Etiketler

Başarılı sporcu Karaca’yı ziyaret etti

Antalya’da gerçekleştirilen Tenis 18 Yaş Kış Kupası’nda FETA kulübünün Fethiyeli sporcusu Bahar Naz Apiş, yarışmalarda çift kadınlar ikincisi oldu. Sporcu Naz Apiş, ailesiyle birlikte Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret etti.

Büyükşehir sporcularından Başkan Gürün'e ziyaret

Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin 2019-2020 sezonunda dereceye giren, Türkiye'yi Ulusal ve Uluslararası turnuvalarda temsil eden başarılı sporcular Muğla Büyükşehir Belediyesi Başkanı Dr. Osman Gürün'ü ziyaret etti.

Avrupa İkincisi Oldu

11-15 Aralık 2019 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Uluslararası Antalya Açık Avrupa Muaythai Federasyonu Kupası’nda ülkemizi ve Fethiye’yi temsil eden Güçhan Taha Akdağ, turnuvayı ikincilikle tamamladı.

Büyükşehrin başarılı sporcularından Başkan Gürün'e ziyaret

Bu yıl elde ettikleri başarılarla adından söz ettiren Muğla Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları Başkan Gürün'ü

Dereceli Atlet Artık Fethiye Belediyespor’da

Bugüne dek çok sayıda atletizm yarışmasına katılıp başarılı dereceler elde eden ve birçok madalyaya sahip olan 72 yaşındaki atlet Yusuf Üzer, Muğla Büyükşehir Belediyespor’dan Fethiye Belediyespor’a transfer oldu. Başarılı sporcu Başkan Karaca’ya bir nezaket ziyaret ziyaretinde bulundu.

Fethiyeli sporcu ülkemiz adına ringe çıkacak

Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü MuayThai sporcusu Ceren Güçlütürk, 28 Eylül-6 Ekim tarihleri arasında Antalya’da yapılacak olan IFMA Gençler Dünya MuayThai Şampiyonasında ülkemiz adına ringe çıkacak. Yıldız Kadınlar 57 kiloda madalya mücadelesi verecek olan başarılı sporcu Ceren Güçlütürk, Antrenör Songül Ayten yönetiminde hazırlıklarını sürdürüyor.

Başarılı sporculardan Başkan Uzundemir’e ziyaret

Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir`in desteklediği sporcular Türkiye Şampiyonasında kendi kilogramlarında büyük başarı elde ettiler.

GENÇLİK HAFTASI KUTLAMALARI BAŞLADI

Fethiye’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve Gençlik Haftası kutlamaları kapsamında başarılı sporcular Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner’i makamında ziyaret etti.

Marmarisli yüzücü hedefine emin adımlarla ilerliyor

Marmarisli yüzücü Şehran Kartal Kocaeli'nde gerçekleşen Yüzme Milli Takım Aday Kadro belirleme yarışlarında dereceye girerek büyük bir başarıya imza attı. Gözlem altına alınan başarılı sporcunun hedefi ise Yüzme Milli Takımı'na girmek.

Başarılı sporculara davullu klarnetli karşılama

Muğla Kanuni Sultan Süleyman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Açık Alan Çim Hokeyi Genç Kızlar okul takımı Osmaniye'de gerçekleştirilen finallerde Türkiye 3'üncüsü oldu. Turnuva sonrası okula gelen takım, okul arkadaşları ve öğretmenleri tarafından davul ve klarnet eşliğinde karşılandı.

KAYMAKAM ÇALIKTAN BAŞARILI SPORCULARA ÇEYREK ALTIN

Boks ve karate sporunda iller arasında ve Avrupa Şampiyonasında başarılı sonuçlar alarak Fethiye’yi temsil eden küçük sporcular Kaymakam Ekrem Çalık’ı ziyaret etti. Kaymakam Çalık başarılı sporcuları tebrik ederek çeyrek altınla ödüllendirdi.