Etiketler

Fethiye Belediyesi En Beğenilen Belediyelerden Biri Oldu

Fethiye Belediyesi, Avrasya Kamuoyu Araştırmaları Merkezi tarafından açıklanan Eylül ayı anket sonuçlarında yüzde 63.1 beğeni ile 100 merkezi ilçe içinde 9. sırada yer aldı.

Başkan Oktay, en başarılı belediye başkanları arasında yer aldı

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, SONAR'ın yaptığı ankette koronavirüs döneminde en başarılı belediye başkanları arasında yer aldı. 'Biz bu başarıyı Marmaris halkının desteğiyle gerçekleştirdik' diyen Oktay, önlemlere uyulması noktasında çağrısını yineledi.

Marmaris Belediyesi ilk 10’da

SONAR araştırma şirketi, büyükşehirler hariç 51 ildeki korona sürecini en başarılı yöneten belediye başkanları anketi yaptı. Marmaris Belediyesi CHP'li 82 belediyesi arasında ilk 10'da yer aldı.

“En Başarılı İlçe Belediye Başkanları” Listesinde Muğla’dan Tek İsim

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Muğla’da en başarılı İlçe Belediye Başkanı oldu. ORC Araştırma, 30 büyükşehirdeki en başarılı belediye başkanları anketi gerçekleştirdi. İlk sırada Adana Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin yer aldı. Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Muğla’da en başarılı İlçe Belediye Başkanı oldu. Yine aynı araştırmada Tokat, X.5 başarı oranı ile Ege Bölgesi’nin en başarılı 4. İlçe Belediye Başkanı oldu.

KADINLARIN YÜZDE 65’İ DÜZENLİ SPOR YAPMIYOR

Kadınların spor yapma konusundaki alışkanlıklarına dair yapılan ankete katılanların yüzde 65’inin düzenli spor yapmadığı ortaya çıktı.

Çıralı, FTSO Üyelerinin Sıkıntılarını Hisarcıklıoğlu’na İletti

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında 365 oda ve borsa başkanlarının katılımı ile video konferans üzerinden gerçekleştirilen toplantıya katıldı. Toplantı sırasında düzenlenen online ankete katılan Osman Çıralı, ayrıca FTSO üyelerinin sorun, talep ve önerilerini TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'na iletti. 

Ortaca emniyetinden anket çalışması

Ortaca İlçe Emniyet Müdürlüğü, Cumhuriyet Caddesinde kurduğu stantla hizmetlerinin vatandaşlar tarafından nasıl karşılandığına yönelik yaptığı anket çalışmasından olumlu sonuçlar aldı.

Muhtarlara anket çalışması yapıldı

Fethiye’de merkez mahallelerin dışında kalan bölgelerin mahalle muhtarlarına anket düzenlendi. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının başlatmış olduğu muhtarlara yönelik anket çalışması GEKA (Güney Ege Kalkınma Ajansı) tarafından gerçekleştirildi.

Zabıtalara tükenmişlik sendromu anlatıldı

 Fethiye Belediyesi’nde görevli zabıta ve özel güvenlik personeline tükenmişlik sendromu hakkında bilgiler aktarıldı. Geçtiğimiz haftalarda zabıtalara yönelik psiko-sosyal risk çalışması kapsamında anket yapılmış ve intiharı önleme ve stresle baş etmenin yolları konulu bir konferans verilmişti. 

SED Medya’nın anketi büyük yankı yarattı

SED Medya’nın Fethiye ve Seydikemer’de AK Parti, CHP ve MHP ilçe başkanları kim olmalı anketine her 2 ilçeden büyük bir katılım olurken bu anket büyük yankı yarattı.Ankete büyük ilgi olurken 48 saatlik sürede 21 bin 170 kişi katılıp oy kullandı.

SED Medya’nın anketi sona erdi

SED Medya’nın Fethiye ve Seydikemer’de AK Parti, CHP ve MHP ilçe başkanları kim olmalı anketine her 2 ilçeden büyük bir katılım oldu.

Takipçilerimizin Dikkatine!

SED Medya’nın Fethiye ve Seydikemer’de ilçe başkanlarını belirleme adına başlattığı anket çalışması bugün saat 18.00 itibariyle sona eriyor. Bu ankete katılmak isteyen takipçilerimiz www.gercekfethiye.com adresini ziyaret etmelidir.

SED Medya’nın anketine büyük ilgi

SED Medya’nın Fethiye ve Seydikemer’de AK Parti, CHP ve MHP ilçe başkanları kim olmalı anketine her 2 ilçeden adeta oy yağdı.

CHP'li Demir'den SED Medya'ya ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkan adaylarından Turizmci Mehmet Demir, SED Medya Sahibi Seda Köktener’i ziyaret ederek; ilçe başkan adaylığı ile ilgili olarak değerlendirmede bulundu. Demir, SED Medya’nın başlattığı anket çalışmalarını çok yararlı bulduğunu ifade ederek; “Bizler halkımızın içindeyiz. 3 aday yarışıyoruz” ifadelerini kullandı.

AK Parti’de İl ve İlçe Başkanlıkları seçiminde Kimi aday görmek istiyorsunuz?

Siyasi partilerde kongre takvimleri açıklanırken; Muğla ve ilçelerinde de il ve ilçe başkanlıkları için adaylık kulisleri devam ediyor. Özellikle AK Parti'de başlayan kongre süreci ile aday olmak isteyenlerin isimleri kulislerde dolaşmaya devam ediyor. Fethiye’de aday patlaması bekleniyor. SED MEDYA olarak sürece hız katmak amacıyla anket çalışmamızı 21 Ekim Pazartesi günü başlatıyoruz. www.gercekfethiye.com web sitesi üzerinden katılabileceğiniz anketin hazırlıkları büyük ölçüde tamamlandı.

