Etiketler

YAZAR ERTOŞİ’DEN BİR TOPLUMSAL PROJE DAHA

İmza attığı toplumsal projeler ile adından söz ettiren Yazar Yiğit Caner Ertoşi, anlamlı bir çalışmaya daha imza attı. Kül Tablası isimli kitabını Eylül ayına kadar ücretsiz dağıtacağını belirten Yazar Ertoşi, kitap ve kitap okumanın önemine dikkat çekti. Ertoşi, “Fethiye’de yaşayan insanların kitap okuma konusunda eksik olduğunu gözlemledim. Genç nesli kitap okumaya teşvik etmek adına Kül Tablası isimli kitabımı halkımıza armağan ediyorum” ifadelerini kullandı.

İki Yazar Mahkemelik Oldu

Herkesin severek okuduğu yazar Azra Kohen aforizmaları ile zihinlerde iz bırakan Altın Kalem ödüllü yazar Yiğit Caner Ertoşi’den şikayetçi oldu. 

Yazar Ertoşi, Trump’ın fotoğrafını yaktı

Fethiye’ye yerleşen, ünlü yazar Yiğit Caner Ertoşi, ABD’nin Irak’ta İranlı komutanı vurmasını ve yeniden Ortadoğu'da felaketin fitilini ateşlemesi üzerine ABD Başkanı Trump’ın fotoğrafını yaktı, “Katillerin savunulacak bir tarafı yoktur” dedi. 

Ertoşi, “Ahlakımdan ödün vermediğim için gitmedim”

Ünlü yazar Yiğit Caner Ertoşi, geçtiğimiz günlerde Fethiye’de sahne alan Selin Ciğerci’nin programı için davet aldığını belirtti. Ahlakından ödün vermediği için bu programda yer almadığını belirten Ertoşi, “Arkadaşlarımın bunu iyi niyetli yaptığına eminim ama benim ve ailemin ismi için kötü bir intiba olurdu” dedi.

Kumpas İfşa Oldu

Ünlü yazar Yiğit Caner Ertoşi, ünlü oyuncu Can Yaman’a yapılmak istenen kumpası ifşa etti. Annesini ziyaret için geldiği Fethiye’de, Esra Erol’un evlilik programından tanıdığımız Pamuk Pars ile olayın iç yüzünü anlatan Yiğit Caner Ertoşi, “Meyve veren ağaç her zaman olduğu gibi taşlanıyor fakat biz bu ağacın başında nöbet tutacağız” dedi.

Şarkıcı Rabia Karataş'ın Yazar Yiğit Caner Ertoşi ile aşk kaçamağı

Geçtiğimiz aylarda adı Wilma Elles ile aşk dedikodularına karışan yazar Yiğit Caner Ertoşi, eski aşkı Rabia ile ortaya çıkan yazışmaları ile gündeme bomba gibi düşmüştü.Eski aşkını unutamayan Ertoşi ile şarkıcı Rabia Karataş Fethiye’de el ele, göz göze gezerken ‘kasımda aşk başkadır’ dedirtti.

Ertoşi; “Wilma Elles’i Kitaptan Çıkarttım”

Oyuncu Wilma Elles ile Kül Tablası isimli kitabını yazan ancak kitabın çıkmasına günler kala Wilma Elles’in bazı bölümleri çıkartma isteği üzerine hemen hemen hepsini çıkartan Yazar Yiğit Caner Ertoşi hem dün yayınlanan kitabın hikayesini hem de Wilma Elles ile yaşadığı duygusal ilişkiyi ayrıca Şeyma Subaşı ile ilgili sosyal medyadaki tartışmayı FRT’den arkadaşımız Erdoğan Cankuş’a anlattı.