BU DÜĞÜN UNUTULMAZ

Fethiyeli iş adamı ve Fethiyespor Yönetim Kurulu Üyesi Nail Şal'ın kızı Ege Üniversitesi GV Okulları Fethiye Kampüsü Psikolojik Danışmanı Gizem Şal ile Yusuf Evcimen'in oğlu Mavikent Asansör Fethiye Şubesi sahibi Ozan Evcimen'in düğün törenine yoğun katılım oldu.

PAYLAŞ
BU DÜĞÜN UNUTULMAZ
Fethiyeli iş adamı ve Fethiyespor Yönetim Kurulu Üyesi Nail Şal’ın kızı Ege Üniversitesi GV Okulları Fethiye Kampüsü Psikolojik Danışmanı Gizem Şal ile Yusuf Evcimen’in oğlu Mavikent Asansör Fethiye Şubesi sahibi Ozan Evcimen’in düğün törenine yoğun katılım oldu.
Gerçek Fethiye Gazetesi -

İzmir’de Envoy etkinlik alanındaki Nikah töreninin ardından Çalış Plajı’ndaki Bahar Beach By Gülizce’de gerçekleşen düğün töreni, pandemi tedbirlerine uyularak yapıldı. Meral - Nail Şal çiftinin kızı Gizem ile Mühübet - Yusuf Evcimen çiftinin oğlu Ozan Evcimen’in düğün törenine Fethiye’den iş, ticareti, siyaset ve spor dünyasının seçkin simaları katıldı. Şal ve Evcimen ailelerinin yakınlarının yanı sıra Fethiye’den çok sayıda davetlinin katıldığı düğün töreninde çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. 
SED Medya ailesi olarak genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN