Çalışan Gazeteciler Günü Haberleri

Çalışan Gazeteciler Günü Haberleri

BBP, basınla kahvaltıda bir araya geldi

BBP Fethiye İlçe Teşkilatı Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Demirtaş ve ekibi teşekkür ziyaretlerinde

Cumartesi günü gerçekleşen 19’uncu Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın Seçimli Genel Kurulu’nda Bin 78 oy alarak, seçimi ikinci sırada kapatan Kamil Mutlu Demirtaş ve ekibi Fethiye’deki yazılı ve görsel basın kuruluşlarını ziyaret ederek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı ve seçim de oy veren veya vermeyen tüm esnaflara teşekkür etti. Seçim kaybedildi diye bir köşeye çekilip seyirci kalmayacaklarını ifade eden Demirtaş, “Seçimden zaferle çıkan Mehmet Soydemir başkanımızı tebrik ediyoruz. Ama şunu kesinlikle unutmasın ki söylediklerimizin ardındayız ve yapılan tüm yanlışların da karşısında olacağız” dedi. 

Karaca basın çalışanları ile buluştu

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca Çalışan Gazeteciler Günü’nde Fethiye’de görev yapan basın mensupları ile buluştu. Karaca basın çalışanları ile keyifli sohbet eşliğinde yemek yedi.

Mete gazetecilerin gününü kutladı

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Sadet Kansız, Gazeteciliğin doğasında özgürlük var

Gelecek Partisi Fethiye İlçe Başkanı Sadet Kansız , “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle yazılı açıklama yaptı. Kansız mesajında “Zor koşullarda mesleğinin hakkını vermeye çalışan basın mensupları toplumun sesi olmayı başaracaklardır” dedi.

AK Parti’den SED Medya’ya ziyaret

Fethiye Ak Parti İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener’i ziyaret etti.

FTSO, 10 OCAK Gazeteciler Günü’nde basın çalışanları ile kahvaltıda buluştu

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO), 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Fethiye’de görev yapan basın emekçileri ile kahvaltıda buluştu. FTSO Meclis Başkanı Mustafa Büyükteke ve Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı basın çalışanlarının, 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü kutlayarak, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti ve başarılar diledi. 

Başkan Karaca, Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, yayımladığı yazılı mesajla 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Uçak’tan çalışan gazeteciler günü mesajı

Eğitim Bir-Sen Muğla Şube Başkanı Önder Uçak, '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.

Yellice, ‘’Gazetecilik fedakarlık isteyen bir meslek’’

Ülkü Ocakları Fethiye İlçe Başkanı Salman Yellice, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Köktener’den gazeteciler günü mesajı

Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı ve SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle basın açıklaması yaptı.

Vali Tavlı’dan Çalışan Gazeteciler günü mesajı

Muğla Valisi Orhan Tavlı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı. Tavlı, tüm basın mensuplarının Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Demir’den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yazılı mesaj yayımladı. Demir mesajında; “Bir günlüğüne dünyada bilgi akışının kesildiğini düşündüğümüzde ortaya çıkacak kaosun boyutları bile gazetecilik mesleğinin kıymetini anlamamıza yardımcı olur.” dedi.

Başkan Otgöz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, yerel ve ulusal basın-yayın kuruluşlarının temsilci ve çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

CHP'li Demir'den gazeteciler günü mesajı!

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile yazılı mesaj yayımladı. Demir; "Son 20 yılda basın birçok sansüre maruz kaldı." dedi.

Vali Tavlı, basın mensuplarıyla bir arada

Muğla Valisi Orhan Tavlı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Muğla’da görev yapan basın mensuplarıyla Akyaka’da bir araya geldi. Tavlı, “Muğla’mızın tarihi ve kültürel eserlerini yeraltı ve yerüstü zenginliklerini dünyaya tanıttığınız ve ilimizin zenginliklerine değer kattıklarınızdan dolayı teşekkür ederim” diyerek, gazetecilerin gününü kutladı.

“Demokratik Düzenin Sağlıklı İşlemesi Özgür Basınla Mümkündür”

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yayınladığı mesajında tüm basın emekçilerinin gününü kutlayarak, basının çoğulcu ve katılımcı demokrasinin temel öğelerinden biri olduğunu belirtti.

Rektör Çiçek’ten ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ mesajı

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.

İksirci Tezcan'dan SED Medya'ya kutlama ziyareti

Fethiye'nin tanınmış esnaflarından Tezcan Göktepe, SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı ve Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Seda Köktener'i ziyaret etti. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle SED Medya'ya ziyarette bulunan İksirci Tezcan'ın sahibi Tezcan Göktepe, tüm çalışanların gününü kutladı.

SED Medya'dan Soydemir'e ziyaret

SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener, Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir'e iade-i ziyarette bulundu. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Köktener'i ziyaret eden Soydemir'e bu kez SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener, ekibiyle birlikte ziyarette bulunup çalışmalarında başarılar diledi.

Öztürk, “Teşkilat olarak amacımız eser bırakmak”

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın çalışanları ile bir araya geldi. İlçe Başkanı Öztürk, “2021 yılında teşkilat olarak daha aktif olacağız. Her aşamada vatandaşlarımızla beraber olmayı amaçlıyoruz. Proje ve kampanyalarımızı sizlerle sahada paylaşmak istiyoruz” dedi.

Ak Parti Menteşe'den Gazetecilere Anlamlı Çalışma

AK Parti Menteşe İlçe Başkanlığı "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" dolayısıyla parti binasında kitaplık oluşturuldu.

MHP’li Arıç, “Her zaman basınımızın yanındayız”

Milliyetçi Hareket Partisi Seydikemer İlçe Başkanı Mehmet Arıç beraberinde yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclisi üyeleri ile birlikte; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla SED Medya’yı ziyaret ettiler. İlçe Başkanı Arıç, günün anısında SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener’e plaket takdim etti.

Soydemir, “Fedakar basın çalışanlarının günlerini kutluyorum”

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında SED Medya’ya kutlama ziyaretinde bulundu. Oda Başkanı Soydemir, “Fedakarca ve zor şartlarda görevlerini yerine getiren; halkımızın, esnafımızın sesi ve kulağı olan basın çalışanlarımızın gününü kutluyorum” dedi.

Başkan Demirel 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı

Muğla Ülkü Ocakları Başkanı Burak Demirel, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Muğla’daki yerel gazeteleri ve haber ajanslarına ziyarette bulundu. Ülkü Ocakları Başkanı Burak Demirel ziyaretler kapsamında Sed Medya Menteşe Şubesi'ni de ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladılar

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle çeşitli ziyaretler ve basın açıklamaları gerçekleştirildi. Açıklamalarda çalışan gazetecilerin günü kutlanırken basının özgür ve tarafsız olması gerektiği vurgulandı. 

Milletvekili Gökcan, Çalışan Gazeteciler gününü kutladı

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile mesaj yayımladı.

Vali Tavlı’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

Muğla Valisi Orhan Tavlı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. 

Uçak'tan 'Çalışan Gazeteciler Günü' mesajı

Eğitim Bir-Sen Muğla Şube Başkanı Önder Uçak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajında, demokrasinin güçlenmesine büyük katkı sunan basın çalışanlarına her yıl siyaseten verilen mesajların bir gün sonra unutulmadığı, sahada çalışan gazetecilerin yaşam şartlarının iyileştirildiği bir gelecek temennisinde bulundu.

Mete Çalışan Gazeteciler gününü kutladı

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. İl Başkanı Mete mesajında, toplumda meslek ahlak ve bilinci ile hareket eden ve mesleklerini bu anlayış ile sürdürmenin gayretinde olan gazetecilere olan ihtiyacın her geçen gün daha da arttığını vurguladı.