Etiketler

Başkan Gürün 'Birlikte aileyiz, birlikte Muğlayız'

2014 yılında Büyükşehir olan Muğla'nın birbirinden değerli 13 ilçesi 569 mahallesi var. Muğla 13 bin 247 kilometrekare yüzölçümü ile Türkiye'nin metropol şehri İstanbul'un neredeyse üç katı büyüklüğünde. Bir ucundan diğer ucuna 336 kilometre mesafesi olan Muğla'yı hizmetleri ile birleştiren Muğla Büyükşehir Belediyesi yeni sloganı 'Birlikte Aileyiz Birlikte Muğlayız'ı billboardlarda ve sosyal medyada kullanmaya başladı.

Çinlilerin Fare Yılı Billboardlarda Kutlandı

Fethiye Belediyesi, Çinlilerin kendi takvimlerinde yeni yıl olarak kabul ettikleri Fare Yılı’nı billboardlarda kutladı. İlçemizi en çok ziyaret eden yabancı turistler olan Çinliler, bu jest karşısında mutlu olduklarını söylediler. 

Başkan Karaca’dan İngilizce-Türkçe kutlama

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ilçedeki billboardlarda yeni yıl mesajını Türkçe ve İngilizce olarak ayrı ayrı duyurdu. CHP’li Başkan Karaca kentin değişik noktalardaki billboardlara İngilizce olarak kutlama mesajı verirken; ilçedeki yerleşik yabancıların yeni yılını bu afişlerle kutladı.

Kocadon’un billboardları ve posterleri kaldırıldı

Demokrat Parti (DP) Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Kocadon'un billboardları ve posterleri yapılan itirazlar üzerine kaldırıldı.

Saatcı ''Yapamıyorsanız Bırakın''

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından Ölüdeniz’de seyir terasları bölgesine asılan billboardlar hakkında Behçet Saatcı açıklamalar yaptı

ORTACA'DA ŞİİRLER SOKAKLARI SÜSLÜYOR...

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Genç Kalemler Projesi kapsamında şiir yazan Ortacalı öğrencilerin şiirleri billboardlarda şehrin sokaklarını süslüyor.

BAKAN ÖZHASEKİ'YE TEŞEKKÜR...

Fethiye Belediyesi, Fethiye uygulama imar plan hükümlerini revize edilmesinden dolayı Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’ye ilçeye astırdığı billboardlar ile teşekkür etti.

BEHÇET SAATCI PARTİSİ'NDEN İSTİFA ETTİ (görüntülü)

Tek dili savunmak için billboardlara verdiği ilan nedeniyle MHP genel merkezi tarafından ihracı istenen Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı parti genel merkezinin alacağı kararı beklemeden MHP’li 12 Belediye Meclis üyesi ile birlikte istifa ettiler.

MHP’Lİ BAŞKAN’DAN AK PARTİ’Lİ BAKANA BİLLBOARDLI TEŞEKKÜR

MHP’li Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı Devlet Hastanesi önünde bulunan sazlık alanın Fethiye Belediyesi ve sivil toplum örgütlerinin birleşip TOKİ’ye verilmesine karşı çıkarak bu yerin Fethiye Belediyesi’ne park ve rekreasyon alanı olarak tahsis edilmesiyle ilgili başvurusuna Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in olumlu yanıt vermesine billboardlardan teşekkür etti.

DENKTAŞ'A VEFA

Tüm caddelerde Denktaş billboardları var

BAŞKAN SAATCI’NIN BİLBORDLARDAKİ BAYRAM KUTLAMASI BÜYÜK DİKKAT ÇEKTİ

Fethiye belediye başkanı Behçet Saatcı’nın Fethiye için üretilen projelere ilgili bakanlıkların onay vermemesi üzerine astırdığı iğneli billboardların ardından 9 şehit üzerine “insanı yaşat ki devlet yaşasın” yazılı billboardlar büyük dikkat çekmişti.

BAKANLARI KIZDIRAN AFİŞLER İNDİRİLDİ

Fethiye’de Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu ile maliye Bakanı Mehmet Şimşek’i kızdıracak tarzdaki belediyenin yaptırttığı adeta iğneli afişler günü dolduğu için billboard ilgilileri tarafından indirildi.

FETHİYE BU AFİŞLERİ KONUŞUYOR

AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ali Türkan, “Adı geçenlere bilgi verdik. Bu afişlerle ilgili olarak bakanlarımızı bilgilendirdik. Kapsamlı bir açıklama yapacağım derken, Fethiye Belediye Başkanı MHP’li Behçet Saatcı, afişlerle ilgili olarak, “Yorumsuz. Ankara’da bekleyen dosyalarımızla ilgili olarak kamu oyunu bu afişlerle bilgilendirdik” dedi.

BU AFİŞLER ‘BAKANLARI’ KIZDIRACAK

Fethiye Belediyesi’nden İğneli Afişler, Billboardları Süsledi