedi’ye ilgi gösterdi

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Bodrum Şubesi ilköğretim burslu çocukları ve aileleri, Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından sahnelenen çocuk oyunu Çizmeli Kedi'yi izledi.

Bodrum Belediyesinden çocuklara karne hediyesi

Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Çizmeli Kedi çocuk oyununa yarıyıl tatili süresince devam ediyor.

Bodrum Şehir Tiyatrosu’nun ilk çocuk oyunu Çizmeli Kedi sahnede

Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nun ilk çocuk oyunu Çizmeli Kedi minik izleyicilerin coşkulu katılımlarıyla renklendi. Aileler de gerek oyuncuların performanslarını, gerek ise sahne dekoru ve kostüm gibi detayları övgüyle karşıladı.

Bodrum Şehir Tiyatrosu’ndan çocuk oyunu

Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 11 Kasım 2018 Pazar günü saat 14.00'da Herodot Kültür Merkezi'nde sezonu Çizmeli Kedi adlı çocuk oyunu ile açıyor.