Etiketler

Fethiyespor İlk Maçını Evinde Oynuyor 

2020-2021 futbol sezonunda TFF 3. Lig 2. Grup’ta mücadele edecek Fethiyespor, lige 20 Eylül Pazar günü Fethiye Şehir Stadı’nda oynanacak Nazilli Belediyespor müsabakası ile başlayacak. 27 Aralık’ta ilk yarının son maçını deplasmanda Çengelköy Futbol Yatırımları A.Ş ile oynayacak olan Fethiyespor, 8. hafta BAY takım olacak.

Yerli ve milli maket

Cumhurbaşkanı tarafından 27 Aralık'ta tanıtılan yerli otomobilin ilk maketi Muğla'nın Dalaman ilçesine Muğla Emniyet Müdürlüğü Trafik ekipleri tarafından yerleştirildi.

Atatürk Koşusunda Favoriler Kazandı

27 Aralık Atatürk koşusu Fethiye’de sahil bandında gerçekleştirildi. Favori gösterilen öğrencilerin dereceye girdiği yarışmalar sırasında bazı ‘sevimli köpeklerin’ yarışmacılarla birlikte koşmaları ilgi ile izlendi. 150 öğrenci sporcunun katıldığı yarışmalarda dereceye girenlere madalya ve katılım belgelerini Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner ile diğer yetkililer sundu.

Mehmet Akif, Milas'ta anıldı

Muğla'nın Milas ilçesinde 20-27 Aralık Mehmet Akif Ersoy'u Anma Haftası çerçevesinde Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi tarafından Mehmet Akif Ersoy Anma Programı düzenlendi.

ATATÜRK KOŞUSU GERÇEKLEŞTİRİLDİ...

27 Aralık Büyük Atatürk Koşusu Fethiye’de de gerçekleştirildi. Çoğunluğu öğrenci 200’e yakın sporcunun katıldığı Büyük Atatürk Koşusu 6 kategori de yapıldı.

KANALF 27 ARALIK 2014 ANA HABER

Kanalf 27 Aralık Ana Haber Bülteni