Etiketler

Fethiyespor’un ilk kombinelerini Apaçiler satın aldı

Fethiyespor’un kombine biletlerinin satışı başladı. İlk kombinelerini cefakar Apaçi taraftar grubu satın aldı. Apaçi tribün lideri Özgün Çıtır, “Maçlarımıza seyirci yasağı olmasına rağmen, bizler 50 kombine bilet satın alarak; Fethiyespor’a desteğimizi gösterdik. Tüm Fethiye halkının da kalbimize sahip çıkmasını istiyoruz” dedi.

Büyükşehirden İdil Biret Konseri

Dünyaca Ünlü piyano sanatçısı İdil Biret 20 ve 23 Temmuz tarihlerinde Bodrum Antik Tiyatroda dinleyicilerle buluşacak. Muğla Büyükşehir Belediyesi Orkestrası eşliğinde düzenlenecek olan müzik festivalinin biletleri ücretsiz olarak Bodrum Liman Ofisi, Marmaris UKOME, MUSKİ, Fethiye Turizm ofisi, Milas Atatürk Spor Kompleksi ve Menteşe Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nden temin edilebilecek.

Seyahat izni alanlar otogara akın etti

Ramazan Bayramı öncesi Fethiye dışına çıkmak isteyen vatandaşlar önce seyahat izin belgesini ardından da otobüs biletini aldılar. Cumartesi yani Arife günü sokağa çıkma kısıtlaması olacağı için, seyahat için gerekli izni alanlar daha sonra otobüs biletlerini de aldılar.

Tüm Umutlar Milli Piyango'da

Milli Piyango yılbaşı çekilişinde en büyüğü 80 milyon TL, en küçüğü ise 80 TL olmak üzere toplam 2 milyon 950 bin 905 adet ikramiye dağıtılacak.

Tam biletler tükendi

31 Aralık’ta yapılacak yılbaşı özel çekilişinde 80 milyon liralık büyük ikramiyenin yanı sıra 1 adet 8 milyon TL, 10 adet 1 milyon TL, 30 adet 100 bin TL, 100 adet 10 bin TL ve 200 adet 5 bin TL’lik ikramiye verilecek. Yılbaşı çekilişinde en büyüğü 80 milyon TL, en küçüğü ise 80 TL olmak üzere toplam 2 milyon 950 bin 905 adet ikramiye dağıtılacak.

Yılbaşı biletleri satışa çıktı

31 Aralık’ta yapılacak yılbaşı özel çekilişinde 80 milyon liralık büyük ikramiyenin yanı sıra 1 adet 8 milyon TL, 10 adet 1 milyon TL, 30 adet 100 bin TL, 100 adet 10 bin TL ve 200 adet 5 bin TL’lik ikramiye verilecek. Yılbaşı çekilişinde en büyüğü 80 milyon TL, en küçüğü ise 80 TL olmak üzere toplam 2 milyon 950 bin 905 adet ikramiye dağıtılacak.

Demet Akalın Bodrum’da güneş gözlükleriyle sahne aldı

Bodrum'da sahne alan ünlü sanatçı Demet Akalın'ın yerli ve yabancı turistlere unutulmaz bir gece yaşattı. biletleri yok satıldığı konserde Akalın'ı izlemek isteyen sevenleri saatler öncesinden mekanın önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Galatasaray Taraftarlar Derneği’nden Fethiyespor’a kombine desteği

Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Fethiyespor’a ziyarette bulunup; kombine bilet desteği sağladı. Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Diş Hekimi Emrecan Arıkan satın aldıkları kombine biletleri engelli vatandaşlara vereceklerini ifade etti.

Bodrum’da Demet Akalın izdihamı

Bodrum'da sahne alan ünlü sanatçı Demet Akalın'ın biletleri yok sattı. Akalın'ı izlemek isteyen sevenleri ise saatler öncesinden ünlü sanatçının çıkacağı mekanın önüne gelerek izdihama neden oldu.

Sıla konserinde adım atacak yer kalmadı

Ege turnesi kapsamında Bodrum Antik Tiyatro'da sahne alan ünlü sanatçı Sıla'nın konserinde izdiham yaşandı. Günler öncesinde biletlerin tükendiği konserde yer kalmayınca Sıla hayranları ayakta kaldı. Merdivenlerde oturarak Sıla konserini izleyen hayranları unutulmaz bir gece yaşadı.

THY’den biletlere ‘erken seçim’ ayarı

THY’den biletlere ‘erken seçim’ ayarı

YILBAŞI PİYANGO BİLETLERİ SATIŞTA

YILBAŞI PİYANGO BİLETLERİ SATIŞTA

SON BİLETLER SATILIYOR

Milli Piyangonun Yılbaşı özel çekilişinde geriye sayım devam ederken Muğla ve İlçelerinde de seyyar bayilerdeki biletlerin tükenmek üzere olduğu kaydedildi.

TALİH KUŞU HEYECANI BAŞLADI

Milli Piyango’nun yılbaşı özel çekiliş biletleri satışa sunuldu. “Talih Kuşu” yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiyenin tam bilete çıkması durumunda 60 milyon lira ile tarihinin en büyük ikramiyesini vermiş olacak.

YILBAŞI BİLETLERİ MUĞLA VE İLÇELERİNDE SATIŞA ÇIKTI

Büyük ikramiyenin 55 milyon lira olarak belirlendiği Milli Piyango'nun yılbaşı özel çekiliş biletleri Muğla ve ilçeleriyle Fethiye’de de satışa sunuldu. Tam bilet 50, yarım bilet 25, çeyrek bilet ise 12,5 TL’den satılıyor.

BÜYÜK İKRAMİYE 50 MİLYON TL

Milli piyango’nun yılbaşına özel çekilişinde en büyük ikramiye 50 milyon TL milli piyangonun yılbaşı özel biletleri Fethiye’de de satışa çıktı. 12 buçuk, 25 ve 50 TL’den satılan biletlere ilk gün fazla rağbet olmadı.

FETHİYE 45 MİLYON TL’NİN HEYECANINI YAŞIYOR

Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi'nde 45 Milyon TL'lik büyük ikramiyenin çıktığı '6718374' numaralı çeyrek biletlerden birinin, Muğla'nın Fethiye İlçesi'ndeki seyyar bayi Mustafa Atmaca tarafından Fikret Gültekin’in büfesinden satıldığı ortaya çıktı.

SON BİLETLER SATILIYOR

45 Milyon TL kuyruğu 45 milyon TL'lik ikramiyesi ile Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi büyük bir heyecanla bekleniyor.

SON BİLETLER

45 milyon TL'lik ikramiyesi ile Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi büyük bir heyecanla bekleniyor.

45 MİLYON TL UMUT DAĞITIYOR...

Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi biletleri Fethiye’de de satışa çıktı

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI BÜYÜK İKRAMİYE HEYECANI BAŞLADI

Milli Piyango’nun yılbaşı özel çekiliş biletleri Fethiye’de de satışa sunuldu.