Asker yemeğine yoğun katılım oldu

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı Adem Hıra'nın oğlu Burak Hıra, vatani görevi için 2 Aralık tarihinde İzmir Bornova Jandarma Eğitim Alayı'na teslim olacak. Başkan Hıra oğlu için Çamköy Kapalı Pazar Yerinde asker yemeği düzenlendi. Yemekte mevlit okutulup, dualar edildi.

PAYLAŞ

Fethiye’deki kurum amirleri, oda başkanları, sivil toplum kuruluşları ve siyasi parti temsilcileri ile pazar esnafı ve aile yakınlarının katıldığı asker yemeğine yoğun ilgi oldu.Misafirlerle tek tek ilgilenen Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı Adem Hıra, oğlunun asker olmasından dolayı büyük bir mutluluk yaşadığını belirtti. Başkan Hıran’ın askere gidecek olan oğlu Burak Hıra, yemeğe katılanlara kendi elleri ile ikramlarda bulundu. 

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı Adem Hıra yaptığı açıklamada büyük bir mutluluk yaşadığını belirterek; yemeğe katılan kurum amirleri, oda başkanları, sivil toplum kuruluşları ve siyasi parti temsilcileri ile pazar esnafına teşekkür etti. 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN