Bozulan Yollar Haberleri

Bozulan Yollar Haberleri

Seydikemer Belediyesi Selden Bozulan Yolları Hızla Onarıyor

Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, geçtiğimiz günlerde şiddetli yağış sonrası medyana gelen sel felaketiyle bozulan yolları hızla onarıyor.

Seydikemer’de asfalt hazırlığı çalışmaları başladı

Seydikemer Belediyesi ekipleri, olumsuz kış şartlarından etkilenen ve bozulan yolları onarırken bir yandan da asfalt dökme hazırlığı yapıyor.

Bozulan yollar onarılıyor

Dalaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, sağanak yağışlar nedeniyle bozulan yolları tamir etmeye devam ediyor.

Marmaris’te vatandaşlar belediye ekiplerine teşekkür etti

Marmaris Belediyesi ekiplerinin temizlik ve fen işleri çalışmalarını yürüttüğü İçmeler'de selin etkileri siliniyor. Başkan Mehmet Oktay yeni haftanın mesaisine sel bölgesinde başlarken vatandaşlar 4 Aralık gecesinden beri büyük bir gayretle çalışan belediye ekiplerine teşekkür etti.

ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Seydikemer Belediyesi ekipleri, Yayla Kayabaş Mahallesi Göğü Beli yolunda bozulan yolların düzeltme çalışmalarının yanı sıra asfalt tamir çalışmalarını sürdürüyor. İlçe genelinde yol yapım çalışmalarının devam ettiğini kaydeden Belediye Başkanı Yakup Otgöz, her alanda vatandaşların daha güvenli ve çağdaş bir kentte yaşamaları adına çalışmalarına devam edeceklerini vurguladı.

Başkan Aras: Bodrum yolları, sezona kadar hazır olacak

Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, kazı çalışmaları ve aşınma nedeniyle bozulan yolların, mevsim şartlarının uygun hale gelmesiyle birlikte asfaltlamaya başlayacağını kaydetti. Turizm sezonu gelmeden önce yollarla ilgili bir sorun kalmaması için talimat veren Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, 'Bodrum'un tüm yollarını araç ve yaya kullanımı için güvenli hale getireceğiz' dedi.

Fethiye Belediyesi’nden yol çalışmalarında yoğun mesai

Fethiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Taşyaka Mahallesi’nde bozulan yollarda parke çalışmasına başladı. Silkar Günlükbaşı Ortaokulu arkasında ise, birçok sokakta kazı işlemleri tamamlarken, kısa bir süre sonra üst yapı çalışmalarına geçilecek. 

SEYDİKEMER’İN BOZULAN YOLLARI ONARILIYOR

Seydikemer Belediyesi Fen işlerine bağlı ekipler, stabilize yol çalışmaları, yol onarımı roadmix ve kilit parke yol çalışmaları olmak üzere 7 ayrı koldan çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Selin Zarar Verdiği Yollar Onarılıyor

Seydikemer ilçesinde geçtiğimiz günlerde günlük yaşamı olumsuz etkilen sağanak yağış nedeniyle bozulan yollar Seydikemer Belediyesi ekiplerince onarılıyor.

Bozulan yolların bakımları yapılıyor

Bodrum Belediyesi ekipleri, ilçeyi uzun süre etkisi altına alan şiddetli yağış ve fırtınalı havanın ardından açan güneşli hava ile birlikte yol güzergahlarında bakım onarım çalışmaları gerçekleştirdi. Yetkililer, yağış nedeniyle bozulan yolları, yarımada genelinde tespit ederek yama asfaltla kapladıklarını ve çalışmaların ivedilikle devam ettiğini belirtti.

BERGAMUT CADDESİ'NDE ÇALIŞMA SONA ERDİ...

Bodrum’da ilçe genelinde bozulan yolların bakım ve onarımlarını yapan Bodrum Belediyesi ekipleri, Bergamut Caddesi asfaltlama çalışmasını tamamladı.