Etiketler

“Çocuklar Geleceğin Teminatıdır”

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü dolayısıyla Fethiye’de bir etkinlik düzenlendi. Fethiye Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen organizasyonda çocuk haklarına dikkat çekildi.

Fethiye’de Muhteşem Turnuva

Fethiye’de başta Beşiktaş olmak üzere Başakşehir, Kasımpaşa ve Altınordu minik takımları ile Fethiyespor ve diğer bölge minik futbol takımlarının katılacağı turnuva gerçekleştirilecek. Bu takımların U-12 ve U-13 futbol takımlarının katılacağı turnuva 20 Kasım çarşamba günü başlayacak ve cumartesi günü sona erecek. Fethiye gençlik hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit tüm sporseverleri bu turnuva maçlarına beklediklerini ifade etti.

Jandarma'dan okullara 'Çocuk Hakları' günü ziyareti

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü'nün ara tatile gelmesi nedeniyle Muğla İl Jandarma Komutanlığı ekipleri ilkokul ve ortaokul öğrencilerini ziyaret etti.

Çocukları sosyal medyadan koruma teklifi külliyeye iletildi

Çocukları Tacizden ve Sosyal Medyadan Koruma Derneği Başkanı Erhan Nacar, 20 Kasım Dünya Çocuk Günü nedeniyle Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Akarca'yı makamında ziyaret etti. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleşen ziyarette Nacar, Akarca'ya derneğin kuruluş amacını ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

PAZAR GÜNÜ NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ AÇIK...

ÖSYM, KPSS Ortaöğretim sınavının yapılacağı 20 Kasım Pazar günü, nüfus müdürlüklerinin açık olacağını açıkladı.

Film Festivali başlıyor

Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali (SYFF) 9. yılında18-19-20 Kasım'da 19 il/ilçede eş zamanlı olarak Fethiye’de de gerçekleşecek.

Film Festivali başlıyor

Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali (SYFF) 9. yılında18-19-20 Kasım'da 19 il/ilçede eş zamanlı olarak Fethiye’de de gerçekleşecek.