Etiketler

Fethiye’de motosiklet yarışı rüzgarı

Muğla'nın Fethiye ilçesinde düzenlenen Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası'nın ikinci ayak yarışları, farklı illerden katılan 123 sporcunun katılımıyla tamamlandı.

Enduro ve ATV Şampiyonası Fethiye’de nefes kesti

Muğla'nın Fethiye ilçesinde düzenlenen Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası 2. Ayak Yarışları nefesleri kesti.

ENDURO GP'DE SİNAN MEMNUN, ATV GP'DE AHMET ÖZGÜL İLK SIRALARA YERLEŞTİ

Türkiye Motosiklet Federasyonu ve Fethiye Ormanspor Kulübünün iş birliği ile Fethiye'de düzenlenen Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası 2. ayak yarışları nefesleri kesti.

ENDURO VE ATV ŞAMPİYONASI NEFESLERİ KESTİ

Türkiye Motosiklet Federasyonu ve Fethiye Ormanspor Kulübünün iş birliği ile düzenlenen Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası 2. ayak yarışları nefesleri kesti.

Fethiye’de Enduro ve ATV heyecanı

Muğla'nın Fethiye ilçesinde düzenlenen Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonasının 2. ayak magazin startı verildi.

ATV MOTORLA DEREYE UÇTU

Fethiye'de pazar alışverişinden dönen kadın dikkatsizlik sonucu ATV motorla dereye uçtu.

ENDURO VE ATV ŞAMPİYONASI RÜZGARI FETHİYE’DE BAŞLAYACAK

ENDURO VE ATV ŞAMPİYONASI RÜZGARI FETHİYE’DE BAŞLAYACAK

Türkiye’de ilk kez gece yarışıldı

Bodrum ilçesinde düzenlenen Türkiye ATV-UTV Şampiyonasının 2’inci ayak yarışlarında sporcular kıyasıya mücadele etti. Türkiye’de ilk kez gece düzenlenen yarışlara 51 Motosiklet, 14 ATV ve 7 UTV katıldı.

Ortaca'da ATV kazası; 2 yaralı

Ortaca’da, ATV motorun şarampole devrilmesi sonucu 2 kişi yaralandı.

ANTHİPELLOS RALLY’DE ZAFER SERKAN ÖZDEMİR’İN

Transanatolia Organizasyonu tarafından düzenlenen ve Akdeniz Ofroad Kupasının 1. Ayağı olan Antiphellos Rallisi 4 gün sürdü. Ralli motosiklet, ralli ATV, SSV otomobil ve raid motosiklet kategorilerinde yapılan yarışmada sporcular 8 ayrı etapta 350 kilometre kat etti. İlk gün Kaş- Kasaba gösteri etabı yapıldı. Ralli dalında 38 araç, raid dalında 16 araç olmak üzere toplam 54 araç rallide yarıştı.

TURİZM AMAÇLI SPORTİF FALİYET PARKUR ALANLARI BELİRLENDİ

Fethiye’de 2016 yılı turizm hazırlıkları devam ediyor. Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık başkanlığında yapılan toplantıda Fethiye’de yamaç paraşütü, jeep safari, ATV motosiklet, atlı doğa yürüyüşü ile su üstü sporları parkur alanları belirlendi

KAYALIKLARDA CAN PAZARI YAŞANDI

Fethiye ilçesine tatile gelen İngiliz turist ATV motorla 50 metrelik uçuruma yuvarlandı. ATV motor denize çakılırken İngiliz Turist sarp ve dik yamaçta 15. metrede iki kaya parçası arasına sıkışıp kaldı. Yaralanan İngiliz Turist’i bulunduğu yerden çıkarabilmek için itfaiye, AKUT, UMKE ekipleri seferber oldu.

112 MOTORİZE EKİPLERİ GÖREV BAŞINDA

Muğla Valiliği Melsa Şirketi tarafında sağlanan ATV motor, Ölüdeniz Plajlarında yerli ve yabancı turistlere sağlık hizmete vermeye başlıyor.

ÇOCUKLAR DUYMASIN DİZİSİNİN ÇAYCI HÜSEYİN’İ FETHİYE’DEN ARSA ALIYOR

ATV’de yayınlanan Çocuklar Duymasın isimli dizinin Çaycı Hüseyin’i tiyatro sanatçısı Alparslan Özmol, Fethiye’den arsa alıyor.