AKPARTİ SEYDİKEMER SEÇİM BÜROSU AÇILDI

AK Parti Seydikemer İlçe Başkanlığı tarafından Seydikemer'de seçim bürosu açılışı büyük bir coşku içerisinde gerçekleştirildi

PAYLAŞ

AK Parti Seydikemer İlçe Başkanlığı tarafından Seydikemer’de seçim bürosu açılışı büyük bir coşku içerisinde gerçekleştirildi. Açılışta konuşan AK Parti Seydikemer Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Yakup Otgöz, 5 yıl içerisinde yapılan hizmetleri anlattı. Zaman zaman vatandaşların alkışları ve tezahüratlarıyla konuşması sık sık kesilen Otgöz, “Liderimize, cumhur ittifakına inancımız tam. Cumhur ittifakıyla Muğla’da her şey çok daha güzel olacak. Sizler için gece gündüz çalışacağım. İlçe seçimlerinden ayrı büyükşehir belediye başkanını da seçeceğiz. 5 yıl kargaşalarla geçti. Bu büyükşehrinin işidir demedik vatandaşımız ne sıkıntısı varsa gece gündüz koştuk. Büyükşehir’in yapması gereken birçok şeyi biz yaptık. Yol onun bunun deyi paylaşmayı beklemedik, yollarımızı yaptık. Muğla Büyükşehir’i de AK Belediyecilikle tanıştıracağız” diye konuştu. 

FRT TV’nin canlı olarak yayınladığı AK Parti Seydikemer seçim bürosu açılışı büyük bir coşku içerisinde yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından başlayan açılış törenine AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Nil Hıdır, AK Parti Seydikemer Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Yakup Otgöz, AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Bekir Eser, AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş’ün yanı sıra MHP Seydikemer İlçe Başkanı Yusuf Bağırcı, Fethiye Belediye Başkan Aday Adayları Yusuf Çaylı Keramettin Yılmaz, ilçe teşkilat mensupları, partililer ve vatandaşlar yoğun katılım gösterdi. Sadece Türk Bayraklarının dalgalandığı açılış töreninde cumhur ittifakı öne çıkarıldı.

GÜMÜŞ, “5 SENE ÖNCE ÜZERİNİZDE DURDUĞUNUZ YOLDA PARKE YOKTU, MAYIN ÇUKURLARI GİBİYDİ”

Seçim bürosu açılış konuşmasını yapan AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş, “Bundan 5 sene önce Seydikemer ilçe olarak ilk seçimlerine girdi ve Seydikemer AK belediyecilikle tanıştı. Seçimlerden önce verdiğimiz sözleri yerine getirdik. Hükümet Konağı 24 Ocak’ta ihale edildi, Seydikemer Hastanesi de önümüzdeki günlerde ihale edilecek. Bundan 5 sene önce üzerinizde durduğunuz yolda parke yoktu, mayın çukurları gibiydi. Belediye başkanımız ilk göreve başladığında ‘söz verdim ve riski alıyorum’ diyerek bu yolu yaptırdı. 65 mahalleye elimiz değdi. Tabi eksiklerimiz var ama bunları yine Ak Parti yapar, yine biz yaparız” dedi.

BAĞIRCI, “BEKA SORUNU İÇİN BİRARADAYIZ”

Cumhur İttifakının ortağı olan ve Seydikemer’de AK Parti Belediye Başkan Adayı Yakup Otgöz’ü destekleyen MHP Seydikemer İlçe Başkanı Yusuf Bağırcı da açılışta yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “Seçim bürosu açılışını yapıyoruz. Seydikemer, Büyükşehir belediyesi seçimi elbette ki önemli ama asıl önemli olan ülkemizin 100 yıllık beka problemi. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve liderimiz Devlet Bahçeli Cumhur İttifakında birleşerek ülkemizin 100 yıllık beka sorununa çözüm bulmuşlardır. Bizim cumhur ittifakı olarak Seydikemer’de adayımız Yakup Otgöz, Muğla Büyükşehir’de de Mehmet Nil Hıdır’dır.”

KAYABAŞ, “REİSİMİZE ARMAĞAN EDECEĞİZ”

Konuşmasında bir anekdot paylaşan AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş, “Kalbimin yarısı Seydikemer yarısı Fethiye diye atıyor. Sizler Muğla’nın kalesi oldunuz. En lüks evde oturmanın yolu insana hizmette geçer. Seydikemer Belediye Başkanımız Yakup Otgöz de en iyi hizmeti yapıp, gönlünüzde taht kurdu. Seydikemer’de, Fethiye’de, Büyükşehir’de AK Partiyi kazandırıp Reisimize armağan edeceğiz” dedi.

OTGÖZ, “FİDAN MEYVE VERMEYE BAŞLADI”

5 yıllık dönem içinde Seydikemer’de yapılan hizmetleri anlatan Seydikemer Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Yakup Otgöz, “Bugün buraya geldiğiniz için teşekkür ediyorum. Değerli Seydikemerli kardeşlerimiz 30 Mart 2014 günü Muğla’nın en büyük ilçesine AK Partinin fidanını hep beraber diktiniz. 5 yıl ben de bu fidana baktım, büyüttüm. Sizlerin destekleriyle o fidan dallandı ve meyvesini vermeye başladı. Yollarımızı 5 yıl içinde yaptık. Yapamadığımız yollara da sizler bize tekrar görev verirseniz devam edeceğiz. Eşen projesinin ıslahı, üniversite binasının yapımı tamamlandı. Sadece bahçe düzenlemesi kaldı. Hükümete konağı ihalesi yapıldı. İnşallah hep birlikte yapacağız. Devlet Hastanesi de önümüzdeki günlerde yapılacak” dedi.

OTGÖZ, “BÜYÜKŞEHİR’İN YAPMASI GEREKEN BİRÇOK ŞEYİ BİZ YAPTIK”

Otgöz, “Liderimize, cumhur ittifakına inancımız tam. Cumhur ittifakıyla Muğla’da her şey çok daha güzel olacak. Sizler için gece gündüz çalışacağım. İlçe seçimlerinden ayrı büyükşehir belediye başkanını da seçeceğiz. 5 yıl kargaşalarla geçti. Bu büyükşehrinin işidir demedik vatandaşımız ne sıkıntısı varsa gece gündüz koştuk. Büyükşehir’in yapması gereken birçok şeyi biz yaptık. Yol onun bunun deyi paylaşmayı beklemedik, yollarımızı yaptık. Muğla Büyükşehir’i de AK Belediyecilikle tanıştıracağız” ifadelerini kullandı.

HIDIR, “CUMHUR İTTİFAKIYLA ÜSTESİNDEN GELEMEYECEĞİZ İŞ YOKTUR”

AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Nil Hıdır, “Vatandaşımızın her talebi bizim için emirdir. Halka hizmet ibadettir. Hele bu hizmetin içinde Türkiye’nin içinde bulunduğu gün gibi vatan meselesi söz konusuysa gerisi teferruattır deyip yola çıktığımız cumhur ittifakıyla üstesinden gelemeyeceğiz İş yoktur” dedi.

HIDIR, “MUĞLA’DA DA DESTANLAR YAZACAĞIZ”

Seçim vaatleri hakkında da bilgi veren Mehmet Nil Hıdır, “Yörüklerin hası olan Seydikemer’de bu desteğe verilen gönül birliğini görmüş olmaktan gurur duydum. Muğla’mız Datça’dan Seki yaylasına Kavaklıdere’den Bodrum’a kadar âdeta elmas kadar değerli vatanda parçasıdır. Biz bu toprağı atalarımızın bize bıraktığı emanet olarak görüyoruz. İnşallah ustamız büyük önderimiz cumhurbaşkanımızın İstanbul’da başlattığı yerel yönetimler destanını bütün illerimizde olduğu gibi Muğla’da da destanlar yazacağız. Bizi küçük görenlerin yüzünü kızartacağız, bizimle guru duyanların göğsünü kabartacağız” diye konuştu.

Konuşmaların ardından seçim bürosunun açılışı dualar eşliğinde yapıldı. AK Parti Seydikemer Belediye Başkan Adayı ve Belediye Başkanı Yakup Otgöz ile vatandaşlar fotoğraf çektirme yarışında bulundu.

 

 

 

 

 

 

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN