Ak Parti Haberleri

Ak Parti Haberleri

Gökcan: 'İşte CHP’nin restorasyon anlayışı! İşte CHP’nin vizyonsuzluğu!'

Muğla AK Parti Milletvekili Yelda Erol Gökcan, TBMM’de Gündem Dışı söz alarak, Datça’da restorasyonu yapılan Çeşmeköy Camii hakkında konuştu.

Datça Çeşmeköy Camii TBMM’ye taşındı

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, gündem dışı söz aldığı TBMM'de Datça'da restorasyonu yapılan Çeşmeköy Camii hakkında konuştu.

Öztürk; “Söylendiği gibi istifalar olmamıştır”

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk Ak Parti Fethiye İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeliği’nden çok sayıda istifa olduğuna yönelik çıkan haber ve söylentiler ile ilgili açıklamada bulundu. Başkan Öztürk “İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimizden söylendiği gibi istifalar olmamıştır” dedi.

Milletvekilleri Demir ve Gökcan’dan müjde…

Muğla AK Parti Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan “Muğla-Denizli-Marmaris Farklı Seviyeli Kavşak” ile ilgili proje hazırlandığını bildirdi.

Başkan Öztürk; “Boş İşlerle Uğraşacak Vaktimiz Yok“

Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ile CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir arasında sular durulmuyor. Birbirleri hakkında yaptıkları açıklamalara cevap veren ilçe başkanlarından en son CHP İlçe Başkanı Mehmet Demir sert sözlerle AK Parti İlçe Başkanı Turgay Öztürk’ü eleştirmişti. Şimdi de Ak Parti İlçe Başkanı Öztürk’ten Mehmet Demir’e cevap geldi.

Özel öğrenciler için kermes

Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde okul bünyesinde yer alan Özel Eğitim Sınıfı yararına düzenlenen kermes büyük ilgi gördü. Kermesten elde edilen gelir okulun özel öğrencilerden oluşan Özel Eğitim Sınıfı’nın giderleri için harcanacak.

CHP’li Demir’den Öztürk’e sert cevap

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir basın açıklaması yaptı. Demir yaptığı açıklamada geçtiğimiz günlerde Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk’ün yaptığı açıklamaları eleştirerek Öztürk’e cevap verdi.

Milletvekili Gökcan: “Muğla sahipsiz değildir”

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Marmaris'te inşaatı devam eden otel ile ilgili iddialarına cevap verdi. Gökcan, Akşener'in Marmaris Kızılbük'deki otel ile ilgili olarak soruyu ittifak ortağı CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na sorması gerektiğini açıkladı.

Öztürk, Mayıs Ayı Değerlendirmesi Yaptı

Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, Ak Parti İlçe Binası’nda düzenlenen basın toplantısında Mayıs ayı değerlendirmesi yaptı. Yapılan değerlendirmede Öztürk; altyapı, eğitim, konut fiyatları, Fethiyespor ve hakkında çıkan haberler hakkında açıklamalarda bulundu.

Başkan Otgöz: “Donanımlı bir hastane olacak”

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, beraberinde AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş ile beraber, Seydikemer Devlet Hastanesi inşaat sahasında çalışmaları inceleyerek yetkililerden gelişmeler hakkında bilgiler aldı.

AK Partili Milletvekili Gökcan: “HDP şiddetin kendisidir”

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, HDP tarafından verilen önergeye ilişkin, AK Parti olarak biz 20 yıldır kadınlarımız için her türlü çalışmayı yaparken, HDP ne yapıyor? HDP şiddetin kendisidir. HDP Araştırma Komisyonu açılmasını talep etmek yerine önce teröre bulaştırdığı kızlarımıza, kadınlarımıza, Diyarbakır annelerine hesap versin dedi.

Ak Parti’den istifa eden Meclis Üyesi İYİ Parti’ye geçti

2019 yılında yapılan yerel seçimlerde AK Parti Belediye Meclis Üyesi olarak seçilen Ayşe Çiftçi geçtiğimiz günlerde partisinden istifa ettiğini açıklamıştı. Ak Parti’den istifa eden Ayşe Çiftçi İyi Parti’ye geçti. Ayşe Çiftçi,’yi İyi Parti’li yapan rozeti İyi Parti Genel merkezi’nde Genel Başkanı Meral Akşener taktı.

Milletvekili Gökcan’dan Müjde

Ak Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Çatalarık Mahallesi’nde Mahalle Muhtarı Ramazan Zorbaş ile mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Yapılan basın açıklamasında Milletvekili Gökcan, mahallede bulunan 53 taşınmaz üzerindeki 146 yapı kayıt belgeli yapı 3194 sayılı İmar Kanunu’nun 16. Maddesi gereğince hak sahiplerine satılacağını belirtti.

