Etiketler

MHP’li Arıç; “Harekât Bölgede Barışı Ve Huzuru Sağlayacak”

Türkiye Barış Pınarı Harekatı'nı başlattı, destekler tek tek gelmeye devam ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seydikemer İlçe Başkanı Mehmet Arıç, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla yürütülen Barış Pınarı Harekatı'na destek verdi. Arıç, “Türkiye'nin terör koridorunu temizlemek için başlattığı Barış Pınarı Harekâtına tam destek veriyoruz” dedi.

Cura; ''Şerefli Türk askerinin yanındayız''

Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın emriyle Fırat’ın doğusunda başlayan Barış Pınarı Harekatı hakkında basın açıklaması yaptı.

Cura, “Darbeden en fazla ülkücü hareket etkilenmiştir”

Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura, 12 Eylül Askeri darbesinin yıldönümü dolayısıyla ilçe teşkilatında Yönetim Kurulu ve Belediye Meclis Üyelerinin katılımıyla gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Cura açıklamasında, “1980 darbesi Ülkücü Hareketin şahsında, Türk Milletine, Türk demokrasisine ve Türk Devletine yapılan bir darbedir. O kara günde 9 arkadaşımızın idam kararı alındı. Fakat onlar zannettiler ki, ülkücü ağabeylerimiz o gün için öldü. Ama bu vatanın tohumunun ülkücüler olduğunu unuttular” dedi. 

MHP’Lİ BAŞKANDAN ÇAĞRI; “DİYARBAKIR ANNELERİNE DESTEK VERELİM”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura, HDP Diyarbakır İl Binası önünde, terör örgütü tarafından kaçırılan çocukları için eylem yapan annelere destek verdiklerini ifade etti. CHP ve İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanlıklarına da çağrıda bulunan MHP Fethiye İlçe başkanı Osman Cura açıklamasında “Atatürkçü iseniz, gelin Atatürk’ün çizdiği Misak-ı Milli sınırları içerisinde devlet kurmaya çalışan PKK’ya karşı hep birlikte Beşkaza Meydanında Türk Bayraklarıyla tepki verelim. Diyarbakır annelerine destek verelim” dedi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli: "Türkiye’nin karşısında puslu bir ittifak kurulmuştur"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, 31 Mart Yerel Seçimleri'ne 11 gün kala Isparta'da düzenlediği mitingde 'zillet ittifakı' diye tabir ettiği partilere yüklenerek, ülkenin bekası adına Cumhur İttifakı'na destek olunmasını istedi. MHP Lideri Bahçeli konuşmasında, PKK'nın siyasi uzantıları, belediyeler üzerinden Türkiye ve Türk milleti ile hesaplaşmanın alçak niyetine sabitlenmişlerdir. Kandil talimatını vermiş, CHP uygulamaya geçmiş, İP refakatçi olmuştur. Türkiye'nin karşısında puslu bir ittifak kurulmuştur dedi.

Kılıçdaoğlu’ndan bir gaf daha

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Marmaris'teki mitingde tarihi bir gafa imza attı. 17 yıldır iktidarda olan AK Parti'nin 15 yıldır iktidarda olduğunu defalarca tekrar eden Kılıçdaroğlu, AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi'ne oy veren saygıdeğer vatandaşlarıma seslenmek isterim. 15 yıldır sevgili vatandaşlarımız oy verdiler, 15 yıldır tek başına getirdiler iş başına. 15 yıl, affedersiniz 17 yıl dedi.

Cumhur ittifakı Marmaris Belediyesi Meclis adayları çalışmalarını sürdürüyor

AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi ortaklığından oluşan Cumhur ittifakı Marmaris Belediyesi Meclis Üyesi Adayları sorumlu oldukları bölgelerde çalışmalarını sürdürüyor.

Milletvekili Kalyoncu Başkan Otgöz’e Başarılar Diledi

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hasan Kalyoncu ile Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz seçim çalışmaları kapsamında Cumhur İttifakı Seydikemer Belediye Başkan Adayı ve Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ile meclis üyesi adaylarını Seçim Koordinasyon Merkezi’nde ziyaret etti

MHP Milas İlçe Başkanlığı’ndan geçmiş dönem başkanlarına plaket

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milas İlçe Başkanlığı tarafından, MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz'ın da katılımıyla kahvaltılı bir etkinlik düzenlendi. Etkinlikle, geçmiş dönemlerde Milas İlçe Başkanlığı ve belediye meclis üyeliği yapanlara birer plaket verildi.

