Etiketler

CİNBAL’DA RENKLİ NİKAH

Fethiye Kayaköy’de restoran işletmeciliği yapan Oğuz Vesekçi ile Filiz Balaban dünya evine girdiler. Vesekçi ve Balaban ailelerinin mutlu gününe yoğun bir davetli grubu katıldı.

Cinbal’a yılın en iyi restoran ödülü

Fethiye’nin Kayaköy Mahallesi’nde yıllardır turizme hizmet eden yerli ve yabancı turistlerin yanı sıra Fethiye halkına en iyi lezzetleri sunan Cinbal Restoran, Mutluluğun Adresi Sosyal Yardımlaşma Derneği Farkındalık ve Sosyal Sorumluluk ödülüne layık görüldü. Yılın en iyi et restoran ödülü Cinbal Restoran sahiplerinden Oğuz Vesekçi’ye şarkıcı Özgün tarafından İstanbul’da yapılan törende sunuldu.

Kayaköy'deki Turizmciler Memnun

Turizm sezonu sona yaklaşırken, Kayaköy'dekiişletme sahipleri sezondan memnun olduklarını ifade ediyor. Fethiye ve Kayaköy'ün en önemli mekanlarından Cinbal'ın ünü tandır ve kebaplarıyla tüm Türkiye ve dünyaya yayılırken, sezonun iyi geçtiğini belirten yetkililer, ''Misafirler ve biz mutluyduk'' ifadelerini kullandılar. İşletme yöneticilerinden Oğuz Vesekçi, ''Çok fazla ünlünün de uğradığı Cinbal'agelenler, etin en doğalını yiyorlar, parmaklarını yalayarak gidiyorlar'' dedi.

CİNBAL, SEZONDAN UMUTLU

Fethiye'de 44 yıldır önemli bir lezzet olarak restoran hizmeti veren Cinbal, bu yılki turizm sezonundan oldukça ümitli.

FETHİYESPOR’A CİNBAL MORALİ (görüntülü)

PTT 1.nci ligde Pazartesi günü saat 20.00 de Fethiye Şehir stadında lider Ankaraspor’u ağırlayacak olan Fethiyespor bu maçın hazırlıklarını tamamladı.