Esenköy el sanatları sergisi açıldı

Esenköy Mahallesi Belediye Sosyal Tesisleri’nde Fethiye Halk Eğitim Merkezi Müdürü İsmail Cazağ, Ak Parti İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve Esenköy Mahalle Muhtarı Osman Balcı’nın katılımıyla El Sanatları Sergisi açıldı.

Ak Parti’den Ankara Seferi

Ak Parti İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Fethiyespor ve İçel İdman Yurdu karşılaşması için Ankara’ya yola çıktı.

Başkan Öztürk, MHP İlçe Başkanı Mehmet Arıç’ı ağırladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seydikemer ilçe Başkanı Mehmet Arıç, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk’ü ziyaret etti.

‘’Türk Mutfağı Haftası’’ başladı

21-27 Mayıs tarihleri arasından kutlanan ‘’Türk Mutfağı Haftası’’ FETOB ve Ölüdeniz Güzelleştirme Derneği’nin ortak düzenlediği programla başladı. Programda Fethiye kaymakamı Alper Balcı zeybek oynadı.

Hacıoğlu, dualarla açıldı

Hacıoğlu Fethiye Şubesi gerçekleştirilen görkemli açılış töreni ile hizmete girdi.

AK Parti İl Başkanı Mete, Marmarislilere sevindirici haberler verdi

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete yaptığı basın toplantısında özellikle Marmarisli turizmcilere yönelik sevindirici haberler verdi.

Dalaman’da toplu açılış

Dalaman Belediyesi tarafından bugüne kadar gerçekleştirilen projeler ile ilgili Toplu Açılış Töreni gerçekleştirildi.

AK Parti Muğla Milletvekili Gökcan’dan 19 Mayıs mesajı

AK Parti Muğla Milletvekili Yelde Erol Gökcan, 19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajında başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve ebediyete intikal etmiş tüm şehitleri saygı ve şükranla andıklarını belirtti.

Yusuf Yiğit için yemekli mevlit programı düzenlendi

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, geçtiğimiz yıllarda vefat eden Seydikemer Belediye Meclis Üyesi ve Eşen eski Belediye Başkanı Yusuf Yiğit için düzenlenen yemekli mevlit programına katıldı.

Başkan Otgöz, asker yemeğine katıldı

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, vatani görevini yerine getirmek için askere gidecek olan AK Parti Seydikemer İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Atlan Saçlı'nın oğlu için düzenlenen ‘Asker Yemeğine’ katıldı.

AK Parti Köyceğiz İlçe Başkanlığında bayramlaşma yapıldı

Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde AK Parti ilçe binasında bayramlaşma programı düzenlendi.

AK Parti Muğla Milletvekili Gökcan, Marmarisli partililer ile bayramlaştı

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Ramazan Bayramı dolayısıyla Marmaris’te partilileri ile bir araya gelirken, toplantıda ilçedeki sorunları masaya yatırıldı.

AK Parti Seydikemer bayram için buluştu

AK Parti Seydikemer İlçe Teşkilatı ve Seydikemer Belediyesi tarafından bayramlaşma programı düzenlendi. Bayramın birinci günü düzenlenen bayramlaşma programında AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş, partililer ve vatandaşların Ramazan Bayramını kutladı.

AK Parti’de bayramlaşma

Ak Parti Fethiye İlçe Teşkilatı’nda bayramlaşma programı gerçekleşti. Bayramlaşmaya Ak Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, Ak Partili Meclis Üyeleri ve partililer katıldı.

Milletvekili Gökcan’dan Ramazan Bayramı mesajı

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Ramazan Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajında, bayramların barış, kardeşlik ve yardımlaşmalara vesile olmasını diledi.

Milletvekili Gökcan’dan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü mesajı

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle yayımladığı mesajında en kutsal kazancın emek ve alın teri ile kazanılan helal kazanç olduğunu belirtti.

Cumhur ittifakı Seydikemer'de dayanışma sergiledi

Seydikemer'de Cumhur İttifakı ortakları AK Parti ve MHP İlçe Teşkilatları, düzenlenen iftar programında buluştu. İftar programında konuşan Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş ve MHP Seydikemer İlçe Başkanı Mehmet Arıç, Cumhur İttifakı'nın tüm ittifaklara karşı dimdik ayakta durduğu ve 2023 seçimlerine sağlam adımlarla hareket edecekleri mesajı verdiler.