Etiketler

TOKLU AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Fethiye’nin eski siyasetçilerinden olan iş adamı Mustafa Toklu, annesini kaybetti. Kalp yetmezliğinden 95 yaşında vefat eden Havana Toklu, Karaçulha Mahalle Mezarlığı’nda kılınan cenaze namazının ardından aynı mezarlıkta dualarla toprağa verildi. 90’lı yıllarda Doğru Yol Partisi’nin gençlik kolları, il yönetim kurulu, Fethiye İlçe Başkanlığı, İl Genel Meclis Üyeliği görevlerinde bulunan, Toklu Ticaret ve İzolasyon’un sahibi Mustafa Toklu’nun annesinin cenaze törenine yoğun katılım oldu.

OĞUZ VE ÇIRALI AİLELERİNİN ACI GÜNÜ

Fethiye’nin tanınmış simalarından İsmet Oğuz’un eşi, FTSO Başkanı Osman Çıralı’nın teyzesi Güngör Oğuz, 82 yaşında hayatını kaybetti. Fethiye Taşyaka Şehir Mezarlığı’nda kılınan cenaze namazına ailesi ve sevenleri, maske ve sosyal mesafe kurallarına uygun olarak katıldı.

Pak Ailesinin Acı Günü

Fethiye’de uzun yıllar Telekom’da teknisyen olarak görev yapan 2 çocuk babası İbrahim Metin Pak 72 yaşında vefat etti. İbrahim Metin Pak’ın Cuma namazına müteakip kılınan cenaze namazına yoğun katılım oldu.

Hasan Özyer’in acı günü

Muğla 21, 22, 25 ve 26. dönem Milletvekillerinden tanınmış iş adamı Hasan Özyer’in yengesi Ümmü Gülsüm Özyer; 93 yaşında hayatını kaybetti.

Acar ailesinin acı günü 

Fethiye ve Dalaman başta olmak üzere birçok sektörde bölge genelinde faaliyet gösteren Acarlar A.Ş sahipleri Mevlüt, İhsan ve Yusuf Acar’ın anneleri Ummuhan Acar vefat etti.

Başkan Karaca’nın Acı Günü

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın amcası 84 yaşındaki Hasan Karaca hayatını kaybetti.

CHP'li Aldan'ın acı günü

CHP 26. Dönem Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan'ın annesi vefat etti.

Çalıkoğlu Ailesinin Acı Günü

Fethiye’nin tanınmış iş adamlarından ve siyasetçilerinden Seydikemer Belediyesi Meclis üyesi Alper Çalıkoğlu’nun babası Hasan Çalıkoğlu hayatını kaybetti.

Eski bakanın acı günü

Eski Başbakan Yardımcılığı ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı görevlerinde bulunan Cumhur Ersümer’in kayınbiraderi Oktay Kırkpınar’ın ani vefatı üzüntüyle karşılandı. İstanbul doğumlu olan 77 yaşındaki emekli iş adamı Oktay Kırkpınar’ın, 33 yıldan bu yana Fethiye’de yaşadığı bildirildi.

Bodrum Belediyesi'nin acı günü

Trafik kazasında yaşamını yitiren Bodrum Belediyesi personeli Cengiz Enç için, bugün Bodrum Belediye önünde bir anma töreni gerçekleşti. 41 yaşında kaza sonucu hayata veda eden Enç için gözyaşları sel oldu.

Özçakıcı ailesinin acı günü

Fethiye’nin Karagedik mahallesinin sevilen simalarından Baki Özçakıcı’nın eşi Sevim Özçakıcı 73 yaşında vefat etti.

Veli Pabuşçu’nun acı günü

CHP Fethiye Belediye Meclis Üyesi Veli Pabuşçu’nun babası Ali Pabuşçu, 94 yaşında organ yetmezliğinden dolayı hayatını kaybetti. Seki’de doğan Ali Pabuşçu, Fethiye’nin ve Seydikemer’in eski sıcak demirci ustalarından birisiydi.

Özdemir Ailesinin Acı Günü

Fethiye Belediyesi personellerinden Recep Özdemir’in ve Osman Özdemir’in annesi Hatice Özdemir hayatını kaybetti.

