Bocce Haberleri

Bocce Haberleri

Şampiyonlardan Kaymakam Balcı’ya ziyaret

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın düzenlediği Türkiye Okullar arası “bocce” şampiyonasında 24 okul takım arasında Türkiye birinciliğini kazanan Karagedik Ortaokulu Bocce takımından Fethiye Kaymakamı Alper Balcı’ya ziyaret.

Şampiyon öğrenciler davul zurnayla karşılandı

Fethiye Karagedik Ortaokul Müdürü İlkay Şumur ve öğrencileri, Aydın’da düzenlenen Bocce ve Dart Türkiye Şampiyonluğu’nda büyük bir başarıya imza attılar. Bocce Branşında Türkiye Şampiyonluğu kupasını kazanan Fethiye Karagedik Ortaokulu öğrencileri davul zurna eşliğinde karşılandı.

Karagedik Ortaokulu Türkiye şampiyonu

Gençlik ve Spor Bakanlığı Okul Sporları tarafından Aydın-İncirliova'da düzenlenen 24 ilin katıldığı Bocce, Bowling ve Dart Federasyonu Anadolu Yıldızlar Ligi maçlarına Muğla’yı temsilen kız ve erkek takımları ile katılan Karagedik Ortaokulu Bocce Branşı’nda Türkiye Şampiyonu oldu.

Seydikemerli Okul Müdürünün başarısı göz kamaştırıyor

Fethiye Karagedik Ortaokulu Müdürü İlkay Şumur, planlı ve disiplinli çalışması sonucu ortaya koyduğu başarı herkese örnek oldu. Şumur’un spora yönelen öğrencilere verdiği destek dolayısıyla 77 öğrencisi bulunan Karagedik Ortaokulu’nun 43 öğrencisi lisanslı sporcu oldu.

Şampiyonlardan Karaca’ya ziyaret

Muğla ardından Antalya’da yapılan BOCCE maçlarına Fethiye’den katılan Karagedik Ortaokulu öğrencileri ve okul yöneticileri Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı makamında ziyaret ederek kupa sevincini paylaştılar.

Marmaris Bocce ile tanıştı

Dünyanın en eski sporlarından birini ilçeye getirmek için kolları sıvayan Marmaris Belediyesi, Kemeraltı Mahallesi'ndeki bir parkta 'bocce sahası' açtı.

Bocce Muğla İl birinciliği sona erdi

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen Okul Sporları Bocce İl Birinciliği Müsabakaları Muğla Atatürk Stadında yapıldı.

Bocce müsabakalarında şampiyon Karagedik Ortaokulu

Okul sporları Bocce İl Birinciliği müsabakalarında 4 kategorinin 4’ünde de başarılı olan Karagedik Ortaokulu şampiyon oldu.

Okul Sporları Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nce düzenlenen okul sporları müsabakaları tüm hızıyla devam ediyor.

3 takımdan 3 şampiyonluk

Fethiye’de bulunan Karagedik İlk ve Ortaokulu, Muğla’da gerçekleştirilen Okul Sporları İl Şampiyonası’nda, katıldığı 3 takımla da şampiyonluğa ulaştı. Başarılı öğrenciler bocce bölge şampiyonasında ilimizi temsil edecekler.

Huzurevi Bocce takımı 3. oldu

SHÇEK Fethiye Belediyesi Huzurevi Bocce Takımı, Antalya’da düzenlenen Yetişkin Gençler Türkiye Huzur Bocce Turnuvası Türkiye Finallerinde 3. oldu. Çekişmeli anlara sahne olan organizasyona 40 takımın katıldığı öğrenildi.

Huzurevi Bocce takımına moral yemeği

Grubunda lider olan Fethiye Huzurevi Boccetakımına Antalya’da yapılacak final karşılaşmaları öncesi moral motivasyon yemeği düzenlendi. Çalış Plajı Yörük Çadırında gerçekleşen yemeğe Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü İlkay Türkoğlu, Huzurevi Müdürü Adem Güngör, Bocce takımın da bulunan Huzurevi sakinleri ile görevli personel katıldı.

Türkiye’nin ilk Tazelenme Olimpiyatları başladı

Türkiye'de üç Üniversite bünyesinde kurulan 'Tazelenme Üniversitesi' ilk defa olimpiyat düzenledi. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi'nin ev sahipliğinde yapılacak olimpiyatlarda Voleybol, Masa tenisi, Bocce, Oryantiring, Bayrak yarışı ve Gülle atma gibi sportif etkinlikler yer alacak. Olimpiyatlarda ayrıca müzik ve şiir dinletilerine de yer verildi.

Köyceğiz Anadolu Lisesi sporun sesine kulak verdi

Köyceğiz Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni ve proje koordinatörü Gökhan Esen yürütücülüğünde Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın destekleri ile uygulamaya konulan 'Sen de sporun sesine kulak ver' projesi kapsamında futbol, basketbol, voleybol, bocce, dart, tenis, masa tenisi, bisiklet branşlarında birçok etkinlik düzenlendi.

Kaymakam Erdinç Dolu yaşlılar İle "Bocce" oynadı

Kaymakam Erdinç Dolu yaşlılar İle "Bocce" oynadı

ASP YETİŞKİN GENÇLER TÜRKİYE BOCCE ŞAMPİYONLUĞUNU, SAMSUN BAFRA EKİBİ KAZANDI

ASP YETİŞKİN GENÇLER TÜRKİYE BOCCE ŞAMPİYONLUĞUNU, SAMSUN BAFRA EKİBİ KAZANDI

YETİŞKİN GENÇLER TÜRKİYE BOCCE ŞAMPİYONASI FETHİYE'DE BAŞLADI

YETİŞKİN GENÇLER TÜRKİYE BOCCE ŞAMPİYONASI FETHİYE'DE BAŞLADI

TÜRKİYE BOCCE ŞAMPİYONASI FETHİYE'DE YAPILACAK

TÜRKİYE BOCCE ŞAMPİYONASI FETHİYE'DE YAPILACAK

OKULLAR ARASI BOCCE YARIŞMALARI ÇEKİŞMELİ GEÇTİ

Türkiye Bocce, Bowling,Dart federasyonu tarafından düzenlenen okullar arası Bocce Şampiyonası Fethiye seçmeleri çekişmeli ve heyecanlı geçti. Muğla Bocce İl Temsilciliği gözetiminde yapılan Fethiye seçmelerine 22 okuldan 88 sporcu katıldı. İl Temsilciliği Muğla'da Bocce sporuna ilginin en çok Fethiye'de olduğunu da bildirdi.

BOCCE SALONU HİZMETE AÇILDI

Muğla’nın Fethiye İlçesinde Aile ve Sosyla Politikalar bakanlığı Fethiye Huzurevi ek hizmet binası yanında huzurevi sakinlerinin boş vakitlerini değerlendirmeleri için yaptırılan bocce salonu sade bir törenle hizmete girdi.