İl ve İlçe Başkanlıkları seçiminde Kimi aday görmek istiyorsunuz?

Siyasi partilerde kongre takvimleri şekillenirken; Muğla ve ilçelerinde de il ve ilçe başkanlıkları için adaylık kulisleri başladı. Özellikle AK Parti'de başlayan kongre süreci ile aday olmak isteyenlerin isimleri kulislerde dillendirilirken; Fethiye ilçesinde aday patlaması bekleniyor. SED MEDYA olarak sürece hız katmak amacıyla anket çalışması başlatıyoruz. www.gercekfethiye.com web sitesi üzerinden yapacağımız anket çok yakında...

AK Parti ve CHP arasında kira kavgası

Türkiye'nin 81 ilinde gerçekleştirilen kiralık konut anketinde Muğla'nın ilk sırada çıkmasının ardından önce Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete, ardından CHP İl Başkanı Adem Zeybekoğlu yaptıkları açıklamalar ile karşı karşıya geldiler.

Bodrum Belediyesi’nin anketine 24 saatte bin kişi katıldı

Bodrum Belediyesi'nin 2020-2024 yıllarını kapsayan Stratejik Planı'na mümkün olan en geniş katılımın sağlanması amacıyla düzenlenen ankete ilgi büyük oldu. 25 Temmuz 2019 tarihinde Belediye'nin internet sitesinde başlatılan Dış Paydaş Anketine her yaş ve kesimden halkın katılımı hedefleniyor.

Bodrum Belediyesi,halkın taleplerini öğrenmek amacıyla anket başlattı

Bodrum Belediyesi, halkçı ve katılımcı belediyecilik anlayışı doğrultusunda Bodrum'da yaşayan vatandaşların görüş, beklenti ve taleplerini öğrenmek amacıyla bir anket başlattı. Bodrum Belediyesi internet sitesinden ulaşılabilen anketin sonuçları, Bodrum Belediyesi'nin 2020-2024 Stratejik Planı kapsamında değerlendirilecek.

Büyükşehir yollarda bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor

Muğla genelinde sorumluluk alanındaki yollarda 360 Milyon TL yatırımla 2300 km yol çalışmasını tamamlayan Muğla Büyükşehir Belediyesi il genelinde asfalt, yol genişletme ve banket temizliği çalışmalarına devam ediyor.

Büyükşehir Ekipleri Yollarda

Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri il genelinde asfalt, yol genişletme ve banket temizliği çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

CHP ANKETİ ULUSAL BASINA SIZDI

CHP Genel Merkezi'nin, Türkiye’de kazanacağı iller arasında Muğla’yı göstermemesine neden olan anket ulusal basına sızdı.

CHP GENEL MERKEZİ MUĞLA SONUCUNU AÇIKLAMADI

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, yerel seçimlere yönelik anket sonuçlarını açıkladı. Kazanacakları 9 ilin ismini verdi. İçerisinde Muğla olmaması dikkat çekti.

Anket çalışmalarının sonucu Kocadon’u sevindirdi

Yerel seçimlere 4 aydan az bir süre kala Muğla'da aday adaylarının hareketliliği de arttı. 2 yıl önce Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu belirtip çalışmalara başlayan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, özel bir araştırma şirketi tarafından yayınlanan anket çalışmasını değerlendirerek Muğla genelinde yaptığımız ziyaretlerde halkımızın taleplerini dinledik. Anket sonuçları da bu talebi karşıladığımız gösteriyor dedi.

AK PARTİ'DE SMS ANKET ÇALIŞMASI

Ak Parti Muğla İl Başkanlığı SMS Anket çalışması yaptırdı. sonuçlar merakla bekleniyor.

ÖLÜDENİZ PLAJI DÜNYANIN EN GÜZEL PLAJLARI ARASINDA

GLOBAL Seyahat Arama Sitesi Skyscanner’in müşterileri arasında yaptığı anketle belirlediği dünyanın en güzel 15 plajı arasına Ölüdeniz plajlarıyla Kaş’taki Kaputaş ve Patara plajlarıda girdi.

ÖĞRENCİLERE SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN ULAŞILACAK

MELİG Projesi kapsamında yapılan anketlerin sonuçlarını değerlendirildiği Fethiye Mesleki Eğitim ve İstihdam Komitesi Nisan ayı toplantısında gündemi öğrencilerin meslek koçlarıyla buluşturulması ve meslek liselerinin tanıtılması konusu oluşturdu.

KIVRAK’IN MİİLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLMASI İSTENİYOR

30 yıldır Yörük Türkmen Derneği Başkanlığı yapan Ramazan Kıvrak’ın Yörükleri temsilen meclise girmesi için çalışma yapıldığı öğrenildi. Türkiye’de binlerce üyesi bulunan Yörük Türkmen Derneğinin 40 kişilik bir üye grubunun halk arasında anketler yaparak Ramazan Kıvrak’ın milletvekili aday adayı olması için çalışma yaptıkları öğrenildi.

HES’E DİRENEN KÖYLÜLER, ANKET ÇALIŞMASI YAPTIRMADILAR

Fethiye’nin Eşen Çayı üzerinde yapılması istenen hidroelektrik santrallerine karşı tepki gösteren köylüler, bölgede anket çalışması yapmak isteyen üniversite görevlilerine engel oldular.