Etiketler

TGK 21. BAŞKANLAR KURULU VİDEO KONFERANSTA BULUŞTU

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu’nun 21. Başkanlar Kurulu Toplantısı, video konferans ortamında gerçekleştirildi. Türkiye genelinde 8 gazeteciler federasyonu ile 77 gazeteciler cemiyeti başkan ve temsilcisinin katıldığı TGK Başkanlar Kurulu toplantısında, basın/medya sektöründeki son gelişmeler, koronavirüsün sektöre etkileri, gazetecilerin yıpranma hakkı, gazetelerin dağıtım sorunu ile diğer sorunlar ve çözüm önerileri tartışıldı.

TGK 20. Başkanlar Kurulu Video Konferansta Buluştu

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu’nun 20. Başkanlar Kurulu Toplantısı, video konferans ortamında gerçekleştirildi. Türkiye genelinde 8 gazeteciler federasyonu ile 73 gazeteciler cemiyeti başkan ve temsilcisinin katıldığı TGK Başkanlar Kurulu toplantısında, basın/medya sektöründeki son gelişmeler, koronavirüsün sektöre etkileri, sorunlar ve çözüm önerileri tartışıldı.

Uçak Başkanlar kurulu toplantısına katıldı

Eğitim Bir-Sen Muğla Şube Başkanı Önder Uçak, Ankara'da yapımı tamamlanan Memur-Sen üyelerinin hizmetine sunulan Eğitim-Bir-Sen Konukevinin açılışı ve 47'inci Başkanlar kurulu toplatısına katıldı.

Türkiye'nin dört bir yanından gazeteciler Karacasu'ya akın etti

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu (TGK) 19’uncu Başkanlar Kurulu Toplantısı için Aydın'a gelen gazeteciler cemiyet başkanları Karacasu'yu da ziyaret etti.

Yargı paketi gazetelerin sonu olmasın

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu (TGK) 19’uncu Başkanlar Kurulu Toplantısı Aydın’da gerçekleştirildi.

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Aydın’da toplanacak

Aydın’da 16 Kasım Cumartesi günü düzenlenecek olan Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu’nun (TGK) 19’uncu Başkanlar Kurulu Toplantısı’nda gazetecilik mesleğinin sorunları görüşülecek. Toplantının ardından TGK Başkanlar Kurulu, sonuç bildirgesi yayımlayacak.

TGK heyeti, Çerçioğlu’nu ziyaret etti

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu’nun (TGK) 19’uncu başkanlar kurulu toplantısı için Aydın’a gelen heyet, Cumartesi günü düzenlenecek toplantı öncesi Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret etti.

Başkanlar kurulu toplantısı değerlendirildi

Türkiye Sakatlar Derneği Muğla, Bodrum ve Milas temsilcilikleri; Fethiye Şubesi ev sahipliğinde kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Gerçekleşen etkinlikte geçtiğimiz haftalarda Antalya’da yapılan Başkanlar Kurulu Toplantısı da değerlendirildi.

Başkanlar Kurulu Toplantısı yapıldı

Türkiye Sakatlar Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, Antalya Kemer’de yapıldı. Türkiye genelinde 71 şubesi bulunan derneğin başkan ve yönetim kurulu üyeleri; gerçekleşen toplantıda projeleri ve çözüm önerilerini paylaştılar.

Muğlaspor’da Başkanlar Kurulu kritik hafta için toplandı

Spor Toto 3'üncü lig 3'üncü grupta bu hafta sonu sahasında Anadolu Bağcılar ile kritik bir maça çıkacak olan Muğlaspor

Bayhan MÜSİAD Başkanlar Kurulu toplantısına katıldı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Muğla Şube Başkanı Sezgin Bayhan, Türkiye'nin 86 farklı noktasında faaliyetlerine devam eden MÜSİAD, Yeni Genel Merkez'de 'Türkiye Şube Başkanları Yılsonu Genel Değerlendirme ve İstişare Toplantısı'na katıldı.

BAŞKAN ACAR GAZETECİLER KONFEDERASYONU'NU AĞIRLADI...

Geçtiğimiz hafta Marmaris, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu (TGK) 10. Başkanlar Kurulu Toplantısı’na ev sahipliği yaptı. Katılımcılar 9 Aralık Cuma günü Belediye Başkanı Ali Acar’ı makamında ziyaret etti.

TGK'DEN KINAMA VE BAŞSAĞILIĞI...

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu’nun 10. Başkanlar Kurulu Toplantısı için Muğla’da bulunan 8 federasyon ve buna bağlı 79 Gazeteciler Cemiyeti ve basın meslek kuruluşunun temsilcileri tarafından açıklanan TGK sonuç bildirgesinde, terörün bir insanlık suçu olduğuna dikkat çekildi. Başkanlar Kurulu sonuç bildirgesinde, şu görüşlere yer verildi:

GAZETECİLER TARİHİ MUĞLA EVLERİNİ GEZDİ...

Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Derneği’nin ev sahipliğinde 10. Başkanlar Kurulu toplantısı için Muğla’ya gelen Türkiye Gazeteciler Konfederasyon’a bağlı Federasyon ve Cemiyet Başkanları tarihi Muğla evlerini gezdi.

TGK TOPLANTISI MARMARİS'TE YAPILIYOR...

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu 10.Başkanlar Kurulu Marmaris'te start aldı.

TGF'DEN VALİ ÇİÇEK'E ZİYARET...

Ege Gazeteciler Federasyonuna bağlı Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Derneği’nin ev sahipliğinde, 9-11 Aralık tarihleri arasında Marmaris’te gerçekleştirilecek Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu 10. Başkanlar Kurulu toplantısı öncesi heyet Muğla valisi Amir Çiçek’i ziyaret etti.

TÜRK BASINI MUĞLA'DA TOPLANIYOR...

Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Derneği’nin ev sahipliğinde Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu’nun 10. Başkanlar Kurulu toplantısı 9-11 Aralık tarihlerinde Marmaris’te yapılacak.

TÜRKİYE GAZETECİLER KONFEDERASYONU 5. BAŞKANLAR KURULU SONUÇ BİLDİRGESİ

Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Derneği ve Fethiye Gazeteciler Derneği’nin birlikte politika yaptığı Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu’nun 5. Başkanlar Kurulu toplantısı 15-17 Ocak 2016 tarihlerinde Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği’nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.