Etiketler

Mete Çalışan Gazeteciler gününü kutladı

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. İl Başkanı Mete mesajında, toplumda meslek ahlak ve bilinci ile hareket eden ve mesleklerini bu anlayış ile sürdürmenin gayretinde olan gazetecilere olan ihtiyacın her geçen gün daha da arttığını vurguladı. 

AK PARTİ İL BAŞKANI METE'DEN 'KADEME' TEPKİSİ

FRT TV'de Cem Kaytan'ın hazırlayıp sunduğu Muğla Gündemi'nin bu haftaki konuğu AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete oldu. Muğla'da vatandaşlar tarafından sık sık gündeme getirilen su faturalarındaki zam da programda konuşuldu. AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, su faturalarında kademeli tarife uygulandığına dikkat çekerek, her 36 metre küp su kullanımında fiyatlandırmanın arttığını kaydetti.

Zeybekoğlu’ndan Mete’ye Fetih Cevabı 

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, Bodrum ve Muğla’yı Fatih gibi fethedeceklerini söyleyen AKP Muğla İl Başkanı Kadem Mete’ye cevap verdi. Zeybekoğlu, “Muğla surlarla değil sevgi, hoşgörü ve güler yüzle çevrili bir şehir, AKP’nin yönettiği şehirlere ihanet eden, ihaleci siyaseti Muğla’ya işlemez.” Dedi. 

AKPARTİ SEYDİKEMER SEÇİM BÜROSU AÇILDI

AK Parti Seydikemer İlçe Başkanlığı tarafından Seydikemer’de seçim bürosu açılışı büyük bir coşku içerisinde gerçekleştirildi

CHP'Lİ VE AKPARTİ'Lİ SİYASETÇİLER NASIL KARŞILADI ?

Kadir Sarıhan, Yusuf Çaylı, Muhittin Kayabaş, Ali Özgür Kullukcu, Alim Karaca, Veli Pabuşçu, Melek Gözde Gürsoy Hoşafçı bunları söylediler.

KERAMETTİN YILMAZ AKPARTİ'YE GEÇİYOR

CHP Belediye Başkan Aday Adayı olan Keramettin Yılmaz Ak Parti'ye geçiyor .

Adayları Tanıyalım - Mehmet Yavuz Demir Kimdir ?

Ak Parti Muğla Milletvekili Adayı Mehmet Yavuz Demir Kimdir ?

AKPARTİ ADAY ADAYLARI TANITILDI

AK Parti Milas İlçe Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen toplantıda, AK Parti Muğla Milletvekili Aday Adayları tanıtıldı.

AKPARTİ ADAYLARI MUHTARLARA SESLENDİ “YANINIZDAYIZ”

Ak Parti Muğla Milletvekili Adayları Menteşe Mahalle Muhtarlarıyla toplantı düzenlediler. Muhtarlara seslenen adaylar “Hükümetin hizmetlerini sizlerle paylaşacağız” mesajı verdiler. Adaylardan Hasan Özyer “Beni tanıyorsunuz, gerekirse Bakanlara gider yine sorunlarını çözeriz. Ben sorunların takipçisi olmaya hazırım” dedi.

AKPARTİ MUĞLA'DA 1.PARTİ OLMAK İSTİYOR

Muğla Milletvekili Adayı Hasan Özyer Ortaca'da basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak "kaç milletvekili çıkarabilirsiniz" sorusuna "biz birinci parti olmak istiyoruz. Takdir halkımızındır" dedi.

EROĞLU, DALAMAN'DA PARTİSİNİN VEKİL ADAYLARI İÇİN DESTEK İSTEDİ

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Muğla'nın Dalaman İlçesi'nde halka seslenip, partisinin milletvekili adayları için destek istedi. Bakan Eroğlunu Ak Parti Muğla milletvekili Ali Boğa, İl başkanı İhsan Küreci, Akparti Muğla Milletvekilleri adayları Hasan Özyer, Elvan Göçer, Muhittin Kayabaş, Yelda Erol Gökçen karşıladı.

AKPARTİ ADAYLARI MUĞLA'DA ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİLER

7 Haziran Genel Seçimleri Öncesi Ak Parti Muğla Milletvekili adayları, Menteşe İlçe Başkanlığı'nın organizasyonuyla Muğla'da ziyaretlerde bulundular.