VARLI VE UYSALLAR AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Fethiye'nin köklü ailelerinden Varlı ve Uysallar ailesinin acı günü...Fethiyeli turizmci Şeref Varlı'nın annesi ve iş adamı Hüseyin Uysal'ın kayınvalidesi Sevinç Varlı, 87 yaşında vefat etti. Sevinç Varlı, Fethiye Merkez Yeni Camiinde kılınan cenaze namazının ardından Şehir Mezarlığında toprağa verildi.

ARICAN AİLESİNİN ACI GÜNÜ

FTSO eski Başkanı Akif Arıcan ile iş adamları Durmuş ve Şakir Arıcan'ın annesi Esma Arıcan 87 yaşında hayatını kaybetti. 7 çocuk annesi Esma Arıcan, Karakeçililer Mezarlığında kılınan cenaze namazının ardından aynı mezarlıkta dualarla toprağa verildi.

VARLI VE UYSALLAR AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Fethiye'nin köklü ailelerinden Varlı ve Uysallar ailesinin acı günü...

ÇAÇARON AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Fethiye’nin tanınmış köklü ailelerinden Ümit, Ahmet, Uğur ve Ufuk Çaçaron’un anneleri; Melekper Çaçaron Hakkın Rahmetine kavuştu.

TÜRSAB Marmaris Bölge Temsil Kurulu Başkanı Esin’in acı günü

TÜRSAB Marmaris Bölge Temsil Kurulu Başkanı Suat Esin'in babası Ahmet Esin hayatını kaybetti.

ARICAN AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Fethiye'nin tanınmış simalarından Celalettin Arıcan, 87 yaşında hayatını kaybetti.

HARMANDAR AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Ulaştırma Bakanlığı Bölge Müdürlüğünden emekli olan Erdal Harmandar, 75 yaşında vefat etti. Fethiyespor aşığı olan Erdal Harmandar son yolculuğuna Fethiyespor bayrağı ile uğurlandı. Erdal Harmandar'ın cenaze merasimine Fethiye'nin siyaset, iş ve esnaf dünyasının önemli simaları katıldı.

Ünlü oyuncu Salih Kalyon’un acı günü

Ünlü oyuncu Salih Kalyon'un eşi İnci Kalyon, Bodrum'da özel bir hastanede hayatını kaybetti.

Ülkü Ocakları'nın Acı Günü

Fethiye Ülkü Ocakları üyelerinden Gürcan Şavk ve Alican Şavk’ın babaları Mehmet Şavk, 94 günden bu yana tedavi gördüğü yoğun bakım ünitesinde hayatını kaybetti.

KAYAMAN’IN ACI GÜNÜ

KAYAMAN’IN ACI GÜNÜ

OLGUN AİLESİNİN ACI GÜNÜ

OLGUN AİLESİNİN ACI GÜNÜ

OSMAN ÇIRALI’NIN ACI GÜNÜ

OSMAN ÇIRALI’NIN ACI GÜNÜ

GÜVEN AİLESİNİN ACI GÜNÜ

GÜVEN AİLESİNİN ACI GÜNÜ

ARAŞTIRMACI YAZAR ÜNAL ŞÖHRET DİRLİK’İN ACI GÜNÜ...

Fethiyeli Araştırmacı-Yazar ve Emekli Öğretmen Ünal Şöhret Dirlik, 6 çocuk annesi olan 82 yaşındaki eşi Sebahat Dirlik’i kaybetti. Sebahat Dirlik için Fethiye Merkez Yeni Cami’ndeki cenaze namazına büyük katılım oldu.

SEYDİKEMERİN ACI GÜNÜ

Seydikemer ilçesine bağlı Seki eski belde belediye Başkanlarından Recep Semerci’nin eşi Sacide Semercide hayatını kaybetti.

OĞUZ BOLELLİ’NİN EN ACI GÜNÜ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fethiye İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyesi Oğuz Bolelli’nin annesi Algün Bolelli 84 yaşında vefat etti.

ORHAN AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Seydikemer İlçesine bağlı Zorlar Mahallesinde yıllarca muhtarlık yapan ve halk arasında çok sevilen Hacı Selahaddin Orhan sevenlerinin dua ve göz yaşları ile son yolculuğuna uğurlandı.