CURA ‘’Milliyetçi Hareket Partisinin bitmediğini herkes görmüştür’’

MHP’nin aldığı sonuçları değerlendiren MHP Fethiye ilçe başkanı Osman Cura, ‘’ sandığa kim girdiyse seçimden o çıkmıştır.Milliyetçi Hareket Partisinin bitmediğini herkes görmüştür’’ ifadelerini kullandı.

MHP’Lİ ÇAY RESMİ ADAYLIK MÜRACAATINI YAPTI

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığından geçtiğimiz günlerde istifa eden Cengiz Çay, 24 Haziran'da yapılacak olan milletvekilliği seçimlerinde MHP'den Muğla Milletvekili aday adaylığı için resmi başvurusunu yaptı.

Köyceğiz MHP’de toplu istifa

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Köyceğiz İlçe Teşkilatında aralarında eski yöneticilerin de bulunduğu bir grup partiden istifa ettiğini açıkladı.

ÇAY: “BU OLAYLAR DEVAM EDECEK”

İstanbul Beşiktaş’ta 36 Polis ve 8 vatandaşımızın şehit olduğu çifte bombalı hain saldırı ile ilgili tepki ve kınama açıklamaları yurt genelinde olduğu gibi Fethiye’de de yapılıyor. Hain terör olayını kınayan ve lanetleyen Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye İlçe Başkanı Cengiz Çay; “Endişem odur ki, bu olaylar devam edecek” ifadelerini kullandı.

BAHÇELİ MARMARİS BASININA TEŞEKKÜR ETTİ...

Milliyetçi Hareket Parti (MHP) Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, MHP Marmaris Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyareti sırasında yaptığı açıklamada 15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmasını halka zamanında duyurdukları için Marmaris basınına teşekkür etti.

MHP’li Çay; “Bu vatan kupon biriktirerek kazanılmadı”

Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye İlçe Başkanı Cengiz Çay, HDP’li milletvekillerinin terör suçundan tutuklanarak ceza evine konulmalarının hukuk ve adalet çerçevesinde gerçekleştiğini savundu. Cengiz Çay, “Türkiye Cumhuriyeti Devleti; gazete kuponu biriktirerek kazanılan bir devlet değildir” şeklinde konuştu.

TÜRKEŞ İÇİN FETHİYE'DE MEVLİD OKUTULDU

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Fethiye İlçe Başkanlığı, merhum Alparslan Türkeş’in 19. ölüm yıl dönümde Mevlid-i Şerif okuttu.

MHP’DEN ŞEHİTLER VE GAZİLER DERNEĞİNE ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye İlçe yönetimi; Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti. MHP Fethiye İlçe Başkanı Cengiz Çay ile MHP Fethiye Kadın Kolları Başkanı Günnur Arık ve kadın kolları üyeleri tarafından yapılan ziyaret samimi bir ortamda geçti.

MHP'Lİ ERDOĞAN TURİZMCİLERİN SORUNLARINI DİNLEDİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Batı Akdeniz Bölgesel Yürütme Kurulunu ziyaret etti. Ziyarette gün geçtikçe kan kaybeden turizm sorunlarına çözüm yolları arandı.

MHP’Lİ ÇAY “2015’TEN MEMNUN OLAN YOKTUR”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Fethiye İlçe Başkanı Cengiz Çay, Tüm halkın ve partililerinin yeni yılını tebrik ederek geride bıraktığımız 2015 yılını değerlendirdi.

CENGİZ ÇAY, AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ

Seçimler sonrası bir açıklama yapmayan Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye İlçe Başkanı Cengiz Çay sizliğini yaptığı açıklama ile bozdu. Seçim sürecini ve sonrasını değerlendiren Çay seçimler sonrası Ak Parti ve Cumhuriyet Halk Partisini ziyaret eden, eski MHP'li Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı'ya atıfta bulunarak "Ak Parti ve CHP'yi ziyaret etti. Ama beni telefonla da olsa aramadı" diye konuştu.

MHP Lİ ÖZTÜRK PARTİSİNİN SEÇİM BEYANNAMESİNİ ANLATTI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Muğla Milletvekili adayı Nuri Öztürk, MHP genel başkanı Devlet Bahçeli’nin seçim beyannamesini açıklamasının ardından basın açıklaması yaptı.

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI TEMPO YÜKSELTTİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 25. dönem Muğla Milletvekili Adayları Mehmet Erdoğan ve Nuri Öztürk Fethiye Batı Akdeniz Karaçulha Toptancı Halini ziyaret ederek esnafların ve vatandaşların sorunlarını dinlerken Nuri Öztürk ayrıca ikinci sıra Milletvekili adayı Peyami Cinaz ile birlikte Ölüdeniz yolu üzerindeki esnaflara ziyaret ederek destek istedi.

MHP'Lİ ÖZTÜRK STK ZİYARETLERİNDE

Milliyetçi hareket Partisi Muğla Milletvekili Adayı Nuri Öztürk, Fethiye'deki Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret ederek, 7 Haziran'da yapılacak seçimlerde MHP'ye destek istedi.

CENGİZ ÇAY, PARTİLİ PARTİSİZ HERKESTEN OY İSTEDİ

7 Haziran seçimleri kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayları Mehmet Erdoğan ve Nuri Öztürk beraberinde ilçe başkanı Cengiz Çay ve bir grup partili ile Salı Pazarı esnafını ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla sohbet ettiler.

DOKTORLAR ŞİDDET NEDENİYLE İŞ BIRAKTI

Fethiye Devlet Hastanesi’nde sağlık çalışanları Opr. Dr. Kamil Furtun’un Samsun'da görevi başında öldürülmesini iş bırakarak protesto etti. Fethiye Devlet Hastanesi önünde düzenlenen iş bırakma eylemi basın açıklamasında Devlet Hastanesi Başhekimi Hasan Kaya, Muğla Eczacılar Odası Başkanı İbrahim Ertürk, Milliyetçi Hareket Partisi Muğla Milletvekili adayı eczacı Nuri Öztürk, hastanede görevli doktorlar, hemşireler ve sağlık çalışanları da hazır bulundu.

MHP MUĞLA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ESNAF ZİYARETLERİ YAPTI

MHP Muğla milletvekili adayları esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. MHP Muğla milletvekili adayları Nazmi İyibilir ile Nuri Öztürk Fethiye’de Esnaf ziyaretleri yaparak milliyetçi hareket partisine destek istediler.

MHP’DEN FTSO’YA ZİYARET

MHP milletvekili adayları ile İlçe Yönetimi FTSO’yu ziyaret ederek Başkan Arıcan ile görüştü. Milliyetçi Hareket Partisi Muğla Milletvekili Adayları Nuri Öztürk ve Asım Başaran, MHP Fethiye İlçe Başkanı Cengiz Çay ile birlikte Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. MHP Heyeti FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Akif Arıcan ile görüşerek odanın hazırladığı projeler hakkında bilgi aldı.

MHP’Lİ ÖZTÜRK PERFORMANSINI YÜKSELTTİ

Milliyetçi Hareket Partisi Muğla Milletvekili Adayı Eczacı Nuri Öztürk, Gündüz Çarşı esnafını gezerken, akşamları da düğün, nişan, okulların yılsonu etkinliklerine giderek partisine destek sağlıyor.

MHP’Lİ BAŞARAN FETHİYE’DEN DESTEK İSTEDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Muğla Milletvekili Adayı Asım Başaran, Fethiye’de esnaf ziyaretlerine katılıp MHP’ye oy istedi. MHP ilçe başkanı Cengiz Çay ve Yönetim Kurulu üyeleriyle Fethiye’de değişik bölgelerde esnafları gezen Asım Başaran 7 Haziranda yapılacak seçimlerde MHP’ye oy vermelerini istedi. Fethiye MHP seçim irtibat bürosunda partililerle de buluşan Asım Başaran vatandaşların ve esnafların kan ağladığını Türkiye’nin iyi yönetilemediğini iddia etti.

MHP’Lİ ÖZTÜRK “ ÜLKEMİZ İÇİN BERABER YÜRÜYELİM”

7 Haziran tarihinde yapılacak olan genel seçimler için çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Muğla Milletvekili Adayı Eczacı Nuri Öztürk, beraberinde MHP İlçe başkanı Cengiz Çay ve partililerle Esenköy, Bademli, Karamersin, Çamköy ve Eldirek Mahallelerinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek Milliyetçi Hareket Partisine destek istedi.