AKPARTİ KÖYCEĞİZ, ORTACA, DALAMAN SEÇİM BÜROLARI AÇILDI

Ak Parti Milletvekili Adayları ziyaretleri devam ediyor. Muğla, Bodrum, Ula'da seçim ziyaretleri yapan milletvekili adayları, Köyceğiz, Ortaca, Dalaman'da seçim büroları açılışlarını gerçekleştirdiler.

AKPARTİ ADAYLARI BODRUM BELEDİYE BAŞKANI'NI ZİYARET ETTİ

AK Parti Muğla Milletvekili Adayları, il genelinde sürdürdükleri seçim çalışmaları kapsamında Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u da makamında ziyaret etti.

AKPARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI MUĞLA'DA ZİYARETLERDE BULUNDULAR

Ak Parti Milletvekili adayları Ankara'daki aday tanıtım toplantısından dönerek, seçim çalışmalarını başlattı. Muğla ve ilçelerinde Sivil toplum örgütleri, odalar, kamu kurumlarını ziyaret ederek, sorunları hakkında bilgi alarak görüş alışverişinde bulundular.

AKPARTİ BİNASI ÖNÜNDE PANİK

Patlama, Muhittin Kayabaş’ın AK Parti’den milletvekili aday adaylığını açıklamak için parti binasında açıklama yaptığı esnada meydana geldi.

MUHİTTİN KAYABAŞ AKPARTİ DEN ADAY ADAYI

Bir dönem Fethiye Belediye Meclis Üyeliği yapmış olan, Fethiye’nin tanınmış esnaflarından Ziraat Mühendisi MUHİTTİN KAYABAŞ Ak Partiden Muğla Milletvekili aday adaylığı için müracaatta bulunduğunu açıkladı.

BEHÇET SAATCI AKPARTİ'YE GEÇECEK Mİ ?

Kanalf Televizyonunda Fethiye Hatırası Programına katılan Behçet Saatcı Fethiye siyaseti, Büyükşehir ve ülke gündemiyle ilgili sorulara net cevaplar veren Başkan Saatcı, uzun zamandan bu yana gündemde olan Ak Parti’ye transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

AKPARTİ SEÇİM SÜRECİNE GİRİYOR

Ak Parti Fethiye merkez ve mahallelerde delege seçimlerini 18 – 19 Ekim tarihlerinde gerçekleştirecek

AKPARTİ BAYRAMLAŞTI

Ak Parti Fethiye İlçe Teşkilatı Kurban bayramı nedeniyle partililerle bayramlaşma programını Bayramın ikinci günü Fethiye Orman İşletme Müdürlüğünde gerçekleştirdi. Bayramlaşma Programına partililer yoğun ilgi gösterdiler.

AKPARTİDEN MHP ZİYARETİ

AK Parti Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz ve beraberindekiler seçim çalışmaları kapsamında Köprübaşı civarı ve Atatürk Caddesi üzerindeki esnafları ziyaret ettiler.

HALİL DOĞAN -AKPARTİ'DEN ADAY ADAYIYIM- (görüntülü)

30 Mart 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimler öncesi Ak Partiden Fethiye Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için resmi olarak başvuru yapan ve 10 yıldır Çiftlik Belediye Başkanlığı görevini yürüten Halil Doğan belde sakinleriyle birlikte Ak Parti Fethiye İlçe Binasında açıklamalarda bulundu.

AKPARTİ İLE MHP ARASINDA SOĞUK RÜZGARLAR ESİYOR

Milliyetçi Hareket Partili Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapan Ak parti Muğla İl Başkanı Nihat Öztürk’ün “Behçet Saatcı’ya artık rahat siyaset yaptırmayacağız” sözüne çok sert cevap verdi.

AKPARTİ MUĞLA MİLLETVEKİLİ ALİ BOĞA ZİHİNSEL ÖZÜRLÜLER DERNEĞİ’Nİ ZİYARET EDEREK SORUNLARINI DİNLEDİ

Ak Parti Muğla Milletvekili Ali Boğa beraberinde İlçe Başkanı Mustafa Ali Türkan, İl Genel Meclis Üyeleri Osman Otgöz, Hüseyin Turan, Alper Çalıkoğlu, Kadın Kolları İlçe Başkanı Ferzan Çakal ve Yönetin Kurulu Üyeleri ile birlikte Fethiye Zihinsel Özürlüler Derneği’ni ziyaret etti.