Altı Nokta'dan Cumhuriyet Balosu

Altı Nokta Körler Derneği Fethiye Şubesi, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96. yıl dönümü dolayısıyla bir etkinlik düzenlendi. Katılımın yoğun olduğu Cumhuriyet Balosu programında konuşan Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, 'Cumhuriyet hepimizin ortak paydasıdır. Hepimiz her konuda aynı fikirde olamayız ama Cumhuriyet, Fethiye ve ülkemiz gibi durumlarda akan sular duruyor' dedi.

PAYLAŞ

Kalepark Restoran’da gerçekleşen yemekli organizasyona Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Garnizon Komutanı Personel Binbaşı Sedat Karabay, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı. Gecede açılış konuşmasını yapan Altı Nokta Körler Derneği Fethiye Şube Başkanı Emrah Yalçın, “Cumhuriyet Bayramımızın 96. yıldönümü kutlamaları dolayısıyla bu etkinliği düzenledik. Katılan herkese çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.  

Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner konuşmasında, “Fethiye’de Cumhuriyetimizi, Cumhuriyete yakışır bir şekilde kutluyoruz. Cumhuriyet hepimizin ortak paydasıdır. Hepimiz her konuda aynı fikirde olamayız ama Cumhuriyet, Fethiye ve ülkemiz gibi durumlarda akan sular duruyor. Bu etkinlik Cumhuriyetimize sahip çıkma anlamında çok önemli. Bu organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen dernek başkanımıza ve yönetimine teşekkür ediyorum. Bir bina yapılırken bile ne kadar emek verildiğini hepiniz biliyorsunuz. Cumhuriyetimizin kurulmasında başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm devlet adamlarımızın çektiği sıkıntıları tahmin etmeye çalışalım” dedi. 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN