Covid-19 Antikor Test Kiti Fethiye'de 

Dünyanın ve ülkemizin başta gelen sorunu olan korona virüsüne hızlı bir tanı imkanı sağlayan Novacheck Covid-19 Hızlı Antikor Test Kiti artık Fethiye'de… Novacheck Covid-19 Hızlı Antikor Testi Ürün Takip Sistemine (ÜTS) 8682328782022 barkod numarası ile kayıtlı olduğu öğrenildi. Sağlık Bakanlığı'nın ürün takip sistemi sitesinden doğruluğunu kontrol edilebileceği ifade edildi.

PAYLAŞ

Novacheck Muğla Bölge Bayiliğini, Yuba Medikal yürütüyor. Yuba Medikal Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Tar, Novacheck Covid-19 Hızlı Antikor Test Kiti ile 15 dakikada sonuç alınabildiğini söyledi. 

NOVACHECK COVİD-19 HIZLI ANTİKOR TESTİ NASIL YAPILIR?
Yuba Medikal Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Tar yaptığı açıklamada, “Novacheck Test Kiti Covid-19 Hızlı Antikor Kitimizin uygulamasında çeşitli yöntemler ile farklı antikor türleri test edilmektedir. IgG, IgM ve IgA immüglobulinleri bu testte ortaya çıkan antikor türleridir. Novacheck Test Kit Covid-19 Hızlı Tanı Kitimiz kan ile yapılan bir tes olduğundan daha güvenilir sonuçlar verir. Novacheck  Test Kiti Covid-19 Hızlı Tanı Kiti ile yapılan antikor testinin pozitif çıkması virüsün kişiye bulaştığını gösterir. Virüsün bulaştığı hastalarda testin negatif çıkması, vücudun henüz virüs için antikor üretmediğini gösterir. Novacheck  testte IgG antikorunun pozitif çıkması virüsün vücuda enfekte olduğunu gösterir. IgG antikorunun testte pozitif çıkması için belirtilerin üzerinden yaklaşık 14  gün geçmesi gerekir. IgG antikorunun pozitif çıkması kişinin virüse karşı bağışıklık kazandığını gösterir. Hiçbir hastalık belirtisi göstermeden hastalığı atlatan kişilerin belirlenmesinde Novacheck  Test Kit Covid-19 Hızlı Tanı Kiti çok önemli rol oynamaktadır. Novacheck  Test Kiti Covid-19 Komple Antikor testidir. Diğer antikor testleriyle kıyaslandığında iki sonucu da bizlere gösterme özelliğine sahip tam bir antikor testidir” dedi. 

Açıklamasını sürdüren Yönetim Kurulu Başkanı Tar, “Novacheck  Test Kiti Covid-19 Hızlı Tanı Kiti virüsün vücuda enfekte olması sonrasında vücudun savunma sistemi tarafından virüs ile savaşması için üretilen IgM ve IgG antikorlarını tespit eder. IgM antikorları virüs vücuda enfekte olduktan ortalama 7 gün içerisinde, IgG antikorları ise yaklaşık 14 gün sonunda kanda tespit edilebilir hale gelir. IgG antikorları kanda bulunduğu sürece vücudun virüse karşı bağışıklığı devam eder. Koronavirüsü hafif belirtiler ile ya da hiçbir hastalık belirtisi göstermeden atlatan kişilerin kanlarında üretilmiş antikorların bu test ile tespit edilmesi kişinin virüse karşı bağışıklık kazandığı anlamına gelir. Dolayısıyla Novacheck Test Kit Covid-19 IgM ve IgG Komple Antikor Testimiz pandemi döneminde bize enfekte olmuş kişileri ve hastalığı atlatmış ve bağışıklık kazanmış kişileri tek bir kitle tespit edilmesinde yardımcı olur” ifadelerini kullandı. 

NOVACHECK COVİD-19 TEST KİTİ KİMLERE UYGULANABİLİR?
NovaCheck test kiti ile corona olduğuna dair şüphelenen tüm bireyler kiti laboratuvar veya ek cihaza gerek duymadan kendisi uygulayabilir. Koronavirüs pandemisiyle gündeme gelen antikor kitimiz pandemi sürecinde tüm kurumlara büyük kolaylık sağlamıştır.

NOVACHECK COVID-19 TEST KİTİNİN SAĞLADIĞI KOLAYLIKLAR
5 dakika gibi kısa bir sürede test yapılabilir.
Kullanımı kolaydır ve herkes uygulayabilir.
Labaratuvar ve ek cihaz gibi gereksinimlere ihtiyaç olmadan test yapılabilir.
Test yapıldıktan 15 dakika sonra cihaz corona olup olmadığınıza dair pozitif veya negatif sonuç verir.
www.yubamedical.com MAİL: info@yubamedical.com

Emrullah Gök

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN