CUMHURİYETİMİZİN 97. YIL COŞKUSU

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusu tüm yurtta olduğu gibi Fethiye'de de yaşanıyor. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. yıldönümü kutlamaları Beşkaza Meydanı Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen çelenk sunma töreni ile başladı.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

Beşkaza Meydanı Atatürk anıtı önünde düzenlenen törene yoğun katılım oldu. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı töreni; Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat ile Fethiye Belediye Başkan Vekili Metin Sevinç’in Atatürk anıtına çelenk sunumu ile başladı. Çelenk sunumundan sonra Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile silah arkadaşları ve tüm şehitlerimiz için bir dakikalık saygı duruşunda bulunulup, Fethiye Belediyesi Bandosu eşliğinde İstiklal Marşımız okundu. 

Beşkaza Meydanı Atatürk Anıtı önünde gerçekleşen törene Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, Fethiye Belediye Başkan Vekili Metin Sevinç, Fethiye Belediye Başkan Yardımcısı Oğuz Bolelli, Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Kurtça Eker, Garnizon Komutanı Personel Binbaşı Sedat Karabay, Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan, Fethiye İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yarbay Ahmet Öztürk, Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, Cumhuriyet Halk Partisi Mehmet Demir, İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, oda başkanları, STK temsilcileri, resmi kurumların daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.


 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN