Etiketler

DENİZLİSPOR BAŞKANI ÇETİN VE AİLESİ HAKİM KARŞISINA ÇIKTI

Denizlispor Başkanı Ali Çetin ve ailesi ile polisler arasındaki davanın ikinci duruşmasında Çetin’in eşi Sevil Çetin ve tanıklar dinlendi. Başkan Ali Çetin’in eşi Sevil Çetin savunmasında “Bir arbede yaşandı. Eşime saldırdılar. Küçük oğluma biber gazı sıkıldı. Çocuklarıma ters kelepçe yapıldı. Polis memurunun diziyle başının üzerinde sıkıştırmış nefes alamıyor şeklinde görünce annelik iç güdüsüyle müdahalede bulundum” ifadelerini kullandı.

Denizlispor Başkanı Ali Çetin ve polisler arasındaki dava başladı

Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde Denizlispor Başkanı Ali Çetin ile ailesinin balık halinde bir restorandaki rezervasyon yüzünden çıkan kavga sonrası polislerin de karıştığı, olaya ilişkin davanın ilk duruşması gerçekleştirildi.

Denizlispor Başkanı Ali Çetin ve polislerin arbedesinde iddianame hazırlandı

Muğla'nın Fethiye ilçesinde, Denizlispor Başkanı Ali Çetin ile ailesinin balık halindeki bir restoranda rezervasyon yüzünden çıkan kavga ve sonrası polislerle yaşanan arbede olayın soruşturması tamamlanarak iddianame hazırlandı.

Fethiye'de kavgaya karışan Denizlispor Başkanı Ali Çetin için iddianame hazırlandı

Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin, Muğla'nın Fethiye ilçesindeki bir restoranda rezervasyon tartışması sonrası çıkan arbedeye karışıp polislerle tartışarak karakolluk olmuştu. Fethiye Cumhuriyet savcılığı olayla ilgili soruşturmasını tamamlayıp hazırladığı iddianame ile dava açılması için Fethiye Asliye Ceza Mahkemesine başvurdu. Mahkeme iddianameyi kabul ederek 2020 Mart ayına mahkeme günü verdi.

Muğla Valiliğinden Ali Çetin açıklaması

Muğla Valiliği, Denizlispor Kulüp Başkanı Ali Çetin'in Fethiye'de darp edildiği iddialarına ilişkin açıklama yaptı.

VATANDAŞLAR, POLİSE GİDİP GÖRDÜKLERİNİ ANLATTILAR

Muğla’nın Fethiye İlçesi’nde önceki gün akşam saatlerinde geldiği balık halinde icra-i rezalet çıkaran Denizlispor Başkanı Ali Çetin ve beraberindekiler hakkında gerekli soruşturmalar devam ederken, Balık Halinde olayı görenler polise bir bir gidip neler gördükleri hakkında ifade vermeye devam ediyor. Biri komiser 6 polisin başkan Ali Çetin ve yakınlarından şikayetçi olduğu olayda, Başkan Ali Çetin'in de bazı polisler ve iki ayrı kişiden şikayetçi olduğu öğrenildi. Başkan Ali Çetin'in alkollü olduğuna dair raporun da yer aldığı öğrenilirken, Balık Hali içerisinde restoran yetkililerinin rezervasyonu olmamasına rağmen ''36 nolu'' masayı tahsis ettiği, yakınlarının oturduğu kendisinin de tuvalete giderken ve sonrasında agresif halleri üzerine kibarca nezaket içerisinde Balık Hali dışına çıkartıldığı görüntüleri de ortaya çıktı.

REZERVASYON TARTIŞMASI KARAKOLDA BİTTİ

Fethiye'de restoran işletmecisi ile Yukatel Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin arasında yaşanan rezervasyon tartışması olayına ayırmaya gelen polislerde karıştı. Tartışma karakolda bitti

DENİZ ÜSTÜNDE YABANCI DÜĞÜN

Fethiye’de turizmcilik yapan Ali Çetin ile İngiltere vatandaşı Julie Davison teknede yapılan eğlenceli düğünle dünya evine girdiler.