Etiketler

Bodrum'da 8 Viyolonsel Ve Klasik'ten Tango'ya beğeni topladı

Bodrum Belediyesi'nin destekleriyle 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla düzenlenen '8 Viyolonsel ve Klasik'ten Tango'ya' isimli konser Bodrumlu sanatseverlere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Bodrum'da 14 Şubat Dünya Öykü Günü etkinliği

Bodrum Belediyesi'nin desteğiyle Bodrum Edebiyat Ve Sanat Platformu tarafından 'Edebiyat ve Sinema' temasıyla 14 Şubat Dünya Öykü Günü etkinliği düzenlendi.

Sevgililer Gününde Türkmenistanlı Gelin

Fethiye'ye göç idaresine işlemler için gelen Türkmenistanlı kadın burada tanıştığı memur ile nikahlandı. Fethiye göç idaresinde memur olarak çalıştıktan sonra emekli olan Selçuk Soylu Türkmenistan’lı Diana Mucevırova ile 14 Şubat sevgililer gününde nikahlanarak dünya evine girdiler.

14 Şubat'ta en sevdikleri rüzgar ve sörf ile aşk yaşıyorlar

Marmaris'te sağanak yağmur ve şiddetli fırtına etkili olurken o aşkını yaşıyor ve rüzgarın tadını çıkarıyor.

Sevgililer Günü'nde Bodrum'da nikah yoğunluğu

Bodrum Belediyesi'ne ait nikah salonlarında, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla nikah yoğunluğu yaşandı.

Başkan Otgöz, Genç Çiftlerin Nikah Akitlerini Gerçekleştirdi

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, üç çiftin nikah akitlerini 14 şubat sevgililer günü vesilesiyle gerçekleştirdi.

Fethiye'de Sevgililer Gününde 18 Nikah Kıyıldı

Fethiye'de sevgililer gününde 18 nikah kıyıldı. Sabah saat 09.00’dan itibaren akşam saatlerine kadar Fethiye Belediyesi Evlendirme dairesinde 18 çiftin nikahı kıyıldı. 14 Şubat sevgililer günü nedeni ile Belediye evlendirme dairesinde büyük bir yoğunluk yaşandı. Fethiye Belediyesi evlendirme dairesi görevlileri Fatma Arıkan ve Hatice Söymen akşam saatlerine kadar 18 çiftin nikahını kıydı.

Çiçekçiler yoğun mesai yapıyor

14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla çiçekçiler yoğun mesai yaptı. Bu özel günde sevgililere hediye amacıyla kırmızı gülden orkideye, karanfilden guzmanyaya, antoryumdan özel istek çiçek buketlerine kadar onlarca seçenek sunuldu.

Özel güne özel ellerden çıkan hediyeler

14 Şubat Sevgililer Günü özel hediyelik eşyaların satışa sunulduğu, Bodrum Belediyesi ve Yakaköy Sevgi Sanat Atölyesi stantlarının yer aldığı kermes açıldı.

8 viyolonselci ilk kez Bodrum'da

Bodrum Belediyesi'nin destekleriyle 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel olarak konser programı gerçekleştirilecek. 8 viyolonselciden oluşan İzmir Viyolonsel Topluluğu'nun konseri 15 Şubat akşamı Herodot Kültür Merkezi'nde düzenlenecek.

Bodrum'da Dünya Öykü Günü etkinliği

Bodrum Belediyesi'nin desteğiyle Bodrum Edebiyat ve Sanat Platformu'nun gerçekleştireceği 14 Şubat Dünya Öykü Günü etkinliği, 'Edebiyat ve Sinema' temasıyla 14 Şubat Cuma günü 14.00-17.00 saatleri arasında Oasis AVM toplantı salonunda gerçekleştirilecek.

14 Şubat Sevgililer Günü alışverişleri hareketlendi

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken, özellikle kuyumcular ve çiçek mağazalarında alışverişler hareketlendi. Fethiye’de kuyumculardan çiçek mağazalarına kadar Perşembe ve Cuma günü büyük alışveriş hareketi bekleniyor.

Sevgililer Günü Hareketliliği Başladı

14 Şubat Sevgililer Gününe az bir zaman kala Fethiye’deki kuyumcularda hareketlilik başladı. Pırlanta ve altın tektaş yüzükten fantazi takı çeşitlerine, kolyeden saate kadar geniş bir hediye yelpazesine sahip olan Karlık Kuyumculuk; özel tasarım takıları ile her zevke ve bütçeye hitap ediyor.

Bodrum Belediyesi 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutladı

Bodrum Belediyesi, tüm dünyada kutlanılan 14 Şubat Sevgililer Günü'nü vatandaşlara çiçek ve çikolata dağıtarak kutladı.

Eğlence mekanlarında oturacak yer kalmadı

14 Şubat Sevgililer Günü, sebebiyle Marmaris'teki eğlence mekanları doldu taştı. İşletmeler, kış ortasında yaz yoğunluğunu yaşadı.

50 yıl sonra Sevgililer Gününde gelinlik giydiler

Türkiye'de ilk defa Muğla'nın Menteşe ilçesi kırsalında yaşayan 60 yaş üstü, en az 50 yıllık evli ve hiç gelin damat fotoğrafı bulunmayan 14 çift, 14 Şubat Sevgililer gününde önce stüdyoda gelin-damat fotoğrafı çektirdi, ardından çekilen fotoğraflar ile sergi açıldı.

Eğitim Bir-Sen’in 27’nci kuruluş yıldönümü

Türkiye'nin en büyük memur sendikası durumundaki Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Eğitim Bir-Sen kuruluşunun 27'nci yılını kutluyor. Mehmet Akif İnan öncülüğünde 14 Şubat 1992'de kurulan Eğitim Bir-Sen, 2001 yılında çıkarılan Kamu Görevlileri Sendikaları Kanunu'nun ardından çalışmalarına hız verdiği açıklandı.

Avusturya'dan Fethiye'ye 14 şubatta nikah için geldiler

Avusturya'dan Fethiye'ye 14 şubatta nikah için geldiler

METRO TURİZMDEN ANLAMLI 14 ŞUBAT ZİYARETİ

METRO TURİZMDEN ANLAMLI 14 ŞUBAT ZİYARETİ

YAĞMURA RAĞMEN 14 ŞUBAT ALIŞVERİŞLERİ HAREKETLİ GEÇTİ

YAĞMURA RAĞMEN 14 ŞUBAT ALIŞVERİŞLERİ HAREKETLİ GEÇTİ

FETHİYE’DE 14 ŞUBAT’TA 15 NİKAH

FETHİYE’DE 14 ŞUBAT’TA 15NİKAH

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ ÇİÇEKLERİ HAZIRLANIYOR

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ ÇİÇEKLERİ HAZIRLANIYOR

SEVGİLİLER GÜNÜNDE ALIŞVERİŞ YOĞUNLUĞU

14 Şubat sevgililer günü nedeniyle Muğla ve ilçelerinde alış veriş yoğunluğu yaşandı. Hafta sonu olmasına rağmen mağazalar açık tutulurken, pek çok mağaza sevgililer gününe özel kampanyalar düzenledi.

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNDE 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ YOĞUNLUĞU

14 Şubat sevgililer günü nedeniyle alışveriş merkezlerinde hareketli anlar yaşandı. Fethiye'de Erasta alışveriş merkezinde 14 Şubat sevgililer gününe özel program gerçekleştirilince alışveriş merkezinde izdiham yaşandı.

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜNDE NİKÂH REKORU

14 Şubat sevgililer günü bu yılda Fethiye’de yoğun bir nikâha neden oldu.

SEVGİLİYE ÖZEL TEKTAŞ ÖZYER KUYUMDA

14 Şubat Sevgililer günü nedeniyle kuyumcular her bütçeye uygun çeşitleriyle müşterilerini bekliyor.

SEVGİLİLER GÜNÜ ÇİÇEKLERİ HAZIR

14 Şubat sevgililer günü için geri sayım başladı.Sevgililer gününde çiçekciler hareket beklerken fiyatların hemen hemen geçen yılla aynı olduğu ifade edildi

AK PARTİLİ KADINLAR FETHİYE’DE İKİ ÖZEL GÜNÜ BİRLİKTE KUTLAYIP KARANFİL DAĞITTILAR

Mevlit Kandili ve 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle Fethiye AK Parti Kadın Kolları Üyeleri Fethiye Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek, hasta ve yakınları ile hastane çalışanlarına karanfil dağıttılar.

EVLENECEK ÇİFTLER POLİSİ GÖRÜNCE ÖNCE ŞAŞIRDILAR, SONRA SEVİNDİLER

Fethiye Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğinde görev yapan Polisler; Fethiye Nüfus Müdürlüğü Evlendirme salonuna giderek, 14 Şubat Sevgililer gününde nikah kıyan çiftlerin nikah şahitliğini yaptılar.

DJ NİKİTA FETHİYE’Yİ ÇOK SEVDİ

Dj kabinine girdiğinde adeta kendinden geçerek şovlar yapan dj Nikita 14 Şubat Sevgililer Günü’nde bir kez daha Fethiye’ye